|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
mma-tracker.org musisz sie zarejstrowac i utrzymywac share ratio w granicach normy wszystko masz w ban rules sa tak praktycznie wszystkie walki jakie leca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak do walki Ruiza to Toney dyskwalifikacja za sterydy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i pelna rekompensata za wtope z Braithaite, Winky pokonuje a nawet miazdzy na punkty Tito kursy podchodzily do 3.0 niezle niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz mysle juz o pojedynku Hopkinsa z Wrightem jak kursy na Bernarda beda smieszne to wiadomo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
To co panowie na remisik Andrzeja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
walki Polakow zawsze unikam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
jak dla mnie to andrzej przegra na punkt chyba ze trafi brewstera przed czasem to wtedy wygra przez nokaut
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
w STS kurs na Andrewa 1,3 to jest lekka przesada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
EH, co by nie było, ja biorę porażkę Andrew jako value bet - jak dla mnie ursy powinny być około 2.2:1.6 - jak więc Brewster @3 w BAW biorę w ciemno - choć poczekam jeszcze i poszukam lepszego kursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
jak dla mnie to andrzej przegra na punkt chyba ze trafi brewstera przed czasem to wtedy wygra przez nokaut raczej powinno byc na odwrot bo Brewster ma pyte w rekach a nie Andrew wiec jak trafi Golego sierpem to bedzie plywal po ringu a jak nie to powinien go albo znokautowac albo spokojnie wypunktowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436 |
EH, co by nie było, ja biorę porażkę Andrew jako value bet - jak dla mnie ursy powinny być około 2.2:1.6 - jak więc Brewster @3 w BAW biorę w ciemno - choć poczekam jeszcze i poszukam lepszego kursu dlugo nie trzeba szukac, expekt: 1.35 18.00 3.35 ...komentatorzy faworyzuja Andrzeja, do walki pewnie bedzie mozna i 4.00 znalezc...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
pewnie Jędrek znowu po jajkach pobije,albo wyłapie bombę i spierdoli z ringu,wiec ja tam biorę dobre kursy przeciwko niemu w ciemno,on nigdy nic nie osiągnie,bo jest za głupi,brak mu sprytu i cierpliwości,ma warunki i siłę ale co z tego,w boksie trzeba być cwaniakiem i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
raczej w glupim stylu nie przegra walczy w Chicago tam jest duzo Polakow wiec chyba takiego numeru nie wykreci, on mial psyche zryta od dawna ale teraz wydaje mi sie ze zaczol otwierac oczy i widziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Brewster to najslabszy mistrz swiata wygral z Wladkiem praktycznie przez przypdaek "lucky punch". Ja tego nie biore bo juz od kilku lat nie ruszam spraw zwiazanych z Polakami wiem czym to sie konczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja osobiscie uwazam ze Golota posadzi Brewstera do 6 rundy ale nie sugerujcie sie tym bo wszystko jest mozliwe Andrew bez lewego prostego moze nic nie zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Przegra na punkty : STS 8.00 Ja jakoś w niego nie wierze i nigdy nie wierzyłem. W toto-mixie można puścić dla zabawy remis po 18.0. Po kursie 1.4 nie ma sensu pocić sie w piękną noc i modlić żeby nasza duma narodowa nie przegrała:) Z drugiej strony mam nadzieje, że wkoncu uda mu się wygrac, bo ostatnie walki do najuczciwszych nie należały..i wygrana mu sie nalezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
takizwykly: Jak chcesz stawiac na przegrana Goloty na punkty to kurs w 5dimes jest 11,35. Za to w BW kursy na wygrana Goloty czy Brewstera na punkty to chyba jakas kpina ;-)
Wg mnie warto postawic:
May-21 13903 GOLOTA WINS BY 12 RND DECISION 4.300 - jakos tym razem w niego wierze i wydaje mi sie, ze wygrana na punkty jest na tyle prawdopodobna, ze warto zagrac za taki kurs.
i jeszcze: May-21 21903 GOLOTA WINS IN RND 1-3 9.000
co prawda rzadko zdarzalo mu sie wygrywac tak szybko przez nokaut ale nie jest to niemozliwe i kurs przyzwoity.
Obie rzeczy zagram za male kwoty, "zeby sie lepiej ogladalo"
Pozdrowienia
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 774
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 774 |
Bardziej niż walką Gołoty zainteresowałem się walką Tomka Adamka w półciężkiej. W STS kurs 2.1 na jego wygraną (przy 1.5 na Briggsa). Co sądzicie o tej walce, również o tytuł?? Czy warto postawić troszkę kaski na górala z Żywca?? Wszelkie sugestie będą mile widziane. Dzięki z góry i niech dziś dwoje polaków wywalczy tytuły!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Bardziej niż walką Gołoty zainteresowałem się walką Tomka Adamka w półciężkiej. W STS kurs 2.1 na jego wygraną (przy 1.5 na Briggsa). Co sądzicie o tej walce, również o tytuł?? Czy warto postawić troszkę kaski na górala z Żywca?? Wszelkie sugestie będą mile widziane. Dzięki z góry i niech dziś dwoje polaków wywalczy tytuły!!! W BAW masz...: Paul Briggs (AUS) - Tomasz Adamek (POL) (WBO Title) 1.40 17.00 3.00____________________________________________________________ Więc nie wiem czy tak do końca warto grać na Tomasza po kursie @2.1 i to jeszcze w STS gdzie zabiera podatek...no ale jak ma wygrać, to w sumie wszędzie się opłaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
JA zagrałem w BAW Adamka za 3,00 moim zdaniem ma o wiele wieksze szanse na wygrana niz Gołota<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
A mam cicha nadzieje ze dzis bedziemy mieli 2och mistrzow swiata<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja zaraz stawiam na Brewstera
powód jest prosty... zawsze jak stawiam na coś z udziałem polaków, to wtopa
ile razy bluzgałem na siatkarzy, piłkarzy, koszykarzy itp. że jak stawiam na porażki to wygrywają i odwrotnie...
...ostatnio znów na Domachowskiej sie władowałem (który to już raz...)
Dlatego stawiam na Brewstera bo chcę, żeby Gołota ogołocił murzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Golota Andrzej - Brewster Lamon (Golota by Decision ).....typ-tak.....kurs-3,25.....Expekt
Uwazam, ze analziujac to spotkanie nalezy je rozpatzryc pod dwoma kontami: sportowym i interesu Dona Kinga.
A wiec zacznijmy od pierwszego. To ostatnia szansa Andrzeja. Dzis bedzie w hali mnostwo kibicow Polskich. Andrzej ma zdecydowanie wielkszy potencjal od swojego rywala, ale nie sadze zeby mogl zaskoczyc swojego rywala i go powalic. To nie jego styl. W wiekszosci pojedynkow Goloty wlsnie anjczesciej o zwyciestwie decydowali sedziowie. Zreszta Brewster jest zawodnikiem niezykle odpornym na ciosy. To zdecydowanie jego najwiekszy atut. Oczywiscie nie sadze aby Brewster muial tyle sily by powalic naszego Andrzeja. To nie jest ani specjalnie szybki, ani silny bokser. on jest przede wszystkim odporny na ciosy oraz niezwykle silny psychicznie. Dlaczego wiec wygra Andrzej? Po pierwsze dlatego, ze walczy przed swoja publicznoscia. Poza tym mysle ze to on bedzie nadawac to wydarzeniom. Brewster jest gorszym piesciarzem od chociaby Ruiza. Poza tym Polakowi dzis moze sprzyjac sedzie. Mieszka podobnie jak Golota przeciez w Chciago.
Teraz popatzrmy na to ze strony Dona Kinga. W jaki sposob moze zrobic najwiekszy interes. Oczywiscie musi wygrac Andrzej. Po I to jego ostatnia walka, ostatnia szansa. Zeby kibice sie nie odwrocili dzis Golota musi odniesc zwyciestwo. A King napewno nie chce stracic takich zysko, polskich publicznosci. Jednak najlepiej byloby chyba doprowadzic do rewanzu. A wiec Andrzej nie moze wygrac zdecydowanie. Werdykt powinien byc kontrowersyjny, aby jak najszybciej znowu sciagnac Polksa publicznosc, ktora bedzie nastepnym razem chciala obejrzec zdecydowanie zwyciestwo Polaka. Dopiero wtedy zobaczyc zdecydowanego mistrza. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Typ wg mnie dobry ale nie po takim kursie. Ja mam to zagrane po May-21 13903 GOLOTA WINS BY 12 RND DECISION 4.350 w 5dimes i wg mnie po 3,25 nie warto grac.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ja tam nie ruszam Polakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sa inne pewniejsze walki po lepszych kursach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514 |
orientujecie sie o ktorej godzinie ma wlaczyc adamek i o ktorej golota? i wogole do ktorej bedzie trwala cala gala?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|