Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#1755135 07/11/2007 07:38
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Chcialbym sie dowiedziec czy ktos z was handluje czy probowal sprzedawac papierosy i inne tego typu rzeczy jak tyton za granica czyli np: w anglii czy w niemczech. Jak wiadomo jest limit jaki mozna wwozic chocby do UK , z tego co wiem to ok. 4 wagony papierosow i 3kg tytoniu . Na jednym takim legalnym transporcie mozna zarobic pare stowek smile . Może ktos z was probowal albo wie np: czy takie rzeczy idzie robic na granicy polsko-niemieckiej , chocby i kupowac w zgorzelcu a sprzedawac w goerlitz , ewentualnie w berlinie. Czy ciezko znalezc ewentualnych kupcow w niemczech ? Macie jakies doswiadczenia z tym ? z gory dzieki za wypowiedzi

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
czy do Uk 4 wagony to lepiej sprawdz dokladnie bo z tego co pamietam bylo troche mniej dopuszczalne....

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Wiem, że Hajto próbował, ale niestety nie mam do niego kontaktu. Ostatnio przejechał babcie to może pójdzie siedzieć to jeszcze ciężej będzie go popytać co i jak. W najgorszym przypadku tatułujesz sobie plan więzienia we Wronkach na ciele, udajesz, że okradasz bank i wpadasz do więzienia go wyciągnąć...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
teoria teorią a praktyka praktyką 4 wagony w bagazu deklarowanym samolotem na luzaku pchalem smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
albo wysylasz pocztą w kopercie bombelkowej , jedna sztanga idealnie wchodzi paczkami na rozmiar koperty

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Originally Posted by bakubak
teoria teorią a praktyka praktyką 4 wagony w bagazu deklarowanym samolotem na luzaku pchalem smile

proste, ze sam brałem więcej jak byłem.

ale zdarzają się przypadki, że trzepią więc chciałem koledze zasugerować jak to wygląda oficjalnie ooo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Originally Posted by bakubak
albo wysylasz pocztą w kopercie bombelkowej , jedna sztanga idealnie wchodzi paczkami na rozmiar koperty

a wlasnie co do Poczty to slyszalem, ze sie boja bo mozna niezla kare załapać

a co do transportu fajek do UK to wszystko dzieje sie na wielkaaa skale. Polacy mają swoje źrodła sprowadzania i ani myslą o kupowaniu angielskich fajek, na prawde masa tego towaru jest.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Siostra za każdym razem jak do Irlandii leci z Polski ładuje 10 kartonów i na 6 czy 7 razy nigdy nie skonfiskowali. Wszystkie paczki luzem pakuje. smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Myślałem, że autorowi tematu chodzi o kierunek studiów laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
nie no przeciez nie mowie o duzej skali, tylko na uzytek wlasny i zawsze malboro a nie jakies wycieruchy ooo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Originally Posted by Goget
Wiem, że Hajto próbował, ale niestety nie mam do niego kontaktu. Ostatnio przejechał babcie to może pójdzie siedzieć to jeszcze ciężej będzie go popytać co i jak. W najgorszym przypadku tatułujesz sobie plan więzienia we Wronkach na ciele, udajesz, że okradasz bank i wpadasz do więzienia go wyciągnąć...


hehe o hajto to slyszalem że szmuglował laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
raczej prubowal laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
a w jakim regionie mieszkasz bet_master ?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by bet_master
Może ktos z was probowal albo wie np: czy takie rzeczy idzie robic na granicy polsko-niemieckiej , chocby i kupowac w zgorzelcu a sprzedawac w goerlitz , ewentualnie w berlinie. Czy ciezko znalezc ewentualnych kupcow w niemczech ? Macie jakies doswiadczenia z tym ? z gory dzieki za wypowiedzi

Nie opłaca się i nie warto smile papa papa
Z tego co wiem to słaba przebitka.




Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Originally Posted by moonlight
a w jakim regionie mieszkasz bet_master ?


górny śląsk , słaba przebitka hmm. Z tego co wiem to fajki są niemczech ze 3,4 razy drozsze , czyli cos mozna uskubac smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@moonlight - słaba przebitka nie jest wink

Co do takiego handlu - odradzam Niemcy!
Znam gości któryz wpadli przy pierwszej czy drugiej okazji a wczesniej bez problemu jeździli ze szlugami np. do Włoch.
Choć i tak go dopadli.
Stracił bardzo duzo $ i chyba jeszcze troche posiedzi .. blush

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Jak wpadł w Niemczech ? Na granicy ? Czy dalej ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wpadł we Włoszech. Jechał zawsze jakies 12 h dłuzej ale wg niego 'pewniej' Wyjeżdzał z kumplem ze stacji benzynowej i go dojechali.
Kontrola itd a tu tyle szlugów ..

Pozniej cos wiecej napisze bo teraz musze juz isc wink

Na dłuższa mete naprawde nie warto tym się trudnić.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Zgadzam się, nieopłacalne, szybki zarobek ale do pewnego czasu ... Sądziłem że go dorwali w Niemczech, tu sprawa wyglądałby nieco inaczej...


Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
tak no przemyt na dużą nielegalną skalę to duże ryzyko , ale przeciez za dozwolona ilosc to cie nie wsadza do paki smile

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, betowiec, Lukasz111, Sensei, alfa, rymoholik), 889 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1