|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Jest to kolejny sposob gry jakim gram i ktory takze przyniosl mi spore zyski podobnie jak "1 2" ktory jest w innym temacie prowadzonym przezemnie. Bede gral same Overy. Stan konta na start 630zl Poczatkowa stawka 10zl jak trafie znowu 10 jesli nie 20 , 40 itd. Moim celem jest zrobienie 100% zysku czyli 1260zl Zobaczycie ze to dziala.
Ok ruszamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Kupon 1
Porto - Leixoes over 2.5 goals 1.77 Slovan Liberec - Slavia Praha over 2.5 goals 2.15 Pierikos - Panserraikos over 2.5 goals 2.30 AKO:8.75 Stawka:10zl Zakladana wygrana:80.75zl
Stan konta 620zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Dodam tylko ze zaczolem tak grac gdyz mialem dosyc "niespodzianek z udzialem pewniakow" a grajac overy albo undery wszelkie niespodzianki,przekrety nas nie interesuja i nie dotycza a gdy te dwa aspekty juz odpadaja to naprawde duzo daje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Zdecyduj się na jeden temat. Jeśli nie wiesz czemu to piszę, przeczytaj regulamin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716 |
Jak moge 2 systemy gry prowadzic w jednym temacie i zeby to przejzyste bylo??? Jesli nie chcecie nie musze wogole podawac swoich typow bo nic z tego nie mam przeciez. Chcialem wam tylko pokazac jak ograc buka mozna,moze nie zawsze ale mozna.
Jesli to komus przeszkadza az tak to ok znikam z tad i dalej typuje sam dla siebie jak to robie od 5 lat z duzym zyskiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie oburzaj się. Zasady są takie same dla wszystkich. Inni potrafią grać dwoma systemami w jednym temacie. Jesli nie chcecie nie musze wogole podawac swoich typow bo nic z tego nie mam przeciez. Jeśli nie chcesz, nie musisz w ogóle podawać swoich typów bo nic z tego nie masz przecież, ja również. Nikomu nie przeszkadza, że prowadzisz temat, ale można tylko jeden. Pozdrawiam! PS. STĄD a nie "z tąd" no i "w ogóle" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
W przeciągu tygodnia założyłeś 3 tematy ,zdecyduj się...
|
|
|
Link skopiowany do schowka