|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
Mam pare pytania do osob, ktore graja wylacznie na roznice kursow:
1)Po pierwsze ile srednio zyskuje sie w ciagu miesiaca - kilka osob mowilo ze mi ze w okolicach 5-10% od poczatkowego wkladu , choc znam tez takich ktorzy maja nawet 60-70% wkladu
2) czy obliczajac roznice kursow i prawdopodobienstw wejscia typow, odliczajac oczywiscie marze bukmacherow (no i w Polsce podatek) robicie to recznie czy tez przy pomocy arkuszu excela , a moze jakims bardziej zaawansowanym programe, ktory stworzyliscie lub sciagneliscie .
3) Czy gracie tylko okreslone ligi (np. pilkarskei) badz sporty czy tez wszystko, wczym sie trafi duza roznica
4) Z jakimi bukmacherami zagranicznymi porownujecie kursy - jeden bukmacher od wszystkiego czy tez od danej dziedziny sportu osobny bukmacher
5) czy jesli macie kilka meczy to gracie np. kilka singli po 1-3% wkladu kazdy czy tez system np. 3z7 za 6-9% wkladu
6) robiliscie moze jakies statystyki w czym dany bukmacher ma najlepsze kursy - powiedzmy np. betandwin w 86% dobrze ocenia faworytow w tenisie
7) i ostatnie pytanie - Gracie tylko i wylacznie opierajac sie na roznicy kursow , czy moze tez po pierwszej selekcji opartej o roznice kursow przeprowadzacie ponowne sortowanie korzystajac z prawdopodobienstwa wejscia i dodatkowych informacji
Z gory dziekuje za odpowiedzi
KAfel
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
1)W zeszłym roku w czerwcu zacząłem grać ta metodą z „Bankiem” 400 zł grałem 20 25 singli tygodniowo do października miałem 2300 zł potem niestety popełniłem błąd . 2)Przyjąłem założenie że kurs musi być min. 20 5 wyższy od średniej 3)Gram wszystko co się opłaca, najlepiej szła w zeszłym roku liga norewska 1 i 2 i szwedzka 4)Ja patrzę na średnią + jakie mają zdanie lokalni eksperci.
Belisariusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Kafel można wygrywać spokojnie. Ostatnio jednak cwaniaki z sts spieprzyli sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
a jak wyszukujecie takie okazje ?? i u ilu bukow trzeba miec konta zeby znalezc kilkanascie pewniakow w tygodniu ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka