Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Originally Posted by Riverside
mi najbardziej brakuje Gregova, Jiro, Fozziego, Borcziego frown

Jiro niestety miał tą tragedie rodziną frown

Mi jeszcze strasznie brakuje typów Gogeta z tenisa. Nadal udziela się na forum ale zakręcił już kurek z typami wink
Swego czasu miał świetny temat w EPP.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Gregov, tenisowy ziom smile nhl też się interesował, co mu mogę wybaczyć grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Riverside
Gregov, tenisowy ziom smile nhl też się interesował, co mu mogę wybaczyć grin
grin mialem kiedys na dysku zapisany temat z PP b6 jak zrobil z 300pln 3 tysie w 2 tygodnie chyba lub moge sie mylic ale ostatni typ jaki zapodal tydzien przed meczem pamietny remis MU-MC kiedy MU wszystkich lało to była poezja . Po tym juz znikł niestety dla tego forum.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Nie wiem czy u Was też typował ale jeśli tal to napewno go pamietacie.
Mam na myśli Makosa - NBA obstawiał smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
NBA w tamtych czasach na forum wymiatał amkwish smile teraz już chyba odpuścił . Szkoda ,że tak sie to forum zmieniło :/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Eriksson
Nie wiem czy u Was też typował ale jeśli tal to napewno go pamietacie.
Mam na myśli Makosa - NBA obstawiał smile


typowal i typuje, ale nie tu wink

szkoda tych osob z dawnych lat, dobrze, ze chociaz z wiekszoscia mam kontakt na codzien

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Eriksson
Nie wiem czy u Was też typował ale jeśli tal to napewno go pamietacie.
Mam na myśli Makosa - NBA obstawiał smile


typowal i typuje, ale nie tu wink

szkoda tych osob z dawnych lat, dobrze, ze chociaz z wiekszoscia mam kontakt na codzien

To że typuje i gdzie to wiem wink

Jednak czego nie wiedziałem to czy udzielał się kiedyś na mecz.pl

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Eriksson
Nie wiem czy u Was też typował ale jeśli tal to napewno go pamietacie.
Mam na myśli Makosa - NBA obstawiał smile


typowal i typuje, ale nie tu wink

szkoda tych osob z dawnych lat, dobrze, ze chociaz z wiekszoscia mam kontakt na codzien
no to kolego masz mega szczescie frown

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
hmm czy mega to nie wiem, ale z wiekszoscia mam dobre kontakty i z czescia typuje w innych miejscach, takze jakos sobie radze wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
stara zasada: i tak najlepiej polegać na własnych typach jest najlepsza smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Riverside
stara zasada: i tak najlepiej polegać na własnych typach jest najlepsza smile


jesli masz zaufanych znajomych to mozesz grac smialo

ja mam parnascie zaufanych ludzi i moge grac w ciemno i wiem, ze yield bedzie dodatni

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Originally Posted by HAGIi
hmm czy mega to nie wiem, ale z wiekszoscia mam dobre kontakty i z czescia typuje w innych miejscach, takze jakos sobie radze wink

Dokładnie smile

Jak tak teraz sobie myśle wstecz to musze powiedzieć że Krzychu strasznie dużo mnie nauczył, pokazał, wyjaśnił itd.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Riverside
stara zasada: i tak najlepiej polegać na własnych typach jest najlepsza smile
oczywiscie ale sam nie ogarniesz tylu dyscyplin tylu lig. A informacja może jedynie pomoc glebiej zastanowic sie nad danym meczem a nie typem. Bo wlasnie kedys w takiej formie byly podawane informacje

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Originally Posted by Riverside
stara zasada: i tak najlepiej polegać na własnych typach jest najlepsza smile

Nie do konca Riverside smile

Chyba nie możesz powiedzieć że biorąc typ od Gogeta, Palazziego czy innych "znakomitości" miałeś obawy iż na dłuższa mete na tych typach wyjdziesz na minusie?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Eriksson
Originally Posted by HAGIi
hmm czy mega to nie wiem, ale z wiekszoscia mam dobre kontakty i z czescia typuje w innych miejscach, takze jakos sobie radze wink

Dokładnie smile

Jak tak teraz sobie myśle wstecz to musze powiedzieć że Krzychu strasznie dużo mnie nauczył, pokazał, wyjaśnił itd.


Mi Ares troszke zeczy wyjasnil i za to mu dziekuje

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
'wiem, ze yield bedzie dodatni.'

tyle lat typujesz a takie farmazony piszesz wink tego nikt nigdy i nigdzie nie jest w stanie zagwarantować z wyprzedzeniem wink

dobranoc.


Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
ja mam np 3 zachodnie strony jedna z piłki , druga z kosza i 3 blogi i wiem , że na ich analizach mozna sie gleboko zastanawiac i smialo grac smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Eriksson
Originally Posted by HAGIi
hmm czy mega to nie wiem, ale z wiekszoscia mam dobre kontakty i z czescia typuje w innych miejscach, takze jakos sobie radze wink

Dokładnie smile

Jak tak teraz sobie myśle wstecz to musze powiedzieć że Krzychu strasznie dużo mnie nauczył, pokazał, wyjaśnił itd.


Mi Ares troszke zeczy wyjasnil i za to mu dziekuje

Z Aresem miałem kilka razy przyjemność smile

Również troche podpowiedział i objaśnił.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ano widzisz kolego, nie znasz ludzi takze nie oceniaj

pewnie, ze nikt mi tego nie zagwarantuje, ale po latach znajomosci czlowiek poznaje wartosc typera i jest spokojny o granie na dluzsza mete

takze ja sie nie boje grac w ciemno typy tych ludzi i o efekty jestem jak najbardziej spokojny.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
Originally Posted by herkules
ja mam np 3 zachodnie strony jedna z piłki , druga z kosza i 3 blogi i wiem , że na ich analizach mozna sie gleboko zastanawiac i smialo grac smile

Wiem że z kosza na jednyej zagranicznej stronie bardzo dobrze typuje Gravedigger.

Naprawde ma wiele świetnych typów z europejskiego kosza jak kiedyś znajde do tego link to Ci podrzuce herkules.
No chyba że już masz na niego namiary wink

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 1,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1