Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
rcsade #1713399 25/10/2007 12:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
Witam.
Zgubiłem kartę do Konta EMax. A mam na koncie pieniądze, więc co w takiej sytuacji mam uczynić by mieć możliwość wypłaty z bankomatu?
Czy nie straciłem przez to pieniędzy? Czy poprostu dostanę dostęp kartą od nowa? I nic nie stracę. Proszę o odp. dzisiaj, gdyż muszę dzisiaj dać do wypłaty konto, a właśnie dałem do roboty EMax zamiast EKonto (do którego mam kartę). frown

Za pomoc WIELKIE piwo

Pozdrawiam
Protector

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by PROTECTORIANIN
Witam.
Zgubiłem kartę do Konta EMax. A mam na koncie pieniądze, więc co w takiej sytuacji mam uczynić by mieć możliwość wypłaty z bankomatu?
Czy nie straciłem przez to pieniędzy? Czy poprostu dostanę dostęp kartą od nowa? I nic nie stracę. Proszę o odp. dzisiaj, gdyż muszę dzisiaj dać do wypłaty konto, a właśnie dałem do roboty EMax zamiast EKonto (do którego mam kartę). frown

Za pomoc WIELKIE piwo

Pozdrawiam
Protector

Najpierw to chyba byloby trzeba zglosic ze tamta ci zaginela i ja zablokowac, a potem zamowic nowa, tak mi sie wydaje wink

jadanek #1713430 25/10/2007 16:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
No chyba tak, ale czy nr. konta mi się nie zmieni? Kasy przecież nie mogę stracić?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
nr konta ci sie nie zmieni

Logan #1731124 01/11/2007 03:08
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Witam chlopaki. Zalozylem nie dawno konto ale nie otrzymalem jeszcze karty. Na stronce pisze ze najpierw musze sie skontaktowac z Mbank-linia ... jakie tam trzeba podac dane abym mial wszystko uszykowane ... i jak dlugo sie czeka za karta ?

KaPrYs #1732278 01/11/2007 07:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jeżeli nie zaznaczyłęś na wniosku, że chcesz kartę, to musisz zadzwonić na mLinię, podać identyfikator, telekod i pogadać z Mlinką (konsultantką).

KaPrYs #1732641 01/11/2007 17:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by KaPrYs
Witam chlopaki. Zalozylem nie dawno konto ale nie otrzymalem jeszcze karty. Na stronce pisze ze najpierw musze sie skontaktowac z Mbank-linia ... jakie tam trzeba podac dane abym mial wszystko uszykowane ... i jak dlugo sie czeka za karta ?
ja czekalem na karte chyba 2 tygodnie, niedawno zakladalem konto.

xqwzts #1758867 08/11/2007 20:29
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
ile sie czeka mniej wiecej na ksiegowanie kasy jak sie wplacalo poprzez ich wplatomat ???????????

P!T3R #1758871 08/11/2007 20:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
godzine

P!T3R #1758914 08/11/2007 21:23
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Originally Posted by P!T3R
ile sie czeka mniej wiecej na ksiegowanie kasy jak sie wplacalo poprzez ich wplatomat ???????????
mi sie wydaje ze ksiegują automatycznie, tak tez jest w eurobanku.

M!cHaI #1774566 13/11/2007 21:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
czy mbank ma cbiz code, nic takiego nei widze, bic to pewnie chodzi o swift, tyle moge znalezc, ale z "biz code" nie wiem o co chodzi...?

weed #1775139 14/11/2007 01:24
Dołączył: Dec 2006
Posty: 413
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 413
Płacimy 0 zł za założenie konta ? Czy 5zł ? Bo tyle kosztuje chyba karta ...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by wild player
Płacimy 0 zł za założenie konta ? Czy 5zł ? Bo tyle kosztuje chyba karta ...

Gdy ja zakładałem konto (parę lat temu), to nie płaciłem nic ani za założenie, ani za kartę. Dopiera kolejna karta kosztuje chyba 20 PLN.

Szewa #1775283 14/11/2007 02:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja mam aktualnie trzecia karte i kazda byla darmowa

Logan #1775315 14/11/2007 02:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Logan
Ja mam aktualnie trzecia karte i kazda byla darmowa

Rzeczywiście. Pomyliłem z eKartą, która kosztuje 25 PLN

Szewa #1780476 15/11/2007 19:42
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Panowie, ja nie odwiedzlem tego tematu, kurcze a mi wlasnie pobierali kase i nie wiedzialem za co...

wyczyscilem konto w mBanku dosc dawno i nie zagadalem na nie wcale a teraz mam ponad -25zl laugh

cuudownie, jak to gowno wylaczyc? smile

dejv #1780569 15/11/2007 20:37
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
LOL!!!

a wlasnie dostalem przelw na mBank i jeszcze mi teraz oidsetki policzyli za te wszystkie miesiace, no ja pierdziele.... tego to w umowie nie bylo...

dejv #1780639 15/11/2007 21:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by dejv
LOL!!!

a wlasnie dostalem przelw na mBank i jeszcze mi teraz oidsetki policzyli za te wszystkie miesiace, no ja pierdziele.... tego to w umowie nie bylo...

jest na 100% chyba nie czytales dokladnie...

yaaho #1781049 16/11/2007 00:20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
drobnym drukiem ... od tego trzeba zaczynać czytanie tongue

zbycho #1781093 16/11/2007 00:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
panowie sluchajcie jaki jest branch code mbanku? I jaki jest branch name?

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1