Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by drfocus
Ja zgłaszam swoją kandydatura, w końcu głosowałem na PO laugh

A KGHM to nie od węgla kamiennego tylko miedzi tongue

Spoko Stalion Tusk obiecywał Stadiony więc będzie dobrze laugh laugh laugh


Wiem ze od miedzi tongue Ale, ze czesciej widze kopalnie wegla kamiennego to tak dziwnie bylo mi o miedzi pisac laugh
Ja czesto grywalem w FM'a to tez o kandydature bym wystapil laugh


@rene
A co do sedziowania to rzeczywiscie nie jest najlepiej. W derbach to zarowno Glowacki jak i Cantoro powinno wyleciec. Ale coz...
Smuda tez narzekal na Malka, ale ogladajac te sporne sytuacje, trudno jest jednoznacznie przyznac racje Franzowi. Byc moze to tylko gorycz porazki...


@juancarlos
Zgadzam sie z Toba.
Byc moze prezes Zaglebia Robert P. chcial sie dowartosciowac wyrzucajac jakby nie patrzec 'mistrzowskiego' trenera.

Podobal mi sie tamten sezon. Podobal mi sie dlatego, bo nareszcie nie liczyly sie dwa zespoly (Legia i Wisla). Myslalem tez ze cos drgnie w europejskich pucharach. A tu taka..... dupa laugh

Dobrze, by bylo gdyby liga byla wyrownana. Ale zeby to wyrowanie nie bylo... hmm... progresywne. Bo po co liga przecietnych zespolow.

A tak swoja droga to ciekawi mnie kiedy polski zespol zagra w LM. Jakies zaklady powinny byc na to przyjmowane laugh



Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by rene
Tusk obiecywał, ale do Donku zbyt wiele bym sobie nie... obiecywał.
Autostrady obiecują nam od lat 25 i jakoś nie mogę na nie wjechać


EURO nam wybuduje laugh Bedziemy kraina mlekiem i miodem plynacym laugh

A w moim wczesniejszym poscie zamiast progresji, miala byc regresja. Heh...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Co do Clebera to się nie zgadzam, ze powinien wylecieć. On powinien ogladać mecz z trybun, bo już 3 raz mu się upiekło, że ukończył mecz.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Spałowany dyrek techniczny Górnika Maj

Gostek jeździ na mecze wyjazdowe i w Łodzi dostał pałą po plerach. Teraz Górnik ma wystosować oficjalny protest.

Ja nie wiem, jak było w Łodzi i dlaczego zaczęło się pałowanie
Tak czy inaczej, gosciu musi się z tym liczyć na każdym wyjeździe
Wszak chłopaki z policji też gdzieś muszą potrenować na żywo, a nie tylko na manekinach

Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
W zeszłym sezonie jak byłem na meczu ŁKS - Legia to dziwiłem się dlaczego każdy kibic ma ze sobą gazetę...powtem okazało się że na ławkach rośnie mech/trawa i bez gazety ani rusz!!! Moim zdaniem, za takie warunki dla kibiców i za zachowanie o którym pisał przed chwila rene stadion ŁKSu nie zasługuje na licencję PZPN!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Skandaliczne zachowanie Boruca

Arturek nie chciał po meczu ( przegranym ) podać ręki żadnemu z przeciwników. Poszedł pomachać łapką do swoich kibiców.
Świadczy to tylko i wyłącznie o niskiej kulturze osobistej lub jej braku.
Giną gdzieś wartości, bo to przecież zawody sportowe i przeciwnika trzeba szanować

Tym sposobem Arturek kariery nie zrobi

Dołączył: May 2007
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 233
Według mnie podanie czy niepodanie ręki rywalowi jest subiektywną czynnością, nikt mu nie kazał się witać z nimi. Czytałem wywiad z Borucem i bardzo dobrze się w nim wykręcił z tego, argumentując że ci zawodnicy bardzo chamsko sie zachowywali podczas meczu i jako wrogowie nie poda im ręki, ot co. Media robią wydły z igły i tyle. A kariera Artura się kręci dalej, niby kontrowersyjnym ale pewnym krokiem smile

Dołączył: May 2007
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 233
"Według mnie podanie czy niepodanie ręki rywalowi jest subiektywną czynnością, nikt mu nie kazał się witać z nimi."

mała pomyłeczka, miało byc żegnać / dziękować za mecz smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by madel
Według mnie podanie czy niepodanie ręki rywalowi jest subiektywną czynnością, nikt mu nie kazał się witać z nimi. Czytałem wywiad z Borucem i bardzo dobrze się w nim wykręcił z tego, argumentując że ci zawodnicy bardzo chamsko sie zachowywali podczas meczu i jako wrogowie nie poda im ręki, ot co. Media robią wydły z igły i tyle. A kariera Artura się kręci dalej, niby kontrowersyjnym ale pewnym krokiem smile

Dla mnie zawsze tylko mecz, podczas którego często dochodzi do róznego rodzaju fauli, scysji itp. bo każdy chce wygrać.
Ale kultura wymaga, by po meczu umieć się zachować i podziękować rywalowi za grę i ew. pogratulować wygranej.
Boruc tej kultury nie ma za grosz, bo ja akurat nie widziałem, by ktoś mu się naraził w sposób szczególny, a jego tłumaczenie jest po prostu prostackie.
Nie tak zdobywa się sympatię
Pamietać też trzeba, ze mecz ogladają kibice i na stadionie i w telewizji
"Jak cię widzą, tak cię piszą"

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Wprawdzie to co wkleje nie dotyczy stricte polskiej piłki, ale wydaje mi sie ze wartto przeczytac !

Spałowany dyrektor Górnika

Górnik napisze oficjalne pismo do wojewódzkiej komendy policji w Łodzi w sprawie zachowania policji wobec fanów, którzy pojechali na sobotni mecz z ŁKS. Wśród osób, które dostały pała po plecach był między innymi dyrektor Górnika ds. marketingu, Krzysztof Maj, który regularnie jeździ na mecze z kibicami i razem z nimi siedzi na trybunach. - Takim zachowaniem policja nie ma szans zasłużyć sobie na szacunek. Nie wiem, skąd takie reakcje, skoro ze strony kibiców nie było żadnej prowokacji. Po meczu trzymano nas ponad godzinę w ulewnym deszczu, choć do podstawionego pociągu, którym przyjechaliśmy z Zabrza było kilkaset metrów. Nagle usłyszeliśmy komendę "bieg". Kiedy przyśpieszyliśmy zaczęło się pałowanie po nogach. Gdy pomagałem koledze wstać, dostałem pała po plecach i głowie. Mamy to wszystko nagrane - relacjonuje sobotnie wydarzenia dyrektor Maj.


chcialbym zaznaczyc ze na meczu tym bylo ok. 1200 kibicow [dane z nieoficjalnej strony Gornika]z Zabrza.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635

Originally Posted by rene
Dla mnie zawsze tylko mecz, podczas którego często dochodzi do róznego rodzaju fauli, scysji itp. bo każdy chce wygrać.
Ale kultura wymaga, by po meczu umieć się zachować i podziękować rywalowi za grę i ew. pogratulować wygranej.
Boruc tej kultury nie ma za grosz, bo ja akurat nie widziałem, by ktoś mu się naraził w sposób szczególny, a jego tłumaczenie jest po prostu prostackie.
Nie tak zdobywa się sympatię
Pamietać też trzeba, ze mecz ogladają kibice i na stadionie i w telewizji
"Jak cię widzą, tak cię piszą"

Przyjrzyj sie dzisiejszej LM.Wszyscy teraz robia z Boruca kozla ofiarnego.A facet jest osoba publiczna i ma swoje zasady,i za to go cenie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
W Lidze hiszpańskiej Raul potrafi po udanej interwencji bramkarza, podejść, pogratulować mu interwencji, po meczu zawsze zachowuje się nienagannie. Ma szacunek dla innych i to akurat dla mnie jest świetny przykład

Dołączył: May 2007
Posty: 233
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 233
Originally Posted by rene
W Lidze hiszpańskiej Raul potrafi po udanej interwencji bramkarza, podejść, pogratulować mu interwencji, po meczu zawsze zachowuje się nienagannie. Ma szacunek dla innych i to akurat dla mnie jest świetny przykład

ok a jakby nie podał ręki komuś z Atletico czy Barcelony po przegranym meczu w fatalnym stylu na boisku rywala to dziwiłbyś mu się? ja nie.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
Originally Posted by madel
Originally Posted by rene
W Lidze hiszpańskiej Raul potrafi po udanej interwencji bramkarza, podejść, pogratulować mu interwencji, po meczu zawsze zachowuje się nienagannie. Ma szacunek dla innych i to akurat dla mnie jest świetny przykład

ok a jakby nie podał ręki komuś z Atletico czy Barcelony po przegranym meczu w fatalnym stylu na boisku rywala to dziwiłbyś mu się? ja nie.
a co to ma do rzeczy?

jest taka ciekawa, kontaktowa, męska gra. Rugby się nazywa. To najlepszy przykład szacunku dla rywala. Czasami dochodzi do bójek, dadzą sobie nawet po ryju. A po meczu zawsze podają sobie ręce.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
Kurde - ja myślałem że to QUASI. Ignoranor, kasuj moje i inne zbędne posty.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Z cylku "zawirowania trenerskie" tongue

Zarząd Zagłębia Lubin SSA zgłosił trenera Wiesława Wojno jako prowadzącego pierwszą drużynę Zagłębia Lubin w rozgrywkach Orange Ekstraklasy - poinformował klub w oficjalnym oświadczeniu.

- Wojno to uznany fachowiec. Posiada licencję trenerską UEFA Pro, uprawniającą do prowadzenia zespołów Ekstraklasy. Drużyna prowadzona będzie przez duet trenerski: Rafał Ulatowski i Adam Fedoruk. Są oni z naszą drużyną już od dawna i znają ją od podszewki. Tak więc trzon sztabu szkoleniowego pozostanie bez zmian. Mam nadzieję, że dzięki temu szybko zaczniemy piąć się w górę tabeli - powiedział prezes Zagłębia Robert Pietryszyn.

Przed nowym sztabem trenerskim postawiono zadanie poprawy stylu gry oraz poprawę wyników mistrza Polski. Zespół ma walczyć o jak najwyższą lokatę w lidze.



Dotychczasowy trener I-ligowego Zagłębia Sosnowiec Jerzy Kowalik został urlopowany.

Jutro zespół Zagłębia w meczu Pucharu Ekstraklasy z Wisłą Kraków poprowadzi Andrzej Orzeszek.


Były trener m.in. reprezentacji Polski i Legii Warszawa, Janusz Wójcik będzie nowym trenerem Znicza Pruszków.


Zarząd Odry Opole podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu z trenerem Witoldem Mroziewskim

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by KfjatekZapomnialHasla
Kurde - ja myślałem że to QUASI. Ignoranor, kasuj moje i inne zbędne posty.

Chcecie dyskutować to dyskutujcie. Pełny liberalizm jest a jak to mawiał Lechu pluralizm smile .

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by Stalion
Z cylku "zawirowania trenerskie" tongue

[i]Zarząd Zagłębia Lubin SSA zgłosił trenera Wiesława Wojno jako prowadzącego pierwszą drużynę Zagłębia Lubin w rozgrywkach Orange Ekstraklasy - poinformował klub w oficjalnym oświadczeniu.

A wróbelki ćwierkały, że ma być zagranyczny
Jakiś Nevio Scala, Marcello Lippi, a może i lepsiejszy laugh
Widocznie nie miał licencji na pomarańczę grin

Tak czy siak - zamienił stryjek siekierkę na kijek
jedyny pożytek, ze teraz Łobodziński, Iwański grać będą jak z nut, a Chalbiński pójdzie na bestscorera laugh


Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
No beticos nei przesadzaj na jaki kijek??

Jeśli już to na jakąś drzazge (nie mylić z Drzzygą)

To co robią w Lubinie to smiech na sali, mnie się wydaje że nie chcą teraz zatrudniac żadnych Scalów, Trapattonich bo sami nei wiedzą na czym stoją. Mistrz Polski z duetem Wojno - Ulatowski to śmiech i na szczęście że Koronka już za miesiac z nim gra smile

A Łobodziński czy Iwański to pewnie teraz grają ze swoimi menago w panstwa i miasta, szukając gdzie teraz przyjdzie im mieszkać. Jedno jest pewne. Lubin i puchary papa

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Rozjedzie Koronka slabe Zaglebie grin Chyba ze Wieslaw okaze sie cudotworca tongue

Fakt faktem nie za dobrze dzieje sie w Lubinie. Jak tak dalej wszystko bedzie szlo jak idzie do tej pory to "miedziowi" znow beda dostawac nie tylko od Wisly, ale takze od Korony czy Gornika grin

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, forty, Akhu, rafal08, aker, rymoholik, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1