|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ? golden czy labrador? chyba ze sie myle calkowicie co do rasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Labrador  goldeny mają dłuższą sierść
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Labrador  goldeny mają dłuższą sierść wiem bo mam goldena a u szczeniaka wlasnie niewidac jeszcze takiej roznicy dlatego pytalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
przeba przyznać że ten twój kot lupus to całkiem nieźle wygląda, ile za niego dałeś? Lepiej nie mowic, bo to naprawde spora suma. Swoja droga jakie wyniki maja wasze koty? Astonowi zmierzylem 107cm, pewnie moglby wyzej, niestety nie mam wyzszej komody juz na ktora moglby wskoczyc  z takim jumpem to dawaj go do nba, myśle że kilka klubów będzie zainteresowanych On ma takie skoki non stop, 1 m to dla niego zaden problem ;P Wazy w tej chwili juz 4kg, wiec 1m w gore to i tak imponujaco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
Myślę, że kwota sięgała tysiąca złotych . Mistrzowski kotek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
[quote=Skiper]przeba przyznać że ten twój kot lupus to całkiem nieźle wygląda, ile za niego dałeś? Lepiej nie mowic, bo to naprawde spora suma. syberyjski? prosto z Rosyji? trzeba bylo dac cynk to bym popatrzyl w obwodzie kaliningradzkim i przywiozl w pakiecie z jakas dobra gorzałka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Syberyjski prosto z Warszawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Miałem wspaniałego jamnika długowłosego, zwał się Czort  . Niestety pożegnany, opłakany i zakopany w ziemi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719 |
Miałem wspaniałego jamnika długowłosego, zwał się Czort  . Niestety pożegnany, opłakany i zakopany w ziemi... Ja rowniez kiedys mialem wspanialego jamnika, lecz krotkowlosego.Wiele wspomnien, kochany piesek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ja mialem kiedys kundla, Reksio sie nazywal ;]] ale zginal  i mialem chomika.. uciekl i spieprzyl do piwnicy.. wpadlismy na pomysl z bratem zeby go szukac, mielismy taka kupke gruzu no i nie przyszlo nam do glowy ze kiedy bedziemy po niej chodzic to on bedzie tam siedzial  :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ? Mam podobny problem,z tym że ja mam pieska i też nieźle broi  .I podłączam się do pytania-co myślicie o tzw. psich przedszkolach?Warto?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Foksterier Oskar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719 |
Hehhe już nieźle broi staram się pilnować ją arielo może jakieś wskazówki na temat wychowania ? Mam podobny problem,z tym że ja mam pieska i też nieźle broi  .I podłączam się do pytania-co myślicie o tzw. psich przedszkolach?Warto? Ja poswiecilem troche czasu i sam porzadnie swojego wychowalem i slucha sie jak zaden inny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
dostalem wiadomosc od kumpla: http://a416.ac-images.myspacecdn.com/images01/115/l_fe3698961e4b7883c0ed7cfde8a5629f.jpg Moze ktos by chcial takiego Goldenka jak w zalaczniku za darmo. Niestety sa do uspienia (wlasciciel nie jest w stanie ich zatrzymac) wiec moze ktos bylby zainteresowany? Kontakt: 515294956. Moze ktos pomoze? Jwesli tak, bede wdzieczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
W mordę. Ponieważ sam mam goldena i kocham te rasę itd itd to chcę zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Jest to obrzydliwy fake. Zaraz znajdę link potwierdzający to stwierdznie. Po drugie cynicznie rzecz biorąc jaki właściciel uśpi goldeny? Za które (a szczeniaków na zdjęciu trochę jest) może wyciągnąć sporo floty? Nie podejrzewam Cię polskignomie o złą wolę, ale na przyszłość zalecam ostrożność przy tego typu newsach. Sam kiedyś bardzo przeżywałem takie maile i kilkukrotnie negocjowałem z moją Furią (goldenka, a nie Żona) przyjęcie nowych psiaków...
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
http://bezpieczenstwo.onet.pl/0,0,0,0,0,292069,item,G,katalog.html
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
o fuck...ale sie dalem wrobic...w takim razie post do kasacji...cholera, a tez mi sie serce krajalo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
oczywiscie my fault.
Zeby nie bylo, ze specjalnie to robie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|