Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Jakubosiu
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ?
golden czy labrador?
chyba ze sie myle calkowicie co do rasy smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Labrador smile goldeny mają dłuższą sierść

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Jakubosiu
Labrador smile goldeny mają dłuższą sierść
wiem bo mam goldena a u szczeniaka wlasnie niewidac jeszcze takiej roznicy dlatego pytalem smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Skiper
przeba przyznać że ten twój kot lupus to całkiem nieźle wygląda, ile za niego dałeś?

Lepiej nie mowic, bo to naprawde spora suma.

Originally Posted by Skiper
Originally Posted by lupus
Swoja droga jakie wyniki maja wasze koty?
Astonowi zmierzylem 107cm, pewnie moglby wyzej, niestety nie mam wyzszej komody juz na ktora moglby wskoczyc grin

z takim jumpem to dawaj go do nba, myśle że kilka klubów będzie zainteresowanych

On ma takie skoki non stop, 1 m to dla niego zaden problem ;P
Wazy w tej chwili juz 4kg, wiec 1m w gore to i tak imponujaco wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Myślę, że kwota sięgała tysiąca złotych .

Mistrzowski kotek piwo

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by lupus
[quote=Skiper]przeba przyznać że ten twój kot lupus to całkiem nieźle wygląda, ile za niego dałeś?

Lepiej nie mowic, bo to naprawde spora suma.

syberyjski? prosto z Rosyji? trzeba bylo dac cynk to bym popatrzyl w obwodzie kaliningradzkim i przywiozl w pakiecie z jakas dobra gorzałka smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Syberyjski prosto z Warszawy wink

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Miałem wspaniałego jamnika długowłosego, zwał się Czort smile. Niestety pożegnany, opłakany i zakopany w ziemi...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
S
Sev Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Originally Posted by Jonathan Sarkos
Miałem wspaniałego jamnika długowłosego, zwał się Czort smile. Niestety pożegnany, opłakany i zakopany w ziemi...

Ja rowniez kiedys mialem wspanialego jamnika, lecz krotkowlosego.Wiele wspomnien, kochany piesek smile

Sev #1919502 08/01/2008 04:03
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ja mialem kiedys kundla, Reksio sie nazywal ;]] ale zginal frown

i mialem chomika.. uciekl i spieprzyl do piwnicy.. wpadlismy na pomysl z bratem zeby go szukac, mielismy taka kupke gruzu no i nie przyszlo nam do glowy ze kiedy bedziemy po niej chodzic to on bedzie tam siedzial laugh :/

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Originally Posted by Jakubosiu
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ?

Mam podobny problem,z tym że ja mam pieska i też nieźle broi crazy.I podłączam się do pytania-co myślicie o tzw. psich przedszkolach?Warto?

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Foksterier Oskar wink

Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
S
Sev Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Originally Posted by El Camino
Originally Posted by Jakubosiu
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ?

Mam podobny problem,z tym że ja mam pieska i też nieźle broi crazy.I podłączam się do pytania-co myślicie o tzw. psich przedszkolach?Warto?

Ja poswiecilem troche czasu i sam porzadnie swojego wychowalem i slucha sie jak zaden inny wink

Sev #1934902 12/01/2008 04:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
dostalem wiadomosc od kumpla:

http://a416.ac-images.myspacecdn.com/images01/115/l_fe3698961e4b7883c0ed7cfde8a5629f.jpg Moze ktos by chcial takiego Goldenka jak w zalaczniku za darmo. Niestety sa do uspienia (wlasciciel nie jest w stanie ich zatrzymac) wiec moze ktos bylby zainteresowany? Kontakt: 515294956.

Moze ktos pomoze? Jwesli tak, bede wdzieczny.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Przecież to ściema.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
W mordę. Ponieważ sam mam goldena i kocham te rasę itd itd to chcę zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Jest to obrzydliwy fake. Zaraz znajdę link potwierdzający to stwierdznie. Po drugie cynicznie rzecz biorąc jaki właściciel uśpi goldeny? Za które (a szczeniaków na zdjęciu trochę jest) może wyciągnąć sporo floty? Nie podejrzewam Cię polskignomie o złą wolę, ale na przyszłość zalecam ostrożność przy tego typu newsach. Sam kiedyś bardzo przeżywałem takie maile i kilkukrotnie negocjowałem z moją Furią (goldenka, a nie Żona) przyjęcie nowych psiaków...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
http://bezpieczenstwo.onet.pl/0,0,0,0,0,292069,item,G,katalog.html

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
o fuck...ale sie dalem wrobic...w takim razie post do kasacji...cholera, a tez mi sie serce krajalo.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
oczywiscie my fault.

Zeby nie bylo, ze specjalnie to robie.

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty, 11kera11), 1,616 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,803
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1