Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#175745 12/07/2003 22:20
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
na dzisiaj proponuje
kupon 1
Crump-Hancock 1
Sulliwan win the race
kupon 2
Gollob place 1-4
Protasiewicz place 1-16
Rickardson- wygra wyścig
Jonsson-wygra wyścig

Bonus: Unibet
#175746 13/07/2003 00:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kurde PEPE mi zawalił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ale z tego co widze to tobie BOCA JUNIORS też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jak narazie Bajerski szaleje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zaczoł od 4 a teraz nawet Crumpa objechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro...

#175747 13/07/2003 01:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Fenomenalnie dzisiaj Polacy jadą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Przedchwilą objechali podwójnie Nicholsa i Pedersena i są już w 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bieg oczywiście znowu wygrał Bajer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A Rickardsson zaras jedzie w eliminatorze :eek:
STS za zwycięstwo Bajera dawało 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#175748 13/07/2003 02:06
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
skoro miałem parę Crump-Hancock i oboje byli na 4 miejscach w swoich półfinałach to który wygrał,bo remisu nie ma w STS?

#175749 13/07/2003 02:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]skoro miałem parę Crump-Hancock i oboje byli na 4 miejscach w swoich półfinałach to który wygrał,bo remisu nie ma w STS?[/qb]
Jason win

#175750 13/07/2003 02:18
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
dzięki gump,ale napewno,bo on mi kończy kupon i nie wiem czy rwać ,czy płakać

#175751 13/07/2003 02:24
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ok faktycznie Crumpik 7,powiedz mi gump bo ty jesteś oblatany w temacie,jeżeli zawodnicy mają tyle samo punktów to wtedy o wyższej pozycji w tabeli zawodów decyduje ogólna pozycja w cyklu gp?
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#175752 13/07/2003 02:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Polska 31
Anglia 31

Hm będzie zwrot ?

#175753 13/07/2003 02:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]ok faktycznie Crumpik 7,powiedz mi gump bo ty jesteś oblatany w temacie,jeżeli zawodnicy mają tyle samo punktów to wtedy o wyższej pozycji w tabeli zawodów decyduje ogólna pozycja w cyklu gp?
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Jeżeli zawodnicy otrzymają taką samą ilość punktów, to o ich lokacie decyduje stały numer GP. Wyżej sklasyfikowany zostaje zawodnik z nizszym numerem.

Quote
Oryginalnie wysłał Goget:
[qb]Polska 31
Anglia 31

Hm będzie zwrot ?[/qb]
jeżeli nie było możliwości obstawienia remisu to będzie zwrot

#175754 13/07/2003 02:50
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał Goget:
[qb]Polska 31
Anglia 31

Hm będzie zwrot ?[/qb]
T A K

#175755 13/07/2003 02:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]skoro miałem parę Crump-Hancock i oboje byli na 4 miejscach w swoich półfinałach to który wygrał,bo remisu nie ma w STS?[/qb]
Nie ma w GP Ż A D N Y C H remisow. Wyzsza lokate zajmuje po przegranych polfinalach ten zawodnik ktory ma wiecej punktow w ogolnej klasyfikacji w dotychczasowych turniejach.

#175756 13/07/2003 04:07
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
jakis dziwny ten zwrot z pozycji Polska-Anglia z GP (31-31 w pkt)

jak stawialem za 30 Euro zwrocili 23,25

czy ktos moze ma pojecie jak to policzyli bo ja jeszcze do tego nie doszedlem

a napisane jest DRAW (Winner)

#175757 13/07/2003 12:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
W Centrebet w przypadku zakladu bez opcji remisu ma zastosowanie regula: Dead heat.
Oznacza to, za zarowno grajacy na 1, jak i na 2 otrzymuja zwrot odpowiednio polowy stawki zakladu i polowy wygranej zakladu.

Przyklad.

Polska - GB zaklad za 100 na 1, po kursie 1,80
oczekiwana wygrana 180
wynik: remis

Zwrot 50(polowa zakladu) + 40 (polowa wygranej)= 90

Zatem przy kursie mniejszym od 2 w takiej sytuacji jestesmy przegrani.

Pozdrawiam

Krompa

#175758 01/08/2003 02:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
A ja mam takie pytanie do ludzi speedway-a ,czy jest jakas stronka ktora bedzie relacjonowala na ZYWO ,DRUZYNOWE MISTRZOSTWA SWIATA ??,ktore niebawem odbeda sie w denmark.

#175759 01/08/2003 03:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148

#175760 01/08/2003 03:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
napewno bedzie to www.sportowefakty.pl [sportowefakty.pl] lub www.przegladzuzlowy.pl. [przegladzuzlowy.pl.] z tego co sie orientuje live bedzie na canale +
jezeli tam by nie bylo (na wyzej wymienioncyh 2 stronach ) to napewno ktos na sportsboard.pl , na forum bedzie dawal wyniki na zywo . ja bym sie bardziej martwil o oferte niz od wyniki

#175761 17/08/2003 14:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
W dniu dzisiejszym o godzinie 17.00 w Poole odbeda sie zawody kwalifikacyjne do przyszlorocznego cyklu Grand Prix, do ktorych bezposredni awans uzyska czolowa szostka. Oto lista startowa (w kolejności: numer startowy, nazwisko i imie, skrót federacji danego kraju, nazwa kraju):
1 DRYML Ales - DMSB - Czech Republic
2 LAUKKANEN Kaj - SML - Finland
3 PEDERSEN Bjarne - DMU - Denmark
4 STEAD Simon - ACU - Great Britain
5 GJEDDE Charlie - DMU - Denmark
6 ULAMEK Sebastian - PZM - Poland
7 BRHEL Bohumil - ACCR - Czech Republic
8 PROTASIEWICZ Piotr - PZM - Poland
9 DRYML Lukas - ACCR - Czech Republic
10 TOPINKA Tomas - SMF - Czech Republic
11 POVAZHNY Roman - MFR -Russia
12 KARLSSON Peter - SVEMO - Sweden
13 PIJPER Theo - FFM - The Netherlands
14 DOBRUCKI Rafal - PZM - Poland
15 JENSEN Jesper B. - DMU - Denmark
16 JANNIRO Billy - AMA - USA
17 KYLMÄKORPI Joonas - SML - Finland [Rezerwowy]
18 ZAGAR Matej - AMZS - Slovenia [Rezerwowy]
W sts-ie od wczoraj sa kursy na te zawody. Typy godne polecenia wg mnie to: Gjedde (2,4); B.Pedersen (1,75); L.Dryml (1,25); P.Karlsson (1,1). Poza ta czworka do walki o awans do czolowej szostki powinni sie wlaczyc: Protasiewicz, Ulamek, Brhel i Janniro.

#175762 17/08/2003 14:56
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Program na dzisiejsze zawody --> http://www.world.speedway.org/wc/i/q/f.sdf
A relacja live powinna byc TU : http://www.poolespeedway.net

#175763 17/08/2003 19:55
Dołączył: May 2003
Posty: 260
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 260
Nie wiecie czy relacja life bedzie na Radio Pik??????????

Pozdrtawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#175764 17/08/2003 20:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
chyba nie :rolleyes:

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1