|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Dzisiaj 1/2 finału Japonia - Australia Kuba - Kanada
10.30 Japonia - Australia 1
Wielki faworyt do złota (Japonia) zmierzy sie z czarnym koniem tego turnieju (Australia). W meczu grupowym Australia pokonała Japonię. Japonia z wielkich imprez p. zawsze wraca z medalem , Australia n. miejsce 7. Wielkie naklady na rozwoj baseballa w Japonii. Niesamowity mecz Australii z Holendrami w rozgywkach grupowych-wrecz deklasacja ME. Stawiam na Japonie
Statystyka
Pałka Japonia 0,329 Australia 0,286
Miotacze Japonia 2,61 Australia 3,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Drugi polfinal dzisiejszy oraz prawdopodobnie mecze o brazowy medal i zloto beda transmtowane tutaj
Eutelsat 7e,11479 h,13333,7/8,id: 2-BEVRT in 4:2:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Japonia przegrala???? WOW!!! A co dzis o Kubanczykach sadzicie??? Powinni pojechac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Dwa słowa o meczu porannym. To był prawdziwy finał IO, i popis miotaczy z obu drużyn.Japonczyk (Matsuzaka) sam wystrajkował 13 Australijczyków a mimo to Japonia przegrała. Myśle, ze Japończyka zobaczymy niedługo w MLB. Wielki mecz obu drużyn.
18.30 Kuba - Kanada 2
Juz pierwszy mecz pokazał dzisiaj, ze w sporcie wszystko jest mozliwe i potecjalny faworyt wcale nie musi wygrać. Kuba na trzech ostatnich olimpiadach dwa złote medale i jeden srebrny. Kanada debiutuje na IO. W eliminacjach Kuba wygrała z Kanadą 5-2. W spotkaniu przed olimpiada Kanada wygrała z Kubą 9-1. Dla Kuby brak w finale to porażka. Kuba bedzie chciała załatwić ten mecz już na początku. Ale podstawowi gracze Kanady mają doświadczeniem gry w MLB (Montreal, Toronto, Anaheim itd). Miotacze mają średnia 2,18 (Kuba 214). Słabsza pałka 0,235 (Kuba 0,311). Kto wygra - powinna Kuba, ale ja stawiam (lekko) na Kanadę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Mecz o brazowy medal oraz finał Kuba-Australia na zywo z przekazu: Telstar 12 15w, 11527/H/2000, 7/8, id: DAD-2 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Za kilkadziesiat minut rozpocznie sie mecz o mistrzostwo: Kuba-Australia. Po tym co pokazali wczoraj Australijczycy w meczu z faworytem Japonia sprobuje delikatnie wlasnie na nich, tym bardziej, ze kurs 4.85 :eek:
Mecz bedzie obejrzec na zywo na parametrach, ktore podalem wyzej
|
|
|
Link skopiowany do schowka