|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam postanowilem otworzec swoj watek w ktorym bede testowal typy brane z mojego programu typy beda dotyczyc tylko i wylacznie nba moze z czasem dorzuce jakies innel ligi prubowalem nhl ale zawsze siadaja odwrotne wyniki wiec dalem se spokoj na razie a oto moje typy DZIEN 1 15.03.02 #1 ATLANTA-PHOENIX 1 1.76*14; #2 NEW JERSEY-MIAMI 2 2.52*10; #3 DETROIT-UTAH 1 1.49*21; #4 MINESOTA-INDIANA 2 2.7*10; #5 MEMPHIS-BOSTON 2 1.35*30; WYDANO 85
aha i prosze nie najezdzac na mnie za te typy odpowiedzialnosc nie biore a i sam nie wierze w powodzenie kuponow #4 #2 ale tak wyszlo a ja nic nie bede zmienial postaram sie regolarnie podawac typy aha na poczatku bede typowal na forum pozno zeby nikt nie zdazyl na nie zagrac bo nie chce zadnych nieprzyjemnosci z czasem jak bedzie dobry procet wygranych to bede wczesniej je podalal aha bym zapomnial kursy pochodza z STS wraz z podatkiem
pozdrawiam Scamander
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam Nadszedl czas na pdumowanie pierwszego dnia #1 +10.64 #2 -10 #3 -21 #4 +17 #5 +10.50 ogolnie wiec jestem do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (7.14/85)
pozdrawiam Scamander
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam wczoraj zapomnialo mi sie wpisac typy no wiec na dzisiaj podam wczesniej zeby znow nie zapomniec #1 TORONTO-SACRAMENTO 2 1.56*20 #2 INDIANA-ATLANTA 1 1.25*40 #3 MINNESOTA-UTAH 2 2.52*10 #4 PHILADELPHIA-ORLANDO 1 1.34*30 #5 LA LAKERS-DALLAS 1 1.22*50 #6 MEMPHIS-NEW JERSEY 2 1.25*40 #7 CLEVELAND-NEW YORK 2 2.07*10 KURSY POCHADZA Z PROFA WRAZ Z PODATKIEM Aha pamietajcie to jest tylko program jak byscie mogli to wyrazcie swoje zdanie na temat tych meczow dla mnie pozycja nr 3 i nr 7 nie maja prawa wejsc pozdry Scamander
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Też troche gram w NBA, więc czasem coś może powiem.
Nie jestem dziś do końca pewny Sacramento, bo Webber pewnie nie zagra, ale Toronto... no cóż, ciekawe kiedy zaczna lepiej grac.
Jesli chodzi o Utah, to moze nie wejsc, ale New York, czemu nie, jak dla mnie to moze wejsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam podsumowanie mojego kolejnego dnia no wiec #1 +11.2; #2 +10; #3 +15.2; #4 –30; #5 +11; #6 +10; #7 –10; LACZNIE ZA DZIEN +17.4; OGOLNIE (+24.54)
Pozdrawiam Scamander
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Teraz podam moje typki #1 LA CLIPPERS-HOUSTON 1 1.27*40 #2 DENVER-DETROIT 2 1.47*22 #3 CHORLOTTE-MILWAUKEE 1 1.47*22 #4 BOSTON-PORTLAND 1 1.85*12 #5 GOLDEN STATE-WASHINGTON 2 1.72*14 Kursy pochodza z profa wraz z podatkiem to na tyle. zamykamy:P
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja postawiłem trochę inaczej, choć wiem, że jest to ryzykowne. (stawiam w STS) Denver-Detroit 2 1.65 Boston-Portland 2 1.80
Długo sie zastanawiałem nad Boston- Portland i jednak dałem na Portland. Do tego dałem jeden mecz z piłki za 1.4 i rzuciłem 20 zeta.
No ciekawe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam Dla mnie mecz BOSTON-PORTLAND to jest niewiadoma, ale mysle ze w tym spodkaniu moj program sie nie sprawdzi. Wedlog mnie Portland jest faworytem. A co to DENVER-DETROIT to tez nie jestem pewien rozstrzygniecia. Ja postawilem Charlotte-Milaukee 1 1.65 Denver-Detroit 2 1.65 LA Clippers-Houston 1 oraz taki meczyk w hokeju rosyjskim Krylia Soveto-Jaroslawiec 2 1.70 Ako 6.48 za 10 zeta do wygrania 58.40 zl moze wejdzie Zycze ci powodzenia w NBA i sobie rowniez pozdry Scamander
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
NO i siadło mi, jestem +55. Później napisze co na dziś postawie, narazie jest dobrze.
Pozdr. Przemek O.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam No i mi rowniez siadlo:D:D:Djestem +48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: na realu pozniej podam spoje typki z programiku mam je teraz ale nie wiem jaki sa kursy pozdr Scamander
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzis zdecydowalem sie zagrac na Orlando-Milwaukee 1 , oraz na Lotos-Como 1, za 20 zl. Zobaczymy czy cos z tego bedzie. Kusilo mnie troche zeby zagrac na lakersow, ale oni sa nieprzewidywalni.
Narazie
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zmienilem ksywke.
Przemek O./Oli
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Wiatm Oli wlasnie mi cos nie pasowalo z ta ksywka :rolleyes: a teraz podsumowanie kolejnego dnia #1+10.8 #2+10.34 #3+10.34 #4-12 #5+10.08 LACZNIE ZA DZIEN +29.56 OGOLNIE +54.1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
A oto moje typki na dzisiaj (podaje tylko te ktore maja kurs wiekszy badz rowny 1.30, oraz te ktore maja pszynajmniej 2% roznicy wedlog mojego programiku i dolozone do niego pare wlasnych przeliczen) #1 ORLANDO-MILWAUKEE 1 1.44*23 #2 CHICAGO-ATLANTA 2 1.71*15 #3 CLEVELAND-NEW JERSEY 2 1.53*20 #4 MEMPHIS-NEW YORK 2 1.49*21 #5 UTAH-DETROIT 2 2.07*10 #6 DALLAS-LA LAKERS 2 1.76*14 Typki pochodza z STSu wraz z podatkiem
A dzisiaj zagralem za 20 zl ORLANDO-MILWAUKEE 1 1.60 SEATTLE-GOLDEN ST 1 1.30 SACRAMENTO-HOUSTON 1 1.20 Ako 2.5 z podatkiem to 2.25 do wygrania mam 45 zl pozdrawiam i zycze powodzenia Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283 |
Hehe! Widze ze zagrales w TOTOMIXIE! Szczerze mowiac IMO dosc nieszczesliwie wybrales te mecze na Ako 2.5 Ja mam cos takiego za "stowke": GS-SEATTLE SP pow 193 @ 1.5 + McGrady-Allen 1 @ 1.5 + Orl-Milwuakee pow 193 @ 1.45
I ako wyszlo mi 3.26 --> wedlug mnie mecze sa duuzo pewniejsze od twoich a Ako wieksze! Zreszta zobaczymy jak wszystko okaze sie w praniu! Pozdrawiam i zycze sporo szczescia MAŁY
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wygralem 35 zeta. Dzis postawie na New Jersey-Portland 2, oraz jesli kurs nie bedzie zbyt niski na Boston-Cleveland 1. Narazie czekam na kursy
Pozdr. Zycze wysokich wygranych
Oli
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam mi tesz usalo sie wygrac troche grosza A teraz podsumowanie #1+10.12 #2+10.65 #3-20 #4+10.29 #5+10.7 #6-14 PODSUMOWANIE DNIA +7.76 OGOLNIE+61.86
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam A co Oli sadzisz na tema meczu PHILADELPHIA-MIAMI bo u mnie w programie na 1 jest 57%a na 2 43 czylio wiecej niz napszyklad na mecz NEW JERSEY-PORTLAND na 1 45% na 2 55% Pozdrawiam Scamander
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
A oto moje typki #1 PHILADELPHIA-MIAMI 1 1.31*33 #2 SAN ANTONIO-LA LAKERS 1 15*1.67 #3 NEW JERSEY-PORTLAND 2 1.71*15 #4 CHARLOTTE-INDIANA 2 2.34*10 Typy pochodza z STSu i sa jak zwykle poukladane wedlug najpewniejszych z minimalnym kursem 1.35 i z procentowa roznica pszynajmniej 2% pozdrawiam Scamander
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał maly: [qb]Hehe! Orl-Milwuakee pow 193 @ 1.45
I ako wyszlo mi 3.26 --> wedlug mnie mecze sa duuzo pewniejsze od twoich a Ako wieksze! [/qb] I jak zalujesz teraz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bucks 91 Magic 101 Jeden punkt roznicy, to nie zdarza sie czesto...
|
|
|
Link skopiowany do schowka