Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#17150 16/03/2002 02:13
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
postanowilem otworzec swoj watek w ktorym bede testowal typy brane z mojego programu
typy beda dotyczyc tylko i wylacznie nba moze z czasem dorzuce jakies innel ligi prubowalem nhl ale zawsze siadaja odwrotne wyniki wiec dalem se spokoj na razie
a oto moje typy
DZIEN 1
15.03.02
#1 ATLANTA-PHOENIX 1 1.76*14;
#2 NEW JERSEY-MIAMI 2 2.52*10;
#3 DETROIT-UTAH 1 1.49*21;
#4 MINESOTA-INDIANA 2 2.7*10;
#5 MEMPHIS-BOSTON 2 1.35*30;
WYDANO 85

aha i prosze nie najezdzac na mnie za te typy odpowiedzialnosc nie biore a i sam nie wierze w powodzenie kuponow #4 #2 ale tak wyszlo a ja nic nie bede zmienial
postaram sie regolarnie podawac typy
aha na poczatku bede typowal na forum pozno zeby nikt nie zdazyl na nie zagrac bo nie chce zadnych nieprzyjemnosci z czasem jak bedzie dobry procet wygranych to bede wczesniej je podalal
aha bym zapomnial kursy pochodza z STS wraz z podatkiem

pozdrawiam Scamander

Bonus: Unibet
#17151 16/03/2002 12:39
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
Nadszedl czas na pdumowanie pierwszego dnia
#1 +10.64
#2 -10
#3 -21
#4 +17
#5 +10.50
ogolnie wiec jestem do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
(7.14/85)

pozdrawiam Scamander

#17152 17/03/2002 13:41
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
wczoraj zapomnialo mi sie wpisac typy
no wiec na dzisiaj podam wczesniej zeby znow nie zapomniec
#1 TORONTO-SACRAMENTO 2 1.56*20
#2 INDIANA-ATLANTA 1 1.25*40
#3 MINNESOTA-UTAH 2 2.52*10
#4 PHILADELPHIA-ORLANDO 1 1.34*30
#5 LA LAKERS-DALLAS 1 1.22*50
#6 MEMPHIS-NEW JERSEY 2 1.25*40
#7 CLEVELAND-NEW YORK 2 2.07*10
KURSY POCHADZA Z PROFA WRAZ Z PODATKIEM
Aha pamietajcie to jest tylko program
jak byscie mogli to wyrazcie swoje zdanie na temat tych meczow
dla mnie pozycja nr 3 i nr 7 nie maja prawa wejsc
pozdry
Scamander

#17153 17/03/2002 22:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Też troche gram w NBA, więc czasem coś może powiem.

Nie jestem dziś do końca pewny Sacramento, bo Webber pewnie nie zagra, ale Toronto... no cóż, ciekawe kiedy zaczna lepiej grac.

Jesli chodzi o Utah, to moze nie wejsc, ale New York, czemu nie, jak dla mnie to moze wejsc.

#17154 18/03/2002 19:20
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
podsumowanie mojego kolejnego dnia
no wiec
#1 +11.2; #2 +10; #3 +15.2; #4 &#8211;30; #5 +11; #6 +10; #7 &#8211;10;
LACZNIE ZA DZIEN +17.4; OGOLNIE (+24.54)

Pozdrawiam
Scamander

#17155 18/03/2002 19:37
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Teraz podam moje typki
#1 LA CLIPPERS-HOUSTON 1 1.27*40
#2 DENVER-DETROIT 2 1.47*22
#3 CHORLOTTE-MILWAUKEE 1 1.47*22
#4 BOSTON-PORTLAND 1 1.85*12
#5 GOLDEN STATE-WASHINGTON 2 1.72*14
Kursy pochodza z profa wraz z podatkiem
to na tyle. zamykamy:P

#17156 18/03/2002 21:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja postawiłem trochę inaczej, choć wiem, że jest to ryzykowne. (stawiam w STS)
Denver-Detroit 2 1.65
Boston-Portland 2 1.80

Długo sie zastanawiałem nad Boston- Portland i jednak dałem na Portland. Do tego dałem jeden mecz z piłki za 1.4 i rzuciłem 20 zeta.

No ciekawe...

#17157 19/03/2002 00:39
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
Dla mnie mecz BOSTON-PORTLAND to jest niewiadoma, ale mysle ze w tym spodkaniu moj program sie nie sprawdzi. Wedlog mnie Portland jest faworytem. A co to DENVER-DETROIT to tez nie jestem pewien rozstrzygniecia.
Ja postawilem
Charlotte-Milaukee 1 1.65
Denver-Detroit 2 1.65
LA Clippers-Houston 1
oraz taki meczyk w hokeju rosyjskim Krylia Soveto-Jaroslawiec 2 1.70
Ako 6.48 za 10 zeta do wygrania 58.40 zl
moze wejdzie
Zycze ci powodzenia w NBA i sobie rowniez
pozdry
Scamander

#17158 19/03/2002 09:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NO i siadło mi, jestem +55. Później napisze co na dziś postawie, narazie jest dobrze.

Pozdr. Przemek O.

#17159 19/03/2002 11:30
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
No i mi rowniez siadlo:D:D:Djestem +48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: na realu
pozniej podam spoje typki z programiku
mam je teraz ale nie wiem jaki sa kursy
pozdr
Scamander

#17160 19/03/2002 18:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzis zdecydowalem sie zagrac na Orlando-Milwaukee 1 , oraz na Lotos-Como 1, za 20 zl. Zobaczymy czy cos z tego bedzie. Kusilo mnie troche zeby zagrac na lakersow, ale oni sa nieprzewidywalni.

Narazie

#17161 19/03/2002 19:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zmienilem ksywke.

Przemek O./Oli

#17162 19/03/2002 19:47
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Wiatm
Oli wlasnie mi cos nie pasowalo z ta ksywka :rolleyes:
a teraz podsumowanie kolejnego dnia
#1+10.8
#2+10.34
#3+10.34
#4-12
#5+10.08
LACZNIE ZA DZIEN +29.56 OGOLNIE +54.1

#17163 19/03/2002 20:01
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
A oto moje typki na dzisiaj (podaje tylko te ktore maja kurs wiekszy badz rowny 1.30, oraz te ktore maja pszynajmniej 2% roznicy wedlog mojego programiku i dolozone do niego pare wlasnych przeliczen)
#1 ORLANDO-MILWAUKEE 1 1.44*23
#2 CHICAGO-ATLANTA 2 1.71*15
#3 CLEVELAND-NEW JERSEY 2 1.53*20
#4 MEMPHIS-NEW YORK 2 1.49*21
#5 UTAH-DETROIT 2 2.07*10
#6 DALLAS-LA LAKERS 2 1.76*14
Typki pochodza z STSu wraz z podatkiem

A dzisiaj zagralem za 20 zl
ORLANDO-MILWAUKEE 1 1.60
SEATTLE-GOLDEN ST 1 1.30
SACRAMENTO-HOUSTON 1 1.20
Ako 2.5 z podatkiem to 2.25
do wygrania mam 45 zl
pozdrawiam i zycze powodzenia
Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#17164 19/03/2002 23:20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
Hehe!
Widze ze zagrales w TOTOMIXIE!
Szczerze mowiac IMO dosc nieszczesliwie wybrales te mecze na Ako 2.5
Ja mam cos takiego za "stowke":
GS-SEATTLE SP pow 193 @ 1.5
+
McGrady-Allen 1 @ 1.5
+
Orl-Milwuakee pow 193 @ 1.45

I ako wyszlo mi 3.26 --> wedlug mnie mecze sa duuzo pewniejsze od twoich a Ako wieksze!
Zreszta zobaczymy jak wszystko okaze sie w praniu!
Pozdrawiam i zycze sporo szczescia
MAŁY

#17165 20/03/2002 11:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wygralem 35 zeta. Dzis postawie na New Jersey-Portland 2, oraz jesli kurs nie bedzie zbyt niski na Boston-Cleveland 1. Narazie czekam na kursy

Pozdr. Zycze wysokich wygranych

Oli

#17166 20/03/2002 11:51
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam mi tesz usalo sie wygrac troche grosza
A teraz podsumowanie
#1+10.12
#2+10.65
#3-20
#4+10.29
#5+10.7
#6-14
PODSUMOWANIE DNIA +7.76 OGOLNIE+61.86

#17167 20/03/2002 12:04
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
A co Oli sadzisz na tema meczu PHILADELPHIA-MIAMI bo u mnie w programie na 1 jest 57%a na 2 43
czylio wiecej niz napszyklad na mecz
NEW JERSEY-PORTLAND na 1 45% na 2 55%
Pozdrawiam
Scamander

#17168 20/03/2002 17:27
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
A oto moje typki
#1 PHILADELPHIA-MIAMI 1 1.31*33
#2 SAN ANTONIO-LA LAKERS 1 15*1.67
#3 NEW JERSEY-PORTLAND 2 1.71*15
#4 CHARLOTTE-INDIANA 2 2.34*10
Typy pochodza z STSu i sa jak zwykle poukladane wedlug najpewniejszych z minimalnym kursem 1.35 i z procentowa roznica pszynajmniej 2%
pozdrawiam
Scamander

#17169 20/03/2002 18:22
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał maly:
[qb]Hehe!
Orl-Milwuakee pow 193 @ 1.45

I ako wyszlo mi 3.26 --> wedlug mnie mecze sa duuzo pewniejsze od twoich a Ako wieksze!
[/qb]
I jak zalujesz teraz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bucks 91
Magic 101

Jeden punkt roznicy, to nie zdarza sie czesto...

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 669 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1