Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1725251 29/10/2007 19:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Jest to kolejny sposob gry jakim gram i ktory takze przyniosl mi spore zyski podobnie jak "1 2" ktory jest w innym temacie prowadzonym przezemnie.
Bede gral same Overy.
Stan konta na start 630zl
Poczatkowa stawka 10zl jak trafie znowu 10 jesli nie 20 , 40 itd.
Moim celem jest zrobienie 100% zysku czyli 1260zl
Zobaczycie ze to dziala.

Ok ruszamy.

Bonus: Unibet
TEKSANSKI #1725264 29/10/2007 19:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Kupon 1

Porto - Leixoes over 2.5 goals 1.77
Slovan Liberec - Slavia Praha over 2.5 goals 2.15
Pierikos - Panserraikos over 2.5 goals 2.30

AKO:8.75
Stawka:10zl
Zakladana wygrana:80.75zl

Stan konta 620zl

TEKSANSKI #1725291 29/10/2007 20:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Dodam tylko ze zaczolem tak grac gdyz mialem dosyc "niespodzianek z udzialem pewniakow" a grajac overy albo undery wszelkie niespodzianki,przekrety nas nie interesuja i nie dotycza a gdy te dwa aspekty juz odpadaja to naprawde duzo daje...

TEKSANSKI #1725912 30/10/2007 00:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zdecyduj się na jeden temat. Jeśli nie wiesz czemu to piszę, przeczytaj regulamin.

micha$ #1725924 30/10/2007 00:58
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,716
Jak moge 2 systemy gry prowadzic w jednym temacie i zeby to przejzyste bylo???
Jesli nie chcecie nie musze wogole podawac swoich typow bo nic z tego nie mam przeciez.
Chcialem wam tylko pokazac jak ograc buka mozna,moze nie zawsze ale mozna.

Jesli to komus przeszkadza az tak to ok znikam z tad i dalej typuje sam dla siebie jak to robie od 5 lat z duzym zyskiem.

TEKSANSKI #1725989 30/10/2007 01:44
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie oburzaj się.
Zasady są takie same dla wszystkich. Inni potrafią grać dwoma systemami w jednym temacie.
Originally Posted by TEKSANSKI
Jesli nie chcecie nie musze wogole podawac swoich typow bo nic z tego nie mam przeciez.

Jeśli nie chcesz, nie musisz w ogóle podawać swoich typów bo nic z tego nie masz przecież, ja również.
Nikomu nie przeszkadza, że prowadzisz temat, ale można tylko jeden.
Pozdrawiam!

PS. STĄD a nie "z tąd" no i "w ogóle" wink

micha$ #1726036 30/10/2007 02:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
W przeciągu tygodnia założyłeś 3 tematy ,zdecyduj się...


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, rymoholik), 1,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1