|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517 |
Witam. Zgubiłem kartę do Konta EMax. A mam na koncie pieniądze, więc co w takiej sytuacji mam uczynić by mieć możliwość wypłaty z bankomatu? Czy nie straciłem przez to pieniędzy? Czy poprostu dostanę dostęp kartą od nowa? I nic nie stracę. Proszę o odp. dzisiaj, gdyż muszę dzisiaj dać do wypłaty konto, a właśnie dałem do roboty EMax zamiast EKonto (do którego mam kartę).  Za pomoc WIELKIE Pozdrawiam Protector
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Witam. Zgubiłem kartę do Konta EMax. A mam na koncie pieniądze, więc co w takiej sytuacji mam uczynić by mieć możliwość wypłaty z bankomatu? Czy nie straciłem przez to pieniędzy? Czy poprostu dostanę dostęp kartą od nowa? I nic nie stracę. Proszę o odp. dzisiaj, gdyż muszę dzisiaj dać do wypłaty konto, a właśnie dałem do roboty EMax zamiast EKonto (do którego mam kartę).  Za pomoc WIELKIE Pozdrawiam Protector Najpierw to chyba byloby trzeba zglosic ze tamta ci zaginela i ja zablokowac, a potem zamowic nowa, tak mi sie wydaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517 |
No chyba tak, ale czy nr. konta mi się nie zmieni? Kasy przecież nie mogę stracić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
nr konta ci sie nie zmieni
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Witam chlopaki. Zalozylem nie dawno konto ale nie otrzymalem jeszcze karty. Na stronce pisze ze najpierw musze sie skontaktowac z Mbank-linia ... jakie tam trzeba podac dane abym mial wszystko uszykowane ... i jak dlugo sie czeka za karta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jeżeli nie zaznaczyłęś na wniosku, że chcesz kartę, to musisz zadzwonić na mLinię, podać identyfikator, telekod i pogadać z Mlinką (konsultantką).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Witam chlopaki. Zalozylem nie dawno konto ale nie otrzymalem jeszcze karty. Na stronce pisze ze najpierw musze sie skontaktowac z Mbank-linia ... jakie tam trzeba podac dane abym mial wszystko uszykowane ... i jak dlugo sie czeka za karta ? ja czekalem na karte chyba 2 tygodnie, niedawno zakladalem konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
ile sie czeka mniej wiecej na ksiegowanie kasy jak sie wplacalo poprzez ich wplatomat ???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
ile sie czeka mniej wiecej na ksiegowanie kasy jak sie wplacalo poprzez ich wplatomat ??????????? mi sie wydaje ze ksiegują automatycznie, tak tez jest w eurobanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
czy mbank ma cbiz code, nic takiego nei widze, bic to pewnie chodzi o swift, tyle moge znalezc, ale z "biz code" nie wiem o co chodzi...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 413 |
Płacimy 0 zł za założenie konta ? Czy 5zł ? Bo tyle kosztuje chyba karta ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Płacimy 0 zł za założenie konta ? Czy 5zł ? Bo tyle kosztuje chyba karta ... Gdy ja zakładałem konto (parę lat temu), to nie płaciłem nic ani za założenie, ani za kartę. Dopiera kolejna karta kosztuje chyba 20 PLN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja mam aktualnie trzecia karte i kazda byla darmowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja mam aktualnie trzecia karte i kazda byla darmowa Rzeczywiście. Pomyliłem z eKartą, która kosztuje 25 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061 |
Panowie, ja nie odwiedzlem tego tematu, kurcze a mi wlasnie pobierali kase i nie wiedzialem za co... wyczyscilem konto w mBanku dosc dawno i nie zagadalem na nie wcale a teraz mam ponad -25zl  cuudownie, jak to gowno wylaczyc? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061 |
LOL!!!
a wlasnie dostalem przelw na mBank i jeszcze mi teraz oidsetki policzyli za te wszystkie miesiace, no ja pierdziele.... tego to w umowie nie bylo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
LOL!!!
a wlasnie dostalem przelw na mBank i jeszcze mi teraz oidsetki policzyli za te wszystkie miesiace, no ja pierdziele.... tego to w umowie nie bylo... jest na 100% chyba nie czytales dokladnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
drobnym drukiem ... od tego trzeba zaczynać czytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
panowie sluchajcie jaki jest branch code mbanku? I jaki jest branch name?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|