|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
zaczynaja sie kursy pojawiac!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
ZIELONA GORA GDANSK 1.05 25.00 6.50 CZESTOCHOWA WROCLAW 1.45 18.00 2.45 PILA TORUN 5.75 22.00 1.08
ZIELONA GORA -21.5 1.70 GDANSK +21.5 2.00 CZESTOCHOWA -5.5 1.80 WROCLAW +5.5 1.85 PILA +15.5 1.85 TORUN -15.5 1.80
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Sądzę że z tego co podał Centrebet jedyne co jest warte zagrania to handicap +21,5 dla Gdańska przy kursie 2.00. Nawet jeżeli Hamill przyjedzie na mecz, a w Gdańsku nie będzie Laukanena, trzeba pamiętać o tym, iż Zielona Góra i Gdańsk bardo się lubią jako drużyny i chyba ZKŻ'owi nie będzie zależeć na tym, aby po paru pierwszych biegach ludzie zaczęli wychodzić ze stadionu ze względu na regularne 5-1 dla gospodarzy. Kibice i zawodnicy obu teamów bardzo się szanują i sądzę, że chociażby z tego względu wynik będzie bardziej otwarty niż wskazuje na to miejsce w tabeli i dotychczasowe wyniki.
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Oj panowie jeżeli graliście taki typy jak Wasze analizy to chyba tylko gump może się cieszyć !! W sumie weekend lekko zaskakujący szczególnie zwycięstwo Wrocławia. Bydgoszcz Zielon Góra i Toruń planowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
nie zgodzę sięz tobą Jaca że Bydgoszcz planowo. Dla mnie tu była czysta2 nawet z hanfi 2 na polonie.Ale zawiedli adamsik i dryml więc 2 punkty pozostały w grodzie nad Brdą no i moje kasiaki w kasie buków też.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
Wiesz może ja patrzę na to trochę inaczej akurat bo jestem z Bydgoszczy. Powiedzmy w takim razie że Leszno nie wykorzystało swojej wielkiej szansy !! Pozdro następnym razem będzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał jaca102: [qb]Oj panowie jeżeli graliście taki typy jak Wasze analizy to chyba tylko gump może się cieszyć !! W sumie weekend lekko zaskakujący szczególnie zwycięstwo Wrocławia. Bydgoszcz Zielon Góra i Toruń planowo.[/qb] No niestety, nikt nie jest nieomylny, jednak nigdy w życiu nie uwierzyłbym, że ten mecz wygra ZKŻ różnicą ponad 40 punktów :eek: Pozdrawiam SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
spox Jaca rozumiem Cie.Ja nie mam takiego komfortu bo jak widzisz nasi przegrywają co się da i to takimi jak wczoraj wynikami w zielonce załamują.A Bydgoszcz to zasłużony klub i myśle że pomimo kłopotów kadrowych i finansowych będzie w 1 czwórce no i macie Tomka.Mi pozostaje nadzieja że za rok i w Gdańsku zmontują przyzwoitą drużynę a w tym roku niech chociaż Sparta bedzie mistrzem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ze względu na przekroczenie przez temat 200 postów, proszę rozmowę przenieść do tematu Liga Polska 2.
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 128 |
z ta czworka to moze byc ciezko. zaczynam watpic czy Kowalik zacznie w koncu jako tako jezdzic. to samo tyczy sie Wiltshire'a, tyle, ze u niego to nie brak formy decyduje o slabych wystepach, a to, ze sobie niezle olewa, szczegolnie wyjazdy. moze Krzyzaniak troche uratuje sprawe. moze...
|
|
|
Link skopiowany do schowka