Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ale sprecyzuj jakie chcesz książki i co rozumiesz przez ksiażki, które miały na mnie największy wpływ? Te które dały mi największą wiedzę, te, które najbardziej mnie zmotywowały, te, które dały mi szczęście?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Zabielany
Po co placić za zaoczna psychologie... na forum se magistra zrobie... laugh


Bedziemy potem pisac prace magisterska u Pierniczka z "zarywania" grin

@Pierniczek
A co do ksiazek to chyba te, ktore daly Ci szczescie smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Te, ktore uwazasz za najwazniejsze, najciekawsze... ale nie takie stricte o stosunkach interpersonalnych, chociaż te równiez.

Żeby zahaczaly o kazda, albo przynajmniej wiekszosc galezii psychologii.

Takie po ktorych bylbym w stanie złapac bakcyla i sie nie zrazić, a zafascynowal.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
oraz wiedze w szczegolnosci zrozumienie ludzkich zachowan i ich interpretacja wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
1. Obudź w sobie olbrzyma - to powinno być zamiast podręcznika do polskiego
2. Mężczyźni sa z marsa, a kobiety z Wenus
3. Z żab w księżniczki
4.
-Psychologia i życie
-Wywieranie wpływu na ludzi
-Język ciała gestów i zachowań
5. Mój tajemny ogród.

Pierwsza trójka na pewno w takiej kolejności, a potem to już ciężko wskazać. Wybrałem te, które dały mi najwięcej szczęścia.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Wielu ludzi poleca jeszcze:
-Wojny plemników
-Czerwona królowa
-samolubny gen
ja tych książek nie czytałem. Jakoś mi sie już nie chce. smile

Dobre książki to jeszcze:
-Wprowadzenie do programowania neurolingwistycznego
-Do zobaczenia na szczycie
-Poradnik lidera
-Erystyka
-Psychologia ubioru

Tyle chyba z tych ważniejszych...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
panowie, pilna sprawa

wczoraj na imprezie moj kuzyn calowal sie z laska, z ktora krecil od 2 tygodni. Mialo to byc jakotakie rozpoczecie zwiazku. On caly w skowronkach cieszy puche po czym po 15 min patrzy na parkiet a tam jeeden z jego lepszych kumpli caluje sie z jego laska laugh

koles dobrze wiedzial jak wygladala sytuacja wiec zostal za to ukarany odpowiednia iloscia gongow laugh ALE ziomek chyba chce wybaczyc tej lasce. Co ja mam mu powiedziec zeby ja olal? Bo laska typowa flanelka (zdrobnienie od szmata tongue ) i byla by w stanie zrobic cos takiego nie raz. Kuzyn sie rozryczal i musze go jakos przekonac, ze laska jest gowno warta!

co powiecie na ten temat?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by Adammm
panowie, pilna sprawa

wczoraj na imprezie moj kuzyn calowal sie z laska, z ktora krecil od 2 tygodni. Mialo to byc jakotakie rozpoczecie zwiazku. On caly w skowronkach cieszy puche po czym po 15 min patrzy na parkiet a tam jeeden z jego lepszych kumpli caluje sie z jego laska laugh

koles dobrze wiedzial jak wygladala sytuacja wiec zostal za to ukarany odpowiednia iloscia gongow laugh ALE ziomek chyba chce wybaczyc tej lasce. Co ja mam mu powiedziec zeby ja olal? Bo laska typowa flanelka (zdrobnienie od szmata tongue ) i byla by w stanie zrobic cos takiego nie raz. Kuzyn sie rozryczal i musze go jakos przekonac, ze laska jest gowno warta!

co powiecie na ten temat?
Nie mieszaj się do tego, bo jak coś to będzie na Ciebie:) Polecam pozwolić sprawie potoczyć się własnym torem. Kuzyn co przeżyje,to jego będzie. Z pewnością wyciągnie jakieś wnioski:)
Od siebie dodam, ze taka laska zdecydowanie nie jest warta uwagi, no chyba że chce się nią tylko pobawić, to ok:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Olej babe, albo wytnij jej taki numer ze sobie popamieta wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Adammm
co powiecie na ten temat?
wytlumacz brutalnie ze to szmata, przeciez to marnowanie czasu na taka kobiete, niech jakis frajer sie stara o jej wzgledy laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Nie rozumiem czemu szmata. Panienka używa życia tak jak chłopy, obmacuje i liże się z kim popadnie.A faceci na disko to niby co robią? Rozmawiają o Norwidzie? Faceci to podobne szmaty jak takie panienki, z tą różnicą, że PANIENKA decyduje zazwyczaj, kiedy pan się zeszmaci.

najprawdziwsza prawda.

prof. uwodzenia Riverside.

grin

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by Riverside
Nie rozumiem czemu szmata. Panienka używa życia tak jak chłopy, obmacuje i liże się z kim popadnie.A faceci na disko to niby co robią? Rozmawiają o Norwidzie? Faceci to podobne szmaty jak takie panienki, z tą różnicą, że PANIENKA decyduje zazwyczaj, kiedy pan się zeszmaci.

najprawdziwsza prawda.

prof. uwodzenia Riverside.

grin



laugh laugh laugh laugh laugh

no tak ale to laska daje piczy a nie facet kutasa. A wtedy to ona jest szmata laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
jak bardzo kochasz Twojego kuzyna to postaw mu loda, moze mu przejdzie grin

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
A ja powiem tak: krecilem do laski .. ona.. do mnie na gg jak sie nie oddzywalem "hej i dobranoc" (po co , do dzisiaj mam zagadke ) slala sms "co slychac " ... Ten okres trwal 1 miesciac laugh

A jak sie okzalo byla tylko "FLANELKA: tongue (spodobal mi sie ten tekst) Powiedziala ze nie jestem w jej gusie mad laugh laugh laugh

i mam zagadke po co to robila...

moze ktos zna odp?;] laugh laugh laugh

pozdro gib01 piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
chu*ja szukala;]

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by Gib01
A ja powiem tak: krecilem do laski .. ona.. do mnie na gg jak sie nie oddzywalem "hej i dobranoc" (po co , do dzisiaj mam zagadke ) slala sms "co slychac " ... Ten okres trwal 1 miesciac laugh

A jak sie okzalo byla tylko "FLANELKA: tongue (spodobal mi sie ten tekst) Powiedziala ze nie jestem w jej gusie mad laugh laugh laugh

i mam zagadke po co to robila...

moze ktos zna odp?;] laugh laugh laugh

pozdro gib01 piwo


no ale co, zle Ci bylo? laugh nie ma co sobie zadawac takich pytan tylko isc na impreze wyrywac dupy grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Gib01
A ja powiem tak: krecilem do laski .. ona.. do mnie na gg jak sie nie oddzywalem "hej i dobranoc" (po co , do dzisiaj mam zagadke ) slala sms "co slychac " ... Ten okres trwal 1 miesciac laugh

A jak sie okzalo byla tylko "FLANELKA: tongue (spodobal mi sie ten tekst) Powiedziala ze nie jestem w jej gusie mad laugh laugh laugh

i mam zagadke po co to robila...

moze ktos zna odp?;] laugh laugh laugh

pozdro gib01 piwo
Bo po prostu podobałeś sie jej, i chciała ciebie zranić za słabość do ciebie. Tyle wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Riverside
Nie rozumiem czemu szmata. Panienka używa życia tak jak chłopy, obmacuje i liże się z kim popadnie.A faceci na disko to niby co robią? Rozmawiają o Norwidzie? Faceci to podobne szmaty jak takie panienki, z tą różnicą, że PANIENKA decyduje zazwyczaj, kiedy pan się zeszmaci.

najprawdziwsza prawda.

prof. uwodzenia Riverside.

grin

Koles sie juz rozryczal, wiec chyba wieksze upokorzenie go spotkac nie moze.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Plakac przez taka flanelke laugh laugh laugh

to on po serii 20 nietrafionych pickach z rzedu pewnie juz z mostu by skakal laugh

prof. Riverside panienka decyduje kiedy facet sie zeszmaci? Pewnie masz na mysli jakis szczylow, mowimy o mezczyznach a oni nie daja soba pomiatac smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
docencie Experto, w rzeczy samej, w rzeczy samej.

Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1