|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ponoć jest tam całkiem dobrze. Możemy uderzyć  PS. "Parlament" - coś tam z Rządem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.kwadratowa.plhttp://parlament.com.plSami wybierzcie. Kwadratowa powinna być OK, a jak się nie spodoba, to pójdziemy gdzie indziej. Noc jest przecież długa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Noc jest bardzo długa, a picie na stacji czekając na SKM'ke ponad godzinę jest bezcenne  Kolejny tekst mi się przypomniał: "Dobrze, że w pociągu są okna. Nie będzie mi się nudziło podczas podróży". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ale za to jaka zajebista dziwka na tej stacji była...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Najlepiej jakbyśmy raniuchno skonczyli impreze na dworcu pks  to może jeszcze w piątek bym wsiadl do autobusu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Czy ktoś z Was dałby radę wziąć cyfrówkę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
To umówmy się przynajmniej początkowo na Kwadratową  Ja niestety cyfrówki nie posiadam, ale też przyszło mi to do głowy. Do jutra  PS gracie coś z meczu Prokom - TAU ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
TAU -6.5
gg padło =/
Bazyl i jak tam? ;>>>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Może ktoś będzie miał super hiper mega wypasiony telefon z aparatem i epmetrójką. Powinno wystarczyć do zrobienia paru fajnych fotek  PS. Ja nie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
kurde, zgubiłem Twoje gadu Szewa ;[
To jak z tymi biletami? Jak do tej pory potwierdzone studenckie: osin, Korver, Shane, Szewa, ja + normalny dla siwego. Do Stoina i Gnacika jeszcze musze przedzwonić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ehh, trochę lipa. Kasy otwarte od 13:00. Ja mam zajęcia do 17.00, później jeszcze muszę wrócić na stancję przed meczem i raczej nie będę miał czasu kupić biletów. Ale to nic. Możemy umówić się już na 18:00 pod halą i kupić bilety również tym, których jeszcze nie będzie, a później skoczyć na jakieś bro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
2007-11-08 19:45 Tau Ceramica Hala Olivia, Gdańsk Canal+ Sport To meczyk ma się rozumieć o 19:45? Ja też tym razem zawitam Do 18:30 mam zajęcia, a więc zjawie się przed meczykiem z jakąś flaszką  a więc kupcie i mi bilecik. Niestety po meczyku raczej uderzam na Sopot (bo już umówiony jestem, ale może coś się jeszcze zmieni :)) ... w sumie nie wiem co was tak do tego Gdańska ciągnię ... nie ma to jak 'choroba morska' na molo  p.s. siwy odradzam Tobie powrót pks'em, lepiej wracaj pkp do ełku, a potem jakimś autobusem do domu ... ja bym kilka razy w autobusie haftnął po takiej nocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
dobrze było ;> Siwy pomylił pociągi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Szkoda,że nie ma za dużo zdjęć :/ Ogólnie było ciekawie, były krzywe akcje, ale ogólnie nie było najgorzej. Do teraz nie mogę zapomnieć rozmowy Shane i Leona na dworcu jak czekaliśmy na SKM do domu: Leoś: Słyszałem, że jutro masz kolokwium. Shane: Tak, z DBL. Leoś: Dziennik Bałtycki? Ps. Wybaczcie, ale muszę... ochroniarze z autsajdera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
hyhy, jak zwykle dobry wyjazd  To znalazłem w kieszeniach po przyjściu do domu  [ Linked Image] Kameleon, Stoin, Szewa, _Korver_, gnacik, osin, siwy, ekonom :PIWO: Było naprawdę bardzo dobrze  Jak zwykle dobra ekipa przełożyła się na dobrze spędzony czas. gnacik to wielki fan klubu "Negatyw", o którym cały czas coś gadał :GRIN: A tych dwóch Twoich koleżanek to nawet dobrze nie widziałem, Korver coś jedną bajerował  Następnym razem albo od razu idziemy do Parlamentu, albo do Kwadratowej, bo potem już nic się nie dzieje ciekawego na mieście. Ja się cieszę, że trochę pozwiedzałem, wypiłem kilka piwek w spoko towarzystwie, zobaczyłem fajne panny między kwartami meczu, zjadłem kilo frytek ( GRIN: ) i odwiedziłem okoliczne kluby. Mnie się Trójmiasto bardzo podoba. Kiedyś jeszcze pojedziemy do Sopotu sobie, do klubu VIVA, ponoć też jest bardzo fajnie. A, no i trzeba iść do Kwadratowej dokończyć dzieło  A Leoś musi podbić do tej beybe co się na niego grzała  Siwyyyyyyyyyyyyy NIE ŚPIJ!  A i dobry dialog: - Ej, nie wpuszczą nas do Kwadratowej! - Czemu? Przecież nie ma bazyla. - Ale jest siwy :GRIN: PS. j/w Bezmózgowcy na bramce przy wejściu do Outsidera :PUKE: Co za głąby. Nawet się nie dali przekupić, pewno CBA się bali :GRIN: Nigdy więcej tam nie idziemy, nie ma bata. I ciasno tam strasznie. Fuj. :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Slyszalem, ze siwego nie chcieli wpuscic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Niestety nie chcieli. I nie podali żadnych argumentów ku temu. Posługiwali się bełkotem rodem z siłowni, ciężko było z nimi dyskutować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Powiedzieli, że jest neitrzeźwy  Ale pokala przynajmniej zbiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Ta, nietrzeźwy. A z tym pokalem to masz mistrza. Wyniosłeś trofeum, by je potem zbić  A wracając do siwego. Leon postaw sie w sytuacji ochroniarzy. Widzisz gościa w czapce Prokomu, z CALL OF DUTY w majtkach, wpuszczasz go? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|