Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#175170 25/05/2003 17:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
zaczynaja sie kursy pojawiac!!!

Bonus: Unibet
#175171 25/05/2003 17:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
ZIELONA GORA GDANSK 1.05 25.00 6.50
CZESTOCHOWA WROCLAW 1.45 18.00 2.45
PILA TORUN 5.75 22.00 1.08

ZIELONA GORA -21.5 1.70 GDANSK +21.5 2.00
CZESTOCHOWA -5.5 1.80 WROCLAW +5.5 1.85
PILA +15.5 1.85 TORUN -15.5 1.80

#175172 25/05/2003 17:53
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Sądzę że z tego co podał Centrebet jedyne co jest warte zagrania to handicap +21,5 dla Gdańska przy kursie 2.00. Nawet jeżeli Hamill przyjedzie na mecz, a w Gdańsku nie będzie Laukanena, trzeba pamiętać o tym, iż Zielona Góra i Gdańsk bardo się lubią jako drużyny i chyba ZKŻ'owi nie będzie zależeć na tym, aby po paru pierwszych biegach ludzie zaczęli wychodzić ze stadionu ze względu na regularne 5-1 dla gospodarzy. Kibice i zawodnicy obu teamów bardzo się szanują i sądzę, że chociażby z tego względu wynik będzie bardziej otwarty niż wskazuje na to miejsce w tabeli i dotychczasowe wyniki.

Pozdrawiam

SLAV

#175173 26/05/2003 12:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Oj panowie jeżeli graliście taki typy jak Wasze analizy to chyba tylko gump może się cieszyć !! W sumie weekend lekko zaskakujący szczególnie zwycięstwo Wrocławia. Bydgoszcz Zielon Góra i Toruń planowo.

#175174 26/05/2003 16:08
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
nie zgodzę sięz tobą Jaca że Bydgoszcz planowo.
Dla mnie tu była czysta2 nawet z hanfi 2 na polonie.Ale zawiedli adamsik i dryml więc 2 punkty pozostały w grodzie nad Brdą no i moje kasiaki w kasie buków też.

#175175 26/05/2003 19:01
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Wiesz może ja patrzę na to trochę inaczej akurat bo jestem z Bydgoszczy. Powiedzmy w takim razie że Leszno nie wykorzystało swojej wielkiej szansy !! Pozdro następnym razem będzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#175176 26/05/2003 19:46
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]Oj panowie jeżeli graliście taki typy jak Wasze analizy to chyba tylko gump może się cieszyć !! W sumie weekend lekko zaskakujący szczególnie zwycięstwo Wrocławia. Bydgoszcz Zielon Góra i Toruń planowo.[/qb]
No niestety, nikt nie jest nieomylny, jednak nigdy w życiu nie uwierzyłbym, że ten mecz wygra ZKŻ różnicą ponad 40 punktów :eek:

Pozdrawiam

SLAV

#175177 26/05/2003 20:43
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
spox Jaca rozumiem Cie.Ja nie mam takiego komfortu bo jak widzisz nasi przegrywają co się da i to takimi jak wczoraj wynikami w zielonce załamują.A Bydgoszcz to zasłużony klub i myśle że pomimo kłopotów kadrowych i finansowych będzie w 1 czwórce no i macie Tomka.Mi pozostaje nadzieja że za rok i w Gdańsku zmontują przyzwoitą drużynę a w tym roku niech chociaż Sparta bedzie mistrzem.

#175178 27/05/2003 01:27
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Ze względu na przekroczenie przez temat 200 postów, proszę rozmowę przenieść do tematu Liga Polska 2.

Pozdrawiam

SLAV

#175179 27/05/2003 01:28
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
S
member
member
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
z ta czworka to moze byc ciezko. zaczynam watpic czy Kowalik zacznie w koncu jako tako jezdzic. to samo tyczy sie Wiltshire'a, tyle, ze u niego to nie brak formy decyduje o slabych wystepach, a to, ze sobie niezle olewa, szczegolnie wyjazdy. moze Krzyzaniak troche uratuje sprawe. moze...

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1