|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Ale sprecyzuj jakie chcesz książki i co rozumiesz przez ksiażki, które miały na mnie największy wpływ? Te które dały mi największą wiedzę, te, które najbardziej mnie zmotywowały, te, które dały mi szczęście?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Po co placić za zaoczna psychologie... na forum se magistra zrobie...  Bedziemy potem pisac prace magisterska u Pierniczka z "zarywania"  @Pierniczek A co do ksiazek to chyba te, ktore daly Ci szczescie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Te, ktore uwazasz za najwazniejsze, najciekawsze... ale nie takie stricte o stosunkach interpersonalnych, chociaż te równiez.
Żeby zahaczaly o kazda, albo przynajmniej wiekszosc galezii psychologii.
Takie po ktorych bylbym w stanie złapac bakcyla i sie nie zrazić, a zafascynowal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
oraz wiedze w szczegolnosci zrozumienie ludzkich zachowan i ich interpretacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
1. Obudź w sobie olbrzyma - to powinno być zamiast podręcznika do polskiego 2. Mężczyźni sa z marsa, a kobiety z Wenus 3. Z żab w księżniczki 4. -Psychologia i życie -Wywieranie wpływu na ludzi -Język ciała gestów i zachowań 5. Mój tajemny ogród.
Pierwsza trójka na pewno w takiej kolejności, a potem to już ciężko wskazać. Wybrałem te, które dały mi najwięcej szczęścia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Wielu ludzi poleca jeszcze: -Wojny plemników -Czerwona królowa -samolubny gen ja tych książek nie czytałem. Jakoś mi sie już nie chce.  Dobre książki to jeszcze: -Wprowadzenie do programowania neurolingwistycznego -Do zobaczenia na szczycie -Poradnik lidera -Erystyka -Psychologia ubioru Tyle chyba z tych ważniejszych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
panowie, pilna sprawa wczoraj na imprezie moj kuzyn calowal sie z laska, z ktora krecil od 2 tygodni. Mialo to byc jakotakie rozpoczecie zwiazku. On caly w skowronkach cieszy puche po czym po 15 min patrzy na parkiet a tam jeeden z jego lepszych kumpli caluje sie z jego laska  koles dobrze wiedzial jak wygladala sytuacja wiec zostal za to ukarany odpowiednia iloscia gongow  ALE ziomek chyba chce wybaczyc tej lasce. Co ja mam mu powiedziec zeby ja olal? Bo laska typowa flanelka (zdrobnienie od szmata  ) i byla by w stanie zrobic cos takiego nie raz. Kuzyn sie rozryczal i musze go jakos przekonac, ze laska jest gowno warta! co powiecie na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
panowie, pilna sprawa wczoraj na imprezie moj kuzyn calowal sie z laska, z ktora krecil od 2 tygodni. Mialo to byc jakotakie rozpoczecie zwiazku. On caly w skowronkach cieszy puche po czym po 15 min patrzy na parkiet a tam jeeden z jego lepszych kumpli caluje sie z jego laska  koles dobrze wiedzial jak wygladala sytuacja wiec zostal za to ukarany odpowiednia iloscia gongow  ALE ziomek chyba chce wybaczyc tej lasce. Co ja mam mu powiedziec zeby ja olal? Bo laska typowa flanelka (zdrobnienie od szmata  ) i byla by w stanie zrobic cos takiego nie raz. Kuzyn sie rozryczal i musze go jakos przekonac, ze laska jest gowno warta! co powiecie na ten temat? Nie mieszaj się do tego, bo jak coś to będzie na Ciebie:) Polecam pozwolić sprawie potoczyć się własnym torem. Kuzyn co przeżyje,to jego będzie. Z pewnością wyciągnie jakieś wnioski:) Od siebie dodam, ze taka laska zdecydowanie nie jest warta uwagi, no chyba że chce się nią tylko pobawić, to ok:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Olej babe, albo wytnij jej taki numer ze sobie popamieta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
co powiecie na ten temat? wytlumacz brutalnie ze to szmata, przeciez to marnowanie czasu na taka kobiete, niech jakis frajer sie stara o jej wzgledy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Nie rozumiem czemu szmata. Panienka używa życia tak jak chłopy, obmacuje i liże się z kim popadnie.A faceci na disko to niby co robią? Rozmawiają o Norwidzie? Faceci to podobne szmaty jak takie panienki, z tą różnicą, że PANIENKA decyduje zazwyczaj, kiedy pan się zeszmaci. najprawdziwsza prawda. prof. uwodzenia Riverside. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
jak bardzo kochasz Twojego kuzyna to postaw mu loda, moze mu przejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
no ale co, zle Ci bylo?  nie ma co sobie zadawac takich pytan tylko isc na impreze wyrywac dupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Bo po prostu podobałeś sie jej, i chciała ciebie zranić za słabość do ciebie. Tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie rozumiem czemu szmata. Panienka używa życia tak jak chłopy, obmacuje i liże się z kim popadnie.A faceci na disko to niby co robią? Rozmawiają o Norwidzie? Faceci to podobne szmaty jak takie panienki, z tą różnicą, że PANIENKA decyduje zazwyczaj, kiedy pan się zeszmaci. najprawdziwsza prawda. prof. uwodzenia Riverside.  Koles sie juz rozryczal, wiec chyba wieksze upokorzenie go spotkac nie moze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
docencie Experto, w rzeczy samej, w rzeczy samej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|