Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
mma-tracker.org musisz sie zarejstrowac i utrzymywac share ratio w granicach normy wszystko masz w ban rules sa tak praktycznie wszystkie walki jakie leca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a tak do walki Ruiza to Toney dyskwalifikacja za sterydy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i pelna rekompensata za wtope z Braithaite, Winky pokonuje a nawet miazdzy na punkty Tito kursy podchodzily do 3.0 niezle niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz mysle juz o pojedynku Hopkinsa z Wrightem jak kursy na Bernarda beda smieszne to wiadomo ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
To co panowie na remisik Andrzeja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
walki Polakow zawsze unikam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
jak dla mnie to andrzej przegra na punkt chyba ze trafi brewstera przed czasem to wtedy wygra przez nokaut

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
w STS kurs na Andrewa 1,3 to jest lekka przesada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
EH, co by nie było, ja biorę porażkę Andrew jako value bet - jak dla mnie ursy powinny być około 2.2:1.6 - jak więc
Brewster @3 w BAW biorę w ciemno - choć poczekam jeszcze i poszukam lepszego kursu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
jak dla mnie to andrzej przegra na punkt chyba ze trafi brewstera przed czasem to wtedy wygra przez nokaut
raczej powinno byc na odwrot bo Brewster ma pyte w rekach a nie Andrew wiec jak trafi Golego sierpem to bedzie plywal po ringu a jak nie to powinien go albo znokautowac albo spokojnie wypunktowac

Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
J
JfK Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
Quote
EH, co by nie było, ja biorę porażkę Andrew jako value bet - jak dla mnie ursy powinny być około 2.2:1.6 - jak więc
Brewster @3 w BAW biorę w ciemno - choć poczekam jeszcze i poszukam lepszego kursu

dlugo nie trzeba szukac, expekt: 1.35 18.00 3.35 ...komentatorzy faworyzuja Andrzeja, do walki pewnie bedzie mozna i 4.00 znalezc...

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
pewnie Jędrek znowu po jajkach pobije,albo wyłapie bombę i spierdoli z ringu,wiec ja tam biorę dobre kursy przeciwko niemu w ciemno,on nigdy nic nie osiągnie,bo jest za głupi,brak mu sprytu i cierpliwości,ma warunki i siłę ale co z tego,w boksie trzeba być cwaniakiem i tyle.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
raczej w glupim stylu nie przegra walczy w Chicago tam jest duzo Polakow wiec chyba takiego numeru nie wykreci, on mial psyche zryta od dawna ale teraz wydaje mi sie ze zaczol otwierac oczy i widziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Brewster to najslabszy mistrz swiata wygral z Wladkiem praktycznie przez przypdaek "lucky punch". Ja tego nie biore bo juz od kilku lat nie ruszam spraw zwiazanych z Polakami wiem czym to sie konczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja osobiscie uwazam ze Golota posadzi Brewstera do 6 rundy ale nie sugerujcie sie tym bo wszystko jest mozliwe Andrew bez lewego prostego moze nic nie zrobic

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Przegra na punkty : STS 8.00 Ja jakoś w niego nie wierze i nigdy nie wierzyłem. W toto-mixie można puścić dla zabawy remis po 18.0. Po kursie 1.4 nie ma sensu pocić sie w piękną noc i modlić żeby nasza duma narodowa nie przegrała:) Z drugiej strony mam nadzieje, że wkoncu uda mu się wygrac, bo ostatnie walki do najuczciwszych nie należały..i wygrana mu sie nalezy

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
takizwykly: Jak chcesz stawiac na przegrana Goloty na punkty to kurs w 5dimes jest 11,35. Za to w BW kursy na wygrana Goloty czy Brewstera na punkty to chyba jakas kpina ;-)

Wg mnie warto postawic:

May-21 13903 GOLOTA WINS BY 12 RND DECISION 4.300 - jakos tym razem w niego wierze i wydaje mi sie, ze wygrana na punkty jest na tyle prawdopodobna, ze warto zagrac za taki kurs.

i jeszcze:
May-21 21903 GOLOTA WINS IN RND 1-3 9.000

co prawda rzadko zdarzalo mu sie wygrywac tak szybko przez nokaut ale nie jest to niemozliwe i kurs przyzwoity.

Obie rzeczy zagram za male kwoty, "zeby sie lepiej ogladalo"

Pozdrowienia

Wojtek

Dołączył: Apr 2003
Posty: 774
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 774
Bardziej niż walką Gołoty zainteresowałem się walką Tomka Adamka w półciężkiej.
W STS kurs 2.1 na jego wygraną (przy 1.5 na Briggsa).
Co sądzicie o tej walce, również o tytuł?? Czy warto postawić troszkę kaski na górala z Żywca?? Wszelkie sugestie będą mile widziane.
Dzięki z góry i niech dziś dwoje polaków wywalczy tytuły!!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Bardziej niż walką Gołoty zainteresowałem się walką Tomka Adamka w półciężkiej.
W STS kurs 2.1 na jego wygraną (przy 1.5 na Briggsa).
Co sądzicie o tej walce, również o tytuł?? Czy warto postawić troszkę kaski na górala z Żywca?? Wszelkie sugestie będą mile widziane.
Dzięki z góry i niech dziś dwoje polaków wywalczy tytuły!!!

W BAW masz...:

Paul Briggs (AUS) - Tomasz Adamek (POL) (WBO Title)

1.40 17.00 3.00
____________________________________________________________

Więc nie wiem czy tak do końca warto grać na Tomasza po kursie @2.1 i to jeszcze w STS gdzie zabiera podatek...no ale jak ma wygrać, to w sumie wszędzie się opłaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
JA zagrałem w BAW Adamka za 3,00 moim zdaniem ma o wiele wieksze szanse na wygrana niz Gołota<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


A mam cicha nadzieje ze dzis bedziemy mieli 2och mistrzow swiata<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ja zaraz stawiam na Brewstera

powód jest prosty... zawsze jak stawiam na coś z udziałem polaków, to wtopa

ile razy bluzgałem na siatkarzy, piłkarzy, koszykarzy itp. że jak stawiam na porażki to wygrywają i odwrotnie...

...ostatnio znów na Domachowskiej sie władowałem (który to już raz...)

Dlatego stawiam na Brewstera bo chcę, żeby Gołota ogołocił murzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Golota Andrzej - Brewster Lamon (Golota by Decision ).....typ-tak.....kurs-3,25.....Expekt

Uwazam, ze analziujac to spotkanie nalezy je rozpatzryc pod dwoma kontami: sportowym i interesu Dona Kinga.

A wiec zacznijmy od pierwszego. To ostatnia szansa Andrzeja. Dzis bedzie w hali mnostwo kibicow Polskich. Andrzej ma zdecydowanie wielkszy potencjal od swojego rywala, ale nie sadze zeby mogl zaskoczyc swojego rywala i go powalic. To nie jego styl. W wiekszosci pojedynkow Goloty wlsnie anjczesciej o zwyciestwie decydowali sedziowie. Zreszta Brewster jest zawodnikiem niezykle odpornym na ciosy. To zdecydowanie jego najwiekszy atut. Oczywiscie nie sadze aby Brewster muial tyle sily by powalic naszego Andrzeja. To nie jest ani specjalnie szybki, ani silny bokser. on jest przede wszystkim odporny na ciosy oraz niezwykle silny psychicznie. Dlaczego wiec wygra Andrzej? Po pierwsze dlatego, ze walczy przed swoja publicznoscia. Poza tym mysle ze to on bedzie nadawac to wydarzeniom. Brewster jest gorszym piesciarzem od chociaby Ruiza. Poza tym Polakowi dzis moze sprzyjac sedzie. Mieszka podobnie jak Golota przeciez w Chciago.

Teraz popatzrmy na to ze strony Dona Kinga. W jaki sposob moze zrobic najwiekszy interes. Oczywiscie musi wygrac Andrzej. Po I to jego ostatnia walka, ostatnia szansa. Zeby kibice sie nie odwrocili dzis Golota musi odniesc zwyciestwo. A King napewno nie chce stracic takich zysko, polskich publicznosci. Jednak najlepiej byloby chyba doprowadzic do rewanzu. A wiec Andrzej nie moze wygrac zdecydowanie. Werdykt powinien byc kontrowersyjny, aby jak najszybciej znowu sciagnac Polksa publicznosc, ktora bedzie nastepnym razem chciala obejrzec zdecydowanie zwyciestwo Polaka. Dopiero wtedy zobaczyc zdecydowanego mistrza. Powodzenia.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Typ wg mnie dobry ale nie po takim kursie. Ja mam to zagrane po May-21 13903 GOLOTA WINS BY 12 RND DECISION 4.350 w 5dimes i wg mnie po 3,25 nie warto grac.

Wojtek

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ja tam nie ruszam Polakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sa inne pewniejsze walki po lepszych kursach

Dołączył: Sep 2004
Posty: 514
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514
orientujecie sie o ktorej godzinie ma wlaczyc adamek i o ktorej golota? i wogole do ktorej bedzie trwala cala gala?

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, betowiec, rafal08, aker, bukma, alfa, $-man), 915 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1