Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Dzisiaj 1/2 finału
Japonia - Australia
Kuba - Kanada

10.30
Japonia - Australia 1

Wielki faworyt do złota (Japonia) zmierzy sie z czarnym koniem tego turnieju (Australia). W meczu grupowym Australia pokonała Japonię. Japonia z wielkich imprez p. zawsze wraca z medalem , Australia n. miejsce 7. Wielkie naklady na rozwoj baseballa w Japonii. Niesamowity mecz Australii z Holendrami w rozgywkach grupowych-wrecz deklasacja ME.
Stawiam na Japonie

Statystyka

Pałka
Japonia 0,329
Australia 0,286

Miotacze
Japonia 2,61
Australia 3,45

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Drugi polfinal dzisiejszy oraz prawdopodobnie mecze o brazowy medal i zloto beda transmtowane tutaj

Eutelsat 7e,11479 h,13333,7/8,id: 2-BEVRT in 4:2:2

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Japonia przegrala???? WOW!!!
A co dzis o Kubanczykach sadzicie???
Powinni pojechac...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Dwa słowa o meczu porannym. To był prawdziwy finał IO, i popis miotaczy z obu drużyn.Japonczyk (Matsuzaka) sam wystrajkował 13 Australijczyków a mimo to Japonia przegrała. Myśle, ze Japończyka zobaczymy niedługo w MLB.
Wielki mecz obu drużyn.

18.30
Kuba - Kanada 2

Juz pierwszy mecz pokazał dzisiaj, ze w sporcie wszystko jest mozliwe i potecjalny faworyt wcale nie musi wygrać. Kuba na trzech ostatnich olimpiadach dwa złote medale i jeden srebrny. Kanada debiutuje na IO. W eliminacjach Kuba wygrała z Kanadą 5-2. W spotkaniu przed olimpiada Kanada wygrała z Kubą 9-1.
Dla Kuby brak w finale to porażka. Kuba bedzie chciała załatwić ten mecz już na początku. Ale podstawowi gracze Kanady mają doświadczeniem gry w MLB (Montreal, Toronto, Anaheim itd). Miotacze mają średnia 2,18 (Kuba 214). Słabsza pałka 0,235 (Kuba 0,311).
Kto wygra - powinna Kuba, ale ja stawiam (lekko) na Kanadę.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Mecz o brazowy medal oraz finał Kuba-Australia na zywo z przekazu:

Telstar 12 15w, 11527/H/2000, 7/8, id: DAD-2

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Za kilkadziesiat minut rozpocznie sie mecz o mistrzostwo: Kuba-Australia. Po tym co pokazali wczoraj Australijczycy w meczu z faworytem Japonia sprobuje delikatnie wlasnie na nich, tym bardziej, ze kurs 4.85 :eek:

Mecz bedzie obejrzec na zywo na parametrach, ktore podalem wyzej

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1