|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
aha, to samo probowal rano, tym razem podajac sie za Experto - cala sytuacje przedstawilem Experto na Priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
jeszcze jedna kwestia: Conrad jesli mozesz, to usun wczesniejsze tematy zwiazane z wymiana srodkow pienieznych
Jesli tematow nie bedzie to oszustom ciezko bedzie o numery GG, badz nie badz, duza liczba userow zostawiala tam publicznie swoje dane Problemow z usunieciem chyba nie byloby, a z pewnoscia oszustom ciezej byloby o zalatwienie danych potencjalnej ofiary
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
hagi przejzalem temat przypadkowo ale czym ty sie przejmujesz, non stop piszesz w tym temacie jak bys ty to robil, wyluzuj bo jakis nabuzowany jestes olac oszustow, ktos cos napisal a ty tu kwlejasz i sie jarasz, jakis nabuzowany jestes , jakos mnie to de.. jak posiwecasz tyle uwagi na..., zebys inne tematy tak rozkrecal jak ten
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
hagi przejzalem temat przypadkowo ale czym ty sie przejmujesz, non stop piszesz w tym temacie jak bys ty to robil, wyluzuj bo jakis nabuzowany jestes olac oszustow, ktos cos napisal a ty tu kwlejasz i sie jarasz, jakis nabuzowany jestes , jakos mnie to de.. jak posiwecasz tyle uwagi na..., zebys inne tematy tak rozkrecal jak ten Bardzo dobrze, że pisze, bo ludzie nie będą przez idiotów-złodziei kasy tracić. Ja wiem, że oszuści by chcieli, żeby nikt o sposobach oszustw nie pisał, ale nie ma tak łatwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
hagi przejzalem temat przypadkowo ale czym ty sie przejmujesz, non stop piszesz w tym temacie jak bys ty to robil, wyluzuj bo jakis nabuzowany jestes olac oszustow, ktos cos napisal a ty tu kwlejasz i sie jarasz, jakis nabuzowany jestes , jakos mnie to de.. jak posiwecasz tyle uwagi na..., zebys inne tematy tak rozkrecal jak ten po co pisze? aby wyeleminowac takie osoby jak Ty!! po charakterze pisma poznaje, ze wczoraj to Ty do mnie pisales i do krupiera oraz rano podszywales sie za Experto aby okrasc mnie z pieniedzy dodatkowo znasz moje GG, takze musiales znalezc w archwialnych stronach. Na sam poczatek powinienes dostac od razu bana za kombinowanie Za duzo moich znajomych osob stracilo pieniedzy na takich bezczelnych kradziezach i jestem uczulony jak cholera A co do innych tematow to nie Twoj problem, mam ograniczona mozliwosc pisania i niech Cie to nie interesuje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
chlopie do ciebie ani jakiegos krupiera nie pisalem, widze ze jak ci zrocilem uwage to teraz na mnie wsokczyles.Jedno mnie dziwi wszytskich pinnujesz ale siebie najmniej, o i teraz do mnie piszesz ze to ja pisalem bo po charaktezrze pisales widze ze masz jakas obsjesje siedzisz i pinnujesz wszystkich napisz cos do mnie bo jak to przeczytalem to asz mnie krew zalała i przyjade do ciebie osobiscie i ci na czole napisze twoje gg pe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
o a ponadto frajerze jeden jak ci zroicilem uwage zebys sie nie podniecal to teraz piszesz ze ja chcialem kogos okrac
po charakterze poznales , chlopie dojebie ci za to tepaku i masz to usunac a po charaktezre to se mozesz poznawac
ja pisalem to do ciebie bo mnie to ni einteresuje ale uwazam ze albo masz nierowno albo jestes sam oszust bo caly czas czyms sie jarasz
a jak ci zwricilem uwage to teraz piszesz ze chcailem cie okrasc
wiec jestes chory z dega umyslowo, piinuj wsyztskiego bo kazdy chce cie okrasc a najlepiej wylacz komputer to nikt cie nie okradnie tempaku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
a ja uwazam ze ty celowo jakie sbzdury tu wypisujesz ze ktos do ciebie pisal ( pewnie plakales) i pewnie udasz jakis numer i ze opisywales to wczesniej i nie twoja wina ze ktos oszukal pod ciebie
ostzregam przed nim on to obmyslal a teraz celowo ham jeden potrafil mnie oskarzyc bo poznal po charakterze, poznawac to se mozesz ale nie mnie przypominam napisz cos do mnie w tym kierunku to ci te twoje zlote gg napisze na czole, chlopie w jakim ty swiecie zyjesz, mecz.pl to twoje mieszkanie......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
cos jeszcze majster? widze, prawda Cie mocno zabolala, takze spokojniej bo Ci pomkpa siadzie GG masz takze wal smialo jesli masz mi cos do powiedzenia, baaa nie bede burakiem i nawet na Priva Ci wysle zaproszenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
nic mnie nie zabolalo tylko hamie oskarazac se mozesz, wku... mnie ze ja ocs ci zrobilem., nic nie pisalem i nie bedziesz mi wypisywal ze to ja
tak jak ty to sie hamy ze wsi zachowują co lyzke cukru wymówia
ty jestes tego pokroju i mowie napisz cos w moim kierunku to ci to wyjasnie osobiscie a gg nie urzywam bo nie jestem taki zajety jak ty zeby na to tracic czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no to w takim razie: bujaj sie cepie  zeby nie bylo post na zyczenie kolegi snake 11 takze prosze o wyrozumialosc  OT koniec dyskusji masz cos, wpadaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
a jak ci ktos zwroic uwage to juz ta osoba
ty jestes jednym z tych ze nie mozna sie z toba nie zgodzic i jest jzu twoj wrog a najlepiej chce cie okrasc,
ta czeakm jak cos jescze mrugniesz w moja strone to cie do jutra znajde i ci to wyjasnie, a na gg to se mozesz z dziecmi pisac co cie okrasc chca
hahaha na gg go okrasc chcielim i wlasnie o to mi chodzilo ty masz problemy i leb na karku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
hagi mnie oskarzyl i pierszy sprowokowal wiec dlatego urzywalem nie cenuralnych słów bo mnie sprowokowal, on jest przyczyna a i ponadto potrafi kogos oskarzyc i zabradzo sie jara tym wiec prosze z nim zrobic pozadek bo zlodzieji to nich se w rodzinie szuka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Hagii nie poznajesz go ? To ten idiota Jacenty33, to juz jego 4 nick mi się zdaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
kur.va mrugam, mrugam i jeszcze raz mrugam!!
wpadaj jesli chcesz, Bydgoszcz, Fordon tam pytaj o Hagiego i po bolu i koncz pan wstydu oszczedz bo smieszny sie robisz bardzo
a łeb na karku mam zawsze - dobrze to ujales!
i koniec tej smiesznej polemiki - nie miejsce i nie poziom moj
prosze o usuniecie tych postow przez Moderatora
PS Samarytanin - nie poznaje, oby szybko wylecial tak jak tu wszedl!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
nie jestem jakis jacenty baranie a wylatywac to ty mozesz
mieszasz na blkowisku i krzykne hagi i zleca sie dresiarze i spytaja co chce od wodza
o ku..
a wyleciec to ty powinienes a ponadto zaloz se swoje forum gdzie bedziesz pisal jak cie napadaja na gg, nie pisz takich bzdetow jak taki poziomowy jestes, a nie bede sie pytal o hagie przy msietnikach tylko sam cie znajde i ...., czesto jade w te okolice wiec wykorzystam okazje
hagii aut z forum to odrazu bedzie luzniej i mniej debi....
a ty samarytanin mozesz se poznawac jak niewiesz kim jestem to sam se mozesz wyleciec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
o a ponadto frajerze jeden jak ci zroicilem uwage zebys sie nie podniecal to teraz piszesz ze ja chcialem kogos okrac
po charakterze poznales , chlopie dojebie ci za to tepaku i masz to usunac a po charaktezre to se mozesz poznawac
ja pisalem to do ciebie bo mnie to ni einteresuje ale uwazam ze albo masz nierowno albo jestes sam oszust bo caly czas czyms sie jarasz
a jak ci zwricilem uwage to teraz piszesz ze chcailem cie okrasc
wiec jestem chory z dega umyslowo, piinuje wsyztskiego bo kazdego chce okrasc a najlepiej wylacze komputer i nikogo więcej juz nie okradne tak powinien wyglądac post snake11 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Na 3 kilometry widać, że użytkownik o nicku snake11 to jegomość, który wczoraj robił to i owo... a i pewnie wcześniej tez nie był chodzącym ideałem...
Tego pana już niedługo na forum nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Pomyliłem się... tego pana już nie ma na forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3 |
ty sie cioto caly czas mylisz
po piersze barany do nikogo nie pisalem,
wiedzialem ze tak sie to skonczy ale musialem urzytkownikowi hagi napisac ze zachowuje sie jak..... bo bdzety niech se piesze...
wyszlo z tego ze to ja mu pisalem bo wiadomo hago to ham ze wsi olac to a po pizdzie jeszce dostanie odemnie jedzmy dalej
i glupi to mo napisales : na kilometr widac
glupi cwelu jak bym sie nie dzuaielal i nie pisal to nie by bylo wadomo ze to ja, glupi idioto to bym nie psial i by tematu nie bylo ale chcialem napisac ze kurwa jestescie wszyscy pajace, pedaly i cioty
a ty Bookers glupia kurwo mozesz se pisac i nie pzowolime ci na to a takie zeczy se mozesz wymyslac, macie ich pedaly zablokowac co to kurwa ma byc pisanie na czyjs temat jak kurwa chcialem tylko napisac ze jestescie glupie cioty bo nie wytrzymalem jak to was na gg oszukuja i placzecie po nocach Cioty!!!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|