Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#17189 17/03/2002 16:51
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
Mam pare pytania do osob, ktore graja wylacznie na roznice kursow:

1)Po pierwsze ile srednio zyskuje sie w ciagu miesiaca - kilka osob mowilo ze mi ze w okolicach 5-10% od poczatkowego wkladu , choc znam tez takich ktorzy maja nawet 60-70% wkladu

2) czy obliczajac roznice kursow i prawdopodobienstw wejscia typow, odliczajac oczywiscie marze bukmacherow (no i w Polsce podatek) robicie to recznie czy tez przy pomocy arkuszu excela , a moze jakims bardziej zaawansowanym programe, ktory stworzyliscie lub sciagneliscie .

3) Czy gracie tylko okreslone ligi (np. pilkarskei) badz sporty czy tez wszystko, wczym sie trafi duza roznica

4) Z jakimi bukmacherami zagranicznymi porownujecie kursy - jeden bukmacher od wszystkiego czy tez od danej dziedziny sportu osobny bukmacher

5) czy jesli macie kilka meczy to gracie np. kilka singli po 1-3% wkladu kazdy czy tez system np. 3z7 za 6-9% wkladu

6) robiliscie moze jakies statystyki w czym dany bukmacher ma najlepsze kursy - powiedzmy np. betandwin w 86% dobrze ocenia faworytow w tenisie

7) i ostatnie pytanie - Gracie tylko i wylacznie opierajac sie na roznicy kursow , czy moze tez po pierwszej selekcji opartej o roznice kursow przeprowadzacie ponowne sortowanie korzystajac z prawdopodobienstwa wejscia i dodatkowych informacji

Z gory dziekuje za odpowiedzi

KAfel

Bonus: Unibet
#17190 18/03/2002 00:11
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
1)W zeszłym roku w czerwcu zacząłem grać ta metodą z „Bankiem” 400 zł grałem 20 25 singli tygodniowo do października miałem 2300 zł potem niestety popełniłem błąd .
2)Przyjąłem założenie że kurs musi być min. 20 5 wyższy od średniej
3)Gram wszystko co się opłaca, najlepiej szła w zeszłym roku liga norewska 1 i 2 i szwedzka
4)Ja patrzę na średnią + jakie mają zdanie lokalni eksperci.

Belisariusz

#17191 18/03/2002 02:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Kafel można wygrywać spokojnie. Ostatnio jednak cwaniaki z sts spieprzyli sprawę.

#17192 19/03/2002 01:41
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
a jak wyszukujecie takie okazje ??
i u ilu bukow trzeba miec konta zeby znalezc kilkanascie pewniakow w tygodniu ?


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1