|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
na dzisiaj proponuje kupon 1 Crump-Hancock 1 Sulliwan win the race kupon 2 Gollob place 1-4 Protasiewicz place 1-16 Rickardson- wygra wyścig Jonsson-wygra wyścig
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kurde PEPE mi zawalił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale z tego co widze to tobie BOCA JUNIORS też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jak narazie Bajerski szaleje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaczoł od 4 a teraz nawet Crumpa objechał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Fenomenalnie dzisiaj Polacy jadą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przedchwilą objechali podwójnie Nicholsa i Pedersena i są już w 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bieg oczywiście znowu wygrał Bajer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A Rickardsson zaras jedzie w eliminatorze :eek: STS za zwycięstwo Bajera dawało 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
skoro miałem parę Crump-Hancock i oboje byli na 4 miejscach w swoich półfinałach to który wygrał,bo remisu nie ma w STS?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]skoro miałem parę Crump-Hancock i oboje byli na 4 miejscach w swoich półfinałach to który wygrał,bo remisu nie ma w STS?[/qb] Jason win
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
dzięki gump,ale napewno,bo on mi kończy kupon i nie wiem czy rwać ,czy płakać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ok faktycznie Crumpik 7,powiedz mi gump bo ty jesteś oblatany w temacie,jeżeli zawodnicy mają tyle samo punktów to wtedy o wyższej pozycji w tabeli zawodów decyduje ogólna pozycja w cyklu gp? pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Polska 31 Anglia 31
Hm będzie zwrot ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]ok faktycznie Crumpik 7,powiedz mi gump bo ty jesteś oblatany w temacie,jeżeli zawodnicy mają tyle samo punktów to wtedy o wyższej pozycji w tabeli zawodów decyduje ogólna pozycja w cyklu gp? pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Jeżeli zawodnicy otrzymają taką samą ilość punktów, to o ich lokacie decyduje stały numer GP. Wyżej sklasyfikowany zostaje zawodnik z nizszym numerem. Oryginalnie wysłał Goget: [qb]Polska 31 Anglia 31
Hm będzie zwrot ?[/qb] jeżeli nie było możliwości obstawienia remisu to będzie zwrot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Oryginalnie wysłał Goget: [qb]Polska 31 Anglia 31
Hm będzie zwrot ?[/qb] T A K
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]skoro miałem parę Crump-Hancock i oboje byli na 4 miejscach w swoich półfinałach to który wygrał,bo remisu nie ma w STS?[/qb] Nie ma w GP Ż A D N Y C H remisow. Wyzsza lokate zajmuje po przegranych polfinalach ten zawodnik ktory ma wiecej punktow w ogolnej klasyfikacji w dotychczasowych turniejach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61 |
jakis dziwny ten zwrot z pozycji Polska-Anglia z GP (31-31 w pkt)
jak stawialem za 30 Euro zwrocili 23,25
czy ktos moze ma pojecie jak to policzyli bo ja jeszcze do tego nie doszedlem
a napisane jest DRAW (Winner)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
W Centrebet w przypadku zakladu bez opcji remisu ma zastosowanie regula: Dead heat. Oznacza to, za zarowno grajacy na 1, jak i na 2 otrzymuja zwrot odpowiednio polowy stawki zakladu i polowy wygranej zakladu.
Przyklad.
Polska - GB zaklad za 100 na 1, po kursie 1,80 oczekiwana wygrana 180 wynik: remis
Zwrot 50(polowa zakladu) + 40 (polowa wygranej)= 90
Zatem przy kursie mniejszym od 2 w takiej sytuacji jestesmy przegrani.
Pozdrawiam
Krompa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
A ja mam takie pytanie do ludzi speedway-a ,czy jest jakas stronka ktora bedzie relacjonowala na ZYWO ,DRUZYNOWE MISTRZOSTWA SWIATA ??,ktore niebawem odbeda sie w denmark.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
napewno bedzie to www.sportowefakty.pl [ sportowefakty.pl] lub www.przegladzuzlowy.pl. [ przegladzuzlowy.pl.] z tego co sie orientuje live bedzie na canale + jezeli tam by nie bylo (na wyzej wymienioncyh 2 stronach ) to napewno ktos na sportsboard.pl , na forum bedzie dawal wyniki na zywo . ja bym sie bardziej martwil o oferte niz od wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
W dniu dzisiejszym o godzinie 17.00 w Poole odbeda sie zawody kwalifikacyjne do przyszlorocznego cyklu Grand Prix, do ktorych bezposredni awans uzyska czolowa szostka. Oto lista startowa (w kolejności: numer startowy, nazwisko i imie, skrót federacji danego kraju, nazwa kraju): 1 DRYML Ales - DMSB - Czech Republic 2 LAUKKANEN Kaj - SML - Finland 3 PEDERSEN Bjarne - DMU - Denmark 4 STEAD Simon - ACU - Great Britain 5 GJEDDE Charlie - DMU - Denmark 6 ULAMEK Sebastian - PZM - Poland 7 BRHEL Bohumil - ACCR - Czech Republic 8 PROTASIEWICZ Piotr - PZM - Poland 9 DRYML Lukas - ACCR - Czech Republic 10 TOPINKA Tomas - SMF - Czech Republic 11 POVAZHNY Roman - MFR -Russia 12 KARLSSON Peter - SVEMO - Sweden 13 PIJPER Theo - FFM - The Netherlands 14 DOBRUCKI Rafal - PZM - Poland 15 JENSEN Jesper B. - DMU - Denmark 16 JANNIRO Billy - AMA - USA 17 KYLMÄKORPI Joonas - SML - Finland [Rezerwowy] 18 ZAGAR Matej - AMZS - Slovenia [Rezerwowy] W sts-ie od wczoraj sa kursy na te zawody. Typy godne polecenia wg mnie to: Gjedde (2,4); B.Pedersen (1,75); L.Dryml (1,25); P.Karlsson (1,1). Poza ta czworka do walki o awans do czolowej szostki powinni sie wlaczyc: Protasiewicz, Ulamek, Brhel i Janniro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 260 |
Nie wiecie czy relacja life bedzie na Radio Pik??????????
Pozdrtawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka