|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
dryml w szpitalu! nie wiadomo czy dalej pojedzie:( co w takim przypadku zrobi sts? potraktuje to jako zwrot gdyz lukas nawet nie odbyl zadnego biegu do konca? czy bedzie to zaklad przegrany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
dryml w szpitalu! nie wiadomo czy dalej pojedzie:( co w takim przypadku zrobi sts? potraktuje to jako zwrot gdyz lukas nawet nie odbyl zadnego biegu do konca? czy bedzie to zaklad przegrany? z STS -em nigdy nic nie wiadomo, ale raczej potraktuje jako zakład przegrany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
jeżeli wystartował w biegu i przejechał choć 1 cm,to napewno będzie jego występ zaliczony( w tym wypadku niezaliczony-niezakfilikowany) choć faktycznie sts-ownia to dziwna instytucja,więc rozważ kilka wariantów,swoją drogą brawka dla Pepe za awans do przyszłorocznej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ps.Ułamek znowu potwierdził,że jest ciotą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Wielki Finał w Poole 17.08.2003 Eliminacji do Grand Prix 2004
1. Piotr Protasiewicz 14 (2,3,3,3,3) 2. Bohumil Brhel 13 (3,3,2,2,3) 3. Bjarne Pedersen 12 (2,2,2,3,3) 4. Kaj Laukkanen 11 (3,3,1,2,2) 5. Ales Dryml 10 (w,3,3,3,1) 6. Jesper Jensen 9 (1,d,3,3,2)
..................
7. Joonas Kylmakorpi 7 (3,2,0,1,1) 8. Simon Stead 6 (1,0,3,2,w) 9. Rafał Dobrucki 6 (3,0,1,1,1) 10. Billy Janniro 6 [/b](2,2,1,1,0) 11. Charlie Gjedde 5 (u,1,0,2,2) 12. Tomas Topinka 5 (2,2,1,0,w) 13. Matej Zagar 5 (1,2,w,2) 14. Sebastian Ułamek 4 (1,1,2,u,w) 15. Roman Poważnyj 2 (w,1,u,1) 16. Theo Pijper 1 (0,0,0,0,1) 17-18. Peter Karlsson 0 (d,-,-,-,-) 17-18. Lukas Dryml 0 (u/-,-,-,-,-)
1. Laukkanen, Pedersen, Stead, A.Dryml (w/u) 2. Brhel, Protasiewicz, Ułamek, Gjedde (u) 3. Kylmakorpi, Topinka, Karlsson (d3), L.Dryml (u/-), Poważnyj (w/su) 4. Dobrucki, Janniro, Jensen, Pijper 5. A.Dryml, Kylmakorpi, Gjedde, Pijper 6. Laukkanen, Topinka, Ułamek, Dobrucki 7. Brhel, Pedersen, Poważnyj, Jensen (d/st) 8. Protasiewicz, Janniro, Zagar, Stead 9. A.Dryml, Ułamek, Janniro, Poważnyj (u) 10. Jensen, Zagar, Laukkanen, Gjedde 11. Protasiewicz, Pedersen, Dobrucki, Kylmakorpi 12. Stead, Brhel, Topinka, Pijper 13. A.Dryml, Brhel, Dobrucki, Zagar (w/2min) 14. Protasiewicz, Laukkanen, Poważnyj, Pijper 15. Pedersen, Gjedde, Janniro, Topinka 16. Jensen, Stead, Kylmakorpi, Ułamek (u) 17. Protasiewicz, Jensen, A.Dryml, Topinka (w/u) 18. Brhel, Laukkanen, Kylmakorpi, Janniro 19. Pedersen, Zagar, Pijper, Ułamek (w/2min) 20. Poważnyj, Gjedde, Dobrucki, Stead (w/u)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Tak brawa dla Pepe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale to nie jest wielkim zaskoczeniem. Procentują występy na wyspach. Obsada tych zawodów nie była rewelacyjna. Większość z nich to typowi, światowi średniacy. A dwóch faworytów tych zawodów na skutek wypadków nie uczestniczyli w dalszej jej części. A co do dwóch pozostałych polaków to Rafał pojechał na miarę oczekiwań, na obecną formę. Zawiódł Ułamek, ale do tego można się było ostatnio przyzwyczaić.
Boca: a co do konkursu o jaki mnie pytałeś, to slav próbował na początku sezonu zorganizować takowy i nie było zbyt dużego odzewu, więc wątpię aby teraz był. Tymbardziej, że sezon zbliża się ku końcu. Ale może znajdą się chętni i wtedy możesz coś zorganizować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
RICKARDSSON M1 1.35 2.80 7.00 CRUMP M1 1.90 1.90 5.00 N.PEDERSEN M1 1.90 1.90 5.00 ADAMS M1 2.80 1.60 4.00 GOLLOB M1 3.00 1.80 2.70 HANCOCK M1 4.00 1.65 2.50 NICHOLLS M1 5.00 2.35 1.60 BAJERSKI M1 8.00 2.80 1.30 SULLIVAN M2 2.00 2.50 2.80 A.JONSSON M2 4.00 2.20 1.80 HOLTA M2 3.00 1.80 2.70 PROTASIEWICZ M3 2.70 1.90 2.80
W1 SULLIVAN 1.40 PROTASIEWICZ 3.20 B.PEDERSEN W1 6.00 LJUNG 8.00 W2 HOLTA 1.50 LYONS 6.00 WILTSHIRE W2 4.50 RUDD 5.00 W3 LORAM 2.50 MAX 2.00 P.KARLSSON 4.00 H.ANDERSEN 7.00 W4 A.JONNSON 1.70 R.PEDERSEN 7.00 B.BRHEL 5.00 L.RICHARDSON 2.70 W9 ADAMS 3.00 T.GOLLOB 4.00 RICKARDSSON 2.20 HANCOCK 4.00 W10 N.PEDERSEN 2.50 NICHOLLS 4.50 BAJERSKI 6.00 CRUMP 2.00
RICKARDSSON-CRUMP 1.55 5.00 2.45 RICKARDSSON-N.PEDERSEN 1.45 5.00 2.70 ADAMS-T.GOLLOB 1.55 5.00 2.45 N.PEDERSEN-ADAMS 1.90 5.00 1.90 T.GOLLOB-HANCOCK 1.90 5.00 1.90 BAJERSKI-PROTASIEWICZ 1.65 5.00 2.25 NICHOLLS-BAJERSKI 1.50 5.00 2.55 CRUMP-HANCOCK 1.40 5.00 2.90 SULLIVAN/HANCOCK/NICHOLLS 2.00 2.50 2.80 HOLTA/A.JONNSON/MAX 1.80 2.60 3.20 P.KARLSSON/WILTSHIRE/LYONS 1.80 2.70 3.00
M1 1-3, 4-8, 9-> M2 1-6, 7-12, 13-> M3 1-12, 13-18, 19->
Toto Mix
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Rickardsson 3.50 1.85 1.45 1.05 Pedersen N. 8.00 4.50 2.00 1.30 Adams 8.00 4.50 2.00 1.30 Crump 4.50 2.25 1.60 1.10 Hancock 12.00 6.50 2.70 1.60 Gollob T. 15.00 8.00 3.00 1.80 Sullivan 10.00 5.50 2.40 1.45 Nicholls 12.00 6.50 2.70 1.60 Holta 18.00 9.00 3.50 2.00 Bajerski 40.00 20.00 6.00 3.00 Protasiewicz 45.00 22.50 7.50 4.00
Rickardsson - Adams 1.40 2.40 Rickardsson - Sullivan 1.25 3.00 Crump - Pedersen N. 1.50 2.10 Crump - Hancock 1.40 2.40 Adams - Nicholls 1.50 2.10 Pedersen N. - Gollob 1.50 2.10 Sullivan - Holta 1.35 2.60 Hancock - Jonsson 1.30 2.70 Nichols - Max 1.40 2.40 Gollob - Richardson 1.35 2.60
W1 Sullivan 1.75 1.05 Protasiewicz 3.20 1.60 Pedersen B. 6.00 2.40 Ljung 4.00 1.90
W2 Holta 2.10 1.10 Wiltshire 3.50 1.70 Lyons 4.00 2.00 Ruud 3.50 1.70
W3 Max 2.40 1.15 Karlsson P. 3.50 1.60 Loram 3.25 1.50 Andersen H. 4.00 2.00
W4 Jonsson 1.80 1.05 Richardson 2.40 1.20 Brhel 4.50 2.15 Pedersen R. 4.50 2.15
W9 Rickardsson 2.00 1.10 Adams 3.00 1.60 Hancock 3.50 1.75 Gollob 4.00 2.00
W10 Crump 2.15 1.10 Pedersen N. 2.75 1.40 Nicholls S. 3.50 1.60 Bajerski 5.00 2.40
STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
RICKARDSSON - PEDERSEN N. 1.45 2.55 CRUMP - ADAMS 1.75 1.95 MAX - JONSSON 1.87 1.83 SULLIVAN - HANCOCK 1.75 1.95 NICHOLLS - GOLLOB 1.80 1.90 HOLTA - RICHARDSSON 1.55 2.25
Centrebet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb]RICKARDSSON - PEDERSEN N. 1.45 2.55 CRUMP - ADAMS 1.75 1.95 MAX - JONSSON 1.87 1.83 SULLIVAN - HANCOCK 1.75 1.95 NICHOLLS - GOLLOB 1.80 1.90 HOLTA - RICHARDSSON 1.55 2.25
Centrebet[/qb] Z par które podałeś z Centrebetu gump, sądzę żę warto zagrać na parę dogów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> RICKARDSSON - PEDERSEN Typ 2 (2.55) Szwed ostatnio miał poważny upadek i nie wiadomo czy wrócił w pełni do zdrowia. Wiadomo że żużel w wydaniu GP jest nieprzewidywalny, jednak kurs 2.55 na Duńczyka jest warty zagrania. CRUMP - ADAMS Typ 2 (1.95) Crump ostatnio coś słabo jeździ i jak na tego zawodnika można by wymagać czegoś więcej, Adams z drugiej strony jak zawsze solidny. Może Leigh rzeczywiście nigdy mistrzem świata nie zostanie bo jeździ zbyt kulturalnie, ale na tyle zdecydowanie że ma spore szanse, aby zajść dalej niż Crump. Warto też looknąć na mistrza Polski, Norwega Holte który ostatnio w wyśmienitej formie oraz Tomcia Golloga który może akurat wreszcie się przełamie. Pozdrawiam SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Mi sie z tego co gamp po wklejal z sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rzucila para:
Adams - Nicholls 1@1.50
Tak jak slavik napisal tez mi sie wydaje ze adams jest bardziej stabilniejszy od swego rywala ,chodz w szweckiej lidze ostatnio zrobil 8pkt to nicholls nie lepiej 7pkt, Tymbardziej ze adams walczy caly czas o medal a jest narazie na 3 mniejscu i napewno nie zamieza go bronic i bedzie walczyl o jak najwyzsza lokate bo szanse jeszcze ma douze jezli chodzi o tytul Mistrzowski.Co do Nichollsa to wystep po prostu mu wyszedl i dlatego tak wysoko sie znalaz w ostatnim GP ostatnio nie jest znim najlepiej a sts wystawiajac go z Adamsem ludzi sie ze moze nichols da rade i ze bedzie to dobra zasadzka dla obstawiajacych,prawdopodobnie ta zasadzka sie im nieuda tak przynajmiej mi sie wydaje. Ale niewiem czy mozna grac single w sts bo ostatnio na druzynowe mozna bylo grac single do pewnego momentu jak przyszedl final to zrobili 5Kom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
nie bede sie popisywal , dam tylko jedna rade->Rickardssona w Szwecji objechac to bardzo trudne zadanie , watpie zeby ktokolwiek mogl to zrobic i stawianie na oponentow ricka niewskazane
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]nie bede sie popisywal , dam tylko jedna rade->Rickardssona w Szwecji objechac to bardzo trudne zadanie , watpie zeby ktokolwiek mogl to zrobic i stawianie na oponentow ricka niewskazane[/qb] OSTATNIO W SZWECJI TAK GO OBJECHALI,ŻE NIE MA CO MÓWIĆ,WIĘC WCALE NIE POWIEDZIANE
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja par z reguły nie gram bo to trochę loteria,ale może zagram Tomka z Richardsonem,ewentualnie zaryzykowałbym 2 na Holte z Sulliwanem.Natomiast dwie pozycje bardzo dla mnie ciekawe i te polecam sobie i wam: Sullivan wygra 1 bieg Holta wygra 2 bieg
jak się spojrzy na rywali to Norweg ma dosc łatwy zestaw rywali i powinien wygrać a kurs 2,1.Co do Sullivana to jedynie Pepe może mu zagrozić więc nad tym jeszcze pomyślę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
W3 LORAM 2.50 MAX 2.00 P.KARLSSON 4.00 H.ANDERSEN 7.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W4 A.JONNSON 1.70 R.PEDERSEN 7.00 B.BRHEL 5.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> L.RICHARDSON 2.70
T.GOLLOB-HANCOCK 1.90 5.00 1.90 BAJERSKI-PROTASIEWICZ 1.65 5.00 2.25
Toto Mix
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Rickardsson - Adams 1.40 2.40 Adams - Nicholls 1.50 2.10 Sullivan - Holta 1.35 2.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hancock - Jonsson 1.30 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W1 Sullivan 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Protasiewicz 3.20 1.60 W2 Holta 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W4 Brhel 2.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
AUSTRALIA - SWEDEN 1.70 7.50 2.35 DENMARK - GREAT BRITAIN 1.85 7.15 2.15
CRUMP 2.00 ADAMS 2.50 SULLIVAN 4.00 NICHOLLS 1.70 RICHARDSSON 3.30 LORAM 4.00 GOLLOB 1.80 PROTASIEWICZ 3.30 BAJERSKI 3.30 PEDERSEN N. 1.25 PEDERSEN B. 5.00 ANDERSEN 6.75 RICKARDSSON 1.30 JONSSON 4.75 MAX 5.50
W1SULLIVAN 1.65 PROTASIEWICZ 3.30 PEDERSEN B. 5.00 LJUNG 10.00 W2HOLTA 1.48 LYONS 4.25 WILTSHIRE 4.50 RUUD 12.00 W3LORAM 2.65 MAX 2.85 KARLSSON P. 4.00 ANDERSEN 4.25 W4JONSSON 1.80 PEDERSEN R. 10.00 BRHEL 5.00 RICHARDSSON 2.85 W9ADAMS 2.50 GOLLOB 5.00 RICKARDSSON 2.85 HANCOCK 4.00 W10PEDERSEN N. 2.50 NICHOLLS 4.00 BAJERSKI 6.75 CRUMP 2.50
Centrebet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
CRUMP - ADAMS 1.75 1.95 HOLTA - RICHARDSSON 1.55 2.25
W3MAX 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W9RICKARDSSON 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Centrebet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb] Sullivan wygra 1 bieg Holta wygra 2 bieg [/qb] zgadzam sie bo mam juz to na kuponie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
1wyscig: Piotr Protasiewicz X 1,60 :4gw: 2wyscig: Rune Holta 1 1,75 :4gw: zobaczymy jak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro dla wszystkich speedway fanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
No to będziemy mieli corride zamiast żużla :rolleyes: zaorali ten tor jeszcze gorzej niż jakieś pole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bajer się z tego powodu zapewne cieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale takim zawodom mówimy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|