Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#175765 17/08/2003 22:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
dryml w szpitalu! nie wiadomo czy dalej pojedzie:( co w takim przypadku zrobi sts? potraktuje to jako zwrot gdyz lukas nawet nie odbyl zadnego biegu do konca? czy bedzie to zaklad przegrany?

Bonus: Unibet
#175766 17/08/2003 22:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
dryml w szpitalu! nie wiadomo czy dalej pojedzie:( co w takim przypadku zrobi sts? potraktuje to jako zwrot gdyz lukas nawet nie odbyl zadnego biegu do konca? czy bedzie to zaklad przegrany?
z STS -em nigdy nic nie wiadomo, ale raczej potraktuje jako zakład przegrany

#175767 18/08/2003 00:37
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
jeżeli wystartował w biegu i przejechał choć 1 cm,to napewno będzie jego występ zaliczony( w tym wypadku niezaliczony-niezakfilikowany)
choć faktycznie sts-ownia to dziwna instytucja,więc rozważ kilka wariantów,swoją drogą brawka dla Pepe za awans do przyszłorocznej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ps.Ułamek znowu potwierdził,że jest ciotą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#175768 18/08/2003 00:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Wielki Finał w Poole 17.08.2003
Eliminacji do Grand Prix 2004

1. Piotr Protasiewicz 14 (2,3,3,3,3)
2. Bohumil Brhel 13 (3,3,2,2,3)
3. Bjarne Pedersen 12 (2,2,2,3,3)
4. Kaj Laukkanen 11 (3,3,1,2,2)
5. Ales Dryml 10 (w,3,3,3,1)
6. Jesper Jensen 9 (1,d,3,3,2)


..................

7. Joonas Kylmakorpi 7 (3,2,0,1,1)
8. Simon Stead 6 (1,0,3,2,w)
9. Rafał Dobrucki 6 (3,0,1,1,1)
10. Billy Janniro 6 [/b](2,2,1,1,0)
11. Charlie Gjedde 5 (u,1,0,2,2)
12. Tomas Topinka 5 (2,2,1,0,w)
13. Matej Zagar 5 (1,2,w,2)
14. Sebastian Ułamek 4 (1,1,2,u,w)
15. Roman Poważnyj 2 (w,1,u,1)
16. Theo Pijper 1 (0,0,0,0,1)
17-18. Peter Karlsson 0 (d,-,-,-,-)
17-18. Lukas Dryml 0 (u/-,-,-,-,-)

1. Laukkanen, Pedersen, Stead, A.Dryml (w/u)
2. Brhel, Protasiewicz, Ułamek, Gjedde (u)
3. Kylmakorpi, Topinka, Karlsson (d3), L.Dryml (u/-), Poważnyj (w/su)
4. Dobrucki, Janniro, Jensen, Pijper
5. A.Dryml, Kylmakorpi, Gjedde, Pijper
6. Laukkanen, Topinka, Ułamek, Dobrucki
7. Brhel, Pedersen, Poważnyj, Jensen (d/st)
8. Protasiewicz, Janniro, Zagar, Stead
9. A.Dryml, Ułamek, Janniro, Poważnyj (u)
10. Jensen, Zagar, Laukkanen, Gjedde
11. Protasiewicz, Pedersen, Dobrucki, Kylmakorpi
12. Stead, Brhel, Topinka, Pijper
13. A.Dryml, Brhel, Dobrucki, Zagar (w/2min)
14. Protasiewicz, Laukkanen, Poważnyj, Pijper
15. Pedersen, Gjedde, Janniro, Topinka
16. Jensen, Stead, Kylmakorpi, Ułamek (u)
17. Protasiewicz, Jensen, A.Dryml, Topinka (w/u)
18. Brhel, Laukkanen, Kylmakorpi, Janniro
19. Pedersen, Zagar, Pijper, Ułamek (w/2min)
20. Poważnyj, Gjedde, Dobrucki, Stead (w/u)

#175769 18/08/2003 01:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Tak brawa dla Pepe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale to nie jest wielkim zaskoczeniem. Procentują występy na wyspach. Obsada tych zawodów nie była rewelacyjna. Większość z nich to typowi, światowi średniacy. A dwóch faworytów tych zawodów na skutek wypadków nie uczestniczyli w dalszej jej części. A co do dwóch pozostałych polaków to Rafał pojechał na miarę oczekiwań, na obecną formę. Zawiódł Ułamek, ale do tego można się było ostatnio przyzwyczaić.

Boca: a co do konkursu o jaki mnie pytałeś, to slav próbował na początku sezonu zorganizować takowy i nie było zbyt dużego odzewu, więc wątpię aby teraz był. Tymbardziej, że sezon zbliża się ku końcu. Ale może znajdą się chętni i wtedy możesz coś zorganizować.

#175770 22/08/2003 23:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
RICKARDSSON M1 1.35 2.80 7.00
CRUMP M1 1.90 1.90 5.00
N.PEDERSEN M1 1.90 1.90 5.00
ADAMS M1 2.80 1.60 4.00
GOLLOB M1 3.00 1.80 2.70
HANCOCK M1 4.00 1.65 2.50
NICHOLLS M1 5.00 2.35 1.60
BAJERSKI M1 8.00 2.80 1.30
SULLIVAN M2 2.00 2.50 2.80
A.JONSSON M2 4.00 2.20 1.80
HOLTA M2 3.00 1.80 2.70
PROTASIEWICZ M3 2.70 1.90 2.80

W1 SULLIVAN 1.40 PROTASIEWICZ 3.20 B.PEDERSEN W1 6.00 LJUNG 8.00
W2 HOLTA 1.50 LYONS 6.00 WILTSHIRE W2 4.50 RUDD 5.00
W3 LORAM 2.50 MAX 2.00 P.KARLSSON 4.00 H.ANDERSEN 7.00
W4 A.JONNSON 1.70 R.PEDERSEN 7.00 B.BRHEL 5.00 L.RICHARDSON 2.70
W9 ADAMS 3.00 T.GOLLOB 4.00 RICKARDSSON 2.20 HANCOCK 4.00
W10 N.PEDERSEN 2.50 NICHOLLS 4.50 BAJERSKI 6.00 CRUMP 2.00

RICKARDSSON-CRUMP 1.55 5.00 2.45
RICKARDSSON-N.PEDERSEN 1.45 5.00 2.70
ADAMS-T.GOLLOB 1.55 5.00 2.45
N.PEDERSEN-ADAMS 1.90 5.00 1.90
T.GOLLOB-HANCOCK 1.90 5.00 1.90
BAJERSKI-PROTASIEWICZ 1.65 5.00 2.25
NICHOLLS-BAJERSKI 1.50 5.00 2.55
CRUMP-HANCOCK 1.40 5.00 2.90
SULLIVAN/HANCOCK/NICHOLLS 2.00 2.50 2.80
HOLTA/A.JONNSON/MAX 1.80 2.60 3.20
P.KARLSSON/WILTSHIRE/LYONS 1.80 2.70 3.00

M1 1-3, 4-8, 9->
M2 1-6, 7-12, 13->
M3 1-12, 13-18, 19->


Toto Mix

#175771 22/08/2003 23:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Rickardsson 3.50 1.85 1.45 1.05
Pedersen N. 8.00 4.50 2.00 1.30
Adams 8.00 4.50 2.00 1.30
Crump 4.50 2.25 1.60 1.10
Hancock 12.00 6.50 2.70 1.60
Gollob T. 15.00 8.00 3.00 1.80
Sullivan 10.00 5.50 2.40 1.45
Nicholls 12.00 6.50 2.70 1.60
Holta 18.00 9.00 3.50 2.00
Bajerski 40.00 20.00 6.00 3.00
Protasiewicz 45.00 22.50 7.50 4.00

Rickardsson - Adams 1.40 2.40
Rickardsson - Sullivan 1.25 3.00
Crump - Pedersen N. 1.50 2.10
Crump - Hancock 1.40 2.40
Adams - Nicholls 1.50 2.10
Pedersen N. - Gollob 1.50 2.10
Sullivan - Holta 1.35 2.60
Hancock - Jonsson 1.30 2.70
Nichols - Max 1.40 2.40
Gollob - Richardson 1.35 2.60

W1 Sullivan 1.75 1.05
Protasiewicz 3.20 1.60
Pedersen B. 6.00 2.40
Ljung 4.00 1.90

W2 Holta 2.10 1.10
Wiltshire 3.50 1.70
Lyons 4.00 2.00
Ruud 3.50 1.70

W3 Max 2.40 1.15
Karlsson P. 3.50 1.60
Loram 3.25 1.50
Andersen H. 4.00 2.00

W4 Jonsson 1.80 1.05
Richardson 2.40 1.20
Brhel 4.50 2.15
Pedersen R. 4.50 2.15

W9 Rickardsson 2.00 1.10
Adams 3.00 1.60
Hancock 3.50 1.75
Gollob 4.00 2.00

W10 Crump 2.15 1.10
Pedersen N. 2.75 1.40
Nicholls S. 3.50 1.60
Bajerski 5.00 2.40

STS

#175772 23/08/2003 00:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
RICKARDSSON - PEDERSEN N. 1.45 2.55
CRUMP - ADAMS 1.75 1.95
MAX - JONSSON 1.87 1.83
SULLIVAN - HANCOCK 1.75 1.95
NICHOLLS - GOLLOB 1.80 1.90
HOLTA - RICHARDSSON 1.55 2.25

Centrebet

#175773 23/08/2003 00:27
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]RICKARDSSON - PEDERSEN N. 1.45 2.55
CRUMP - ADAMS 1.75 1.95
MAX - JONSSON 1.87 1.83
SULLIVAN - HANCOCK 1.75 1.95
NICHOLLS - GOLLOB 1.80 1.90
HOLTA - RICHARDSSON 1.55 2.25

Centrebet[/qb]
Z par które podałeś z Centrebetu gump, sądzę żę warto zagrać na parę dogów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

RICKARDSSON - PEDERSEN Typ 2 (2.55)
Szwed ostatnio miał poważny upadek i nie wiadomo czy wrócił w pełni do zdrowia. Wiadomo że żużel w wydaniu GP jest nieprzewidywalny, jednak kurs 2.55 na Duńczyka jest warty zagrania.

CRUMP - ADAMS Typ 2 (1.95)
Crump ostatnio coś słabo jeździ i jak na tego zawodnika można by wymagać czegoś więcej, Adams z drugiej strony jak zawsze solidny. Może Leigh rzeczywiście nigdy mistrzem świata nie zostanie bo jeździ zbyt kulturalnie, ale na tyle zdecydowanie że ma spore szanse, aby zajść dalej niż Crump.

Warto też looknąć na mistrza Polski, Norwega Holte który ostatnio w wyśmienitej formie oraz Tomcia Golloga który może akurat wreszcie się przełamie.

Pozdrawiam

SLAV

#175774 23/08/2003 02:38
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Mi sie z tego co gamp po wklejal z sts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rzucila para:

Adams - Nicholls 1@1.50

Tak jak slavik napisal tez mi sie wydaje ze adams jest bardziej stabilniejszy od swego rywala ,chodz w szweckiej lidze ostatnio zrobil 8pkt to nicholls nie lepiej 7pkt, Tymbardziej ze adams walczy caly czas o medal a jest narazie na 3 mniejscu i napewno nie zamieza go bronic i bedzie walczyl o jak najwyzsza lokate bo szanse jeszcze ma douze jezli chodzi o tytul Mistrzowski.Co do Nichollsa to wystep po prostu mu wyszedl i dlatego tak wysoko sie znalaz w ostatnim GP ostatnio nie jest znim najlepiej a sts wystawiajac go z Adamsem ludzi sie ze moze nichols da rade i ze bedzie to dobra zasadzka dla obstawiajacych,prawdopodobnie ta zasadzka sie im nieuda tak przynajmiej mi sie wydaje.
Ale niewiem czy mozna grac single w sts bo ostatnio na druzynowe mozna bylo grac single do pewnego momentu jak przyszedl final to zrobili 5Kom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#175775 23/08/2003 02:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
nie bede sie popisywal , dam tylko jedna rade->Rickardssona w Szwecji objechac to bardzo trudne zadanie , watpie zeby ktokolwiek mogl to zrobic i stawianie na oponentow ricka niewskazane

#175776 23/08/2003 02:58
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]nie bede sie popisywal , dam tylko jedna rade->Rickardssona w Szwecji objechac to bardzo trudne zadanie , watpie zeby ktokolwiek mogl to zrobic i stawianie na oponentow ricka niewskazane[/qb]
OSTATNIO W SZWECJI TAK GO OBJECHALI,ŻE NIE MA CO MÓWIĆ,WIĘC WCALE NIE POWIEDZIANE

#175777 23/08/2003 03:04
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja par z reguły nie gram bo to trochę loteria,ale może zagram Tomka z Richardsonem,ewentualnie zaryzykowałbym 2 na Holte z Sulliwanem.Natomiast dwie pozycje bardzo dla mnie ciekawe i te polecam sobie i wam:
Sullivan wygra 1 bieg
Holta wygra 2 bieg

jak się spojrzy na rywali to Norweg ma dosc łatwy zestaw rywali i powinien wygrać a kurs 2,1.Co do Sullivana to jedynie Pepe może mu zagrozić więc nad tym jeszcze pomyślę.

#175778 23/08/2003 03:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
W3 LORAM 2.50 MAX 2.00 P.KARLSSON 4.00 H.ANDERSEN 7.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W4 A.JONNSON 1.70 R.PEDERSEN 7.00 B.BRHEL 5.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> L.RICHARDSON 2.70

T.GOLLOB-HANCOCK 1.90 5.00 1.90
BAJERSKI-PROTASIEWICZ 1.65 5.00 2.25

Toto Mix

#175779 23/08/2003 03:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Rickardsson - Adams 1.40 2.40
Adams - Nicholls 1.50 2.10
Sullivan - Holta 1.35 2.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hancock - Jonsson 1.30 2.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W1 Sullivan 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Protasiewicz 3.20 1.60
W2 Holta 2.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W4 Brhel 2.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

STS

#175780 23/08/2003 04:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
AUSTRALIA - SWEDEN 1.70 7.50 2.35
DENMARK - GREAT BRITAIN 1.85 7.15 2.15

CRUMP 2.00 ADAMS 2.50 SULLIVAN 4.00
NICHOLLS 1.70 RICHARDSSON 3.30 LORAM 4.00
GOLLOB 1.80 PROTASIEWICZ 3.30 BAJERSKI 3.30
PEDERSEN N. 1.25 PEDERSEN B. 5.00 ANDERSEN 6.75
RICKARDSSON 1.30 JONSSON 4.75 MAX 5.50

W1SULLIVAN 1.65 PROTASIEWICZ 3.30 PEDERSEN B. 5.00 LJUNG 10.00
W2HOLTA 1.48 LYONS 4.25 WILTSHIRE 4.50 RUUD 12.00
W3LORAM 2.65 MAX 2.85 KARLSSON P. 4.00 ANDERSEN 4.25
W4JONSSON 1.80 PEDERSEN R. 10.00 BRHEL 5.00 RICHARDSSON 2.85
W9ADAMS 2.50 GOLLOB 5.00 RICKARDSSON 2.85 HANCOCK 4.00
W10PEDERSEN N. 2.50 NICHOLLS 4.00 BAJERSKI 6.75 CRUMP 2.50

Centrebet

#175781 23/08/2003 04:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
CRUMP - ADAMS 1.75 1.95
HOLTA - RICHARDSSON 1.55 2.25

W3MAX 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W9RICKARDSSON 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Centrebet

#175782 23/08/2003 15:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]
Sullivan wygra 1 bieg
Holta wygra 2 bieg
[/qb]
zgadzam sie bo mam juz to na kuponie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#175783 23/08/2003 18:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
1wyscig:
Piotr Protasiewicz X 1,60 :4gw:
2wyscig:
Rune Holta 1 1,75 :4gw:
zobaczymy jak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro dla wszystkich speedway fanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#175784 23/08/2003 23:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
No to będziemy mieli corride zamiast żużla :rolleyes: zaorali ten tor jeszcze gorzej niż jakieś pole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bajer się z tego powodu zapewne cieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale takim zawodom mówimy stop

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1