Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ponoć jest tam całkiem dobrze. Możemy uderzyć smile

PS. "Parlament" - coś tam z Rządem laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.kwadratowa.pl
http://parlament.com.pl

Sami wybierzcie. Kwadratowa powinna być OK, a jak się nie spodoba, to pójdziemy gdzie indziej. Noc jest przecież długa laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Noc jest bardzo długa, a picie na stacji czekając na SKM'ke ponad godzinę jest bezcenne smile

Kolejny tekst mi się przypomniał: "Dobrze, że w pociągu są okna. Nie będzie mi się nudziło podczas podróży".

laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ale za to jaka zajebista dziwka na tej stacji była...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Najlepiej jakbyśmy raniuchno skonczyli impreze na dworcu pks smile to może jeszcze w piątek bym wsiadl do autobusu grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Czy ktoś z Was dałby radę wziąć cyfrówkę?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
To umówmy się przynajmniej początkowo na Kwadratową wink

Ja niestety cyfrówki nie posiadam, ale też przyszło mi to do głowy.

Do jutra piwo


PS gracie coś z meczu Prokom - TAU ? tongue

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
TAU -6.5

gg padło =/

Bazyl i jak tam? ;>>>

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Może ktoś będzie miał super hiper mega wypasiony telefon z aparatem i epmetrójką. Powinno wystarczyć do zrobienia paru fajnych fotek wink

PS. Ja nie mam smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
kurde, zgubiłem Twoje gadu Szewa ;[

To jak z tymi biletami? Jak do tej pory potwierdzone studenckie: osin, Korver, Shane, Szewa, ja + normalny dla siwego. Do Stoina i Gnacika jeszcze musze przedzwonić.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ehh, trochę lipa. Kasy otwarte od 13:00. Ja mam zajęcia do 17.00, później jeszcze muszę wrócić na stancję przed meczem i raczej nie będę miał czasu kupić biletów. Ale to nic. Możemy umówić się już na 18:00 pod halą i kupić bilety również tym, których jeszcze nie będzie, a później skoczyć na jakieś bro.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
2007-11-08 19:45
Tau Ceramica
Hala Olivia, Gdańsk
Canal+ Sport

To meczyk ma się rozumieć o 19:45?

Ja też tym razem zawitam laugh

Do 18:30 mam zajęcia, a więc zjawie się przed meczykiem z jakąś flaszką wink a więc kupcie i mi bilecik.

Niestety po meczyku raczej uderzam na Sopot (bo już umówiony jestem, ale może coś się jeszcze zmieni :)) ... w sumie nie wiem co was tak do tego Gdańska ciągnię ... nie ma to jak 'choroba morska' na molo wink

p.s. siwy odradzam Tobie powrót pks'em, lepiej wracaj pkp do ełku, a potem jakimś autobusem do domu ... ja bym kilka razy w autobusie haftnął po takiej nocy laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
piwo

Ja zmykam lulu a chłopaki na baletach ... shane kamel ekonom gnacik sheva osin korver i siwy pijaczysko grin

papa

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
dobrze było ;>

Siwy pomylił pociągi laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Szkoda,że nie ma za dużo zdjęć :/

Ogólnie było ciekawie, były krzywe akcje, ale ogólnie nie było najgorzej. Do teraz nie mogę zapomnieć rozmowy Shane i Leona na dworcu jak czekaliśmy na SKM do domu:

Leoś: Słyszałem, że jutro masz kolokwium.
Shane: Tak, z DBL.
Leoś: Dziennik Bałtycki?

Ps. Wybaczcie, ale muszę...

ochroniarze z autsajdera puke puke puke

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
hyhy, jak zwykle dobry wyjazd smile

To znalazłem w kieszeniach po przyjściu do domu laugh

[Linked Image]

Kameleon, Stoin, Szewa, _Korver_, gnacik, osin, siwy, ekonom

:PIWO:

Było naprawdę bardzo dobrze smile Jak zwykle dobra ekipa przełożyła się na dobrze spędzony czas. gnacik to wielki fan klubu "Negatyw", o którym cały czas coś gadał :GRIN: A tych dwóch Twoich koleżanek to nawet dobrze nie widziałem, Korver coś jedną bajerował smile

Następnym razem albo od razu idziemy do Parlamentu, albo do Kwadratowej, bo potem już nic się nie dzieje ciekawego na mieście. Ja się cieszę, że trochę pozwiedzałem, wypiłem kilka piwek w spoko towarzystwie, zobaczyłem fajne panny między kwartami meczu, zjadłem kilo frytek ( GRIN: ) i odwiedziłem okoliczne kluby.

Mnie się Trójmiasto bardzo podoba. Kiedyś jeszcze pojedziemy do Sopotu sobie, do klubu VIVA, ponoć też jest bardzo fajnie. A, no i trzeba iść do Kwadratowej dokończyć dzieło wink A Leoś musi podbić do tej beybe co się na niego grzała tongue

Siwyyyyyyyyyyyyy NIE ŚPIJ! laugh

A i dobry dialog:

- Ej, nie wpuszczą nas do Kwadratowej!
- Czemu? Przecież nie ma bazyla.
- Ale jest siwy

:GRIN:

PS. j/w
Bezmózgowcy na bramce przy wejściu do Outsidera :PUKE: Co za głąby. Nawet się nie dali przekupić, pewno CBA się bali :GRIN: Nigdy więcej tam nie idziemy, nie ma bata. I ciasno tam strasznie. Fuj.

:PIWO:

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Slyszalem, ze siwego nie chcieli wpuscic wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Niestety nie chcieli. I nie podali żadnych argumentów ku temu. Posługiwali się bełkotem rodem z siłowni, ciężko było z nimi dyskutować.


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Powiedzieli, że jest neitrzeźwy grin

Ale pokala przynajmniej zbiłem laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ta, nietrzeźwy.

A z tym pokalem to masz mistrza. Wyniosłeś trofeum, by je potem zbić tongue

A wracając do siwego. Leon postaw sie w sytuacji ochroniarzy. Widzisz gościa w czapce Prokomu, z CALL OF DUTY w majtkach, wpuszczasz go?

laugh laugh laugh

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, ANZELMO, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, $-man), 1,954 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1