Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
Mam pytanie. Czy dzisiaj warto stawiać na Namur-Valenciennes 2 1.58 i Wilno-Mondeville 1 1.23? Czy te zespoły jakoś znacznie osłabiły się w stosunku do poprzedniego sezonu?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
ja tam gram vilno-mondeville 2 za 3.6

Nie ma 2 dobrych zawodniczek ktore zdobywaly najwiecej pkt dla Teo.Katie Douglas przeszla do Casares i juz nie bedzie zdobywala po 20pkt dla wilna.Wydaje mi sie ze tu moze byc niespodzianka


Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Mondeville też wydaje się słabsze niż przed rokiem...a Wilno to wizytówka klubowa na Europę żeńskiej koszykówki na Litwie. zamiast Douglas jest Nykesha Sales co jest powiedzmy równowagą. Z drugiej strony spred 9,5 to może być dosć dużo.
Jeśli miałbym szukac niespodzianki to w Moskwie...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
za Douglas i Hoffmann sa Sales i Haynie...slabe nie sa.

Ja na dzis nic nie widze dla siebie...raczej zwyciestwa gospodyn, ale nie przekonuja mnie na tyle, zeby to grac.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
Napoli zostanie rozjechane przez Cska.W pierwszym meczu niezle sie zaprezentowaly na wyjezdzie z Fenerbache dlatego licze na dobry kurs w tym meczu.Cska w meczu z Riga gralo tylko przez 2 kwarty pozniej calkiem odpuscily.Gdyby sprezyly sie wynik bylby wyzszy niz w meczu Ummc-Praha.Wszystkie zawodniczki sa zdrowe i gotowe na wyjazd do wloch.Nie oszukujmy sie ale wloskie druzyny nie sa zbyt mocne.Mysle ze bez wiekszego ryzyka mozna smialo stawiac na dawna Samare.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 49
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 49
ze bys pisal kiedy jest ten mecz, dzis jest poniedzialek wiec sie tak nie spiesz

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
Bylem w stsie i sa kursy na tablicy na eurolige ale zablokowane.
Napoli-Cska 3.30 1.30.
Kursy sie zmienia jak w tamtym tygodniu wiec pewnie takiego nie bedzie.
Ale jest jedna fajna para warta zachodu.
Wisla Krakow-UMMC Jaketerinburg 1.85 1.85

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by Fercio
Bylem w stsie i sa kursy na tablicy na eurolige ale zablokowane.
Ale jest jedna fajna para warta zachodu.
Wisla Krakow-UMMC Jaketerinburg 1.85 1.85

Chyba wschodu laugh
Na poważnie wcale to nie jest oczywista oczywistość wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
A co do tej oczywsitosci to chyba bardziej w storne zachodu jest oczywsita niz wschodu;)

A tak napowaznie jakby Cska bylo faktcyznei za 1,3 to byloby pieknie ale nie sadze... Zreszta poczekajmy zobaczymy nie ma co sie terz rozpisywac i balagan robic;)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Kurs na Samare bedzie pewnie gowniany,ja polecam Fener 2 w Sopronie.
Nie dosc ze oslabily sie przed sezonem Cserny,Matovic to jeszcze teraz 3 kontuzje.Z Lille -20 porazka i u siebie tez nie dadza rady z Fener.Fakt ze graja u siebie .Teresa Sutton,Yilmaz,Dalgalar.Pondexter,Branzowa- powinno wystarczyc doswiadczenie.A kurs spodziewam sie ok 1,6 = 1,7.
dosc proste to wytlumaczenie ale Sopron w tym sezonie po prostu jest slaby.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Originally Posted by harris73
Kurs na Samare bedzie pewnie gowniany,ja polecam Fener 2 w Sopronie.
Nie dosc ze oslabily sie przed sezonem Cserny,Matovic to jeszcze teraz 3 kontuzje.Z Lille -20 porazka i u siebie tez nie dadza rady z Fener.Fakt ze graja u siebie .Teresa Sutton,Yilmaz,Dalgalar.Pondexter,Branzowa- powinno wystarczyc doswiadczenie.A kurs spodziewam sie ok 1,6 = 1,7.
dosc proste to wytlumaczenie ale Sopron w tym sezonie po prostu jest slaby.


Kurs na Fener 2,25 smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
gdzie masz taki kurs na fener;)?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
fenerbache wygra kurs jest 2.25-grajcie bo zaraz spadnie albo zablokuja mecz-w sopronie szpital

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Fercio,ale gdzie masz taki kurs?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
w stsie-ja gram tylko na ziemi za gruba kase-jesli jest na bwin albo innym wirtualnym to wale w druga strone-ja ci mowie ze fenerbache wygra

Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
Zauważyłem znaczną różnicę w kursach w dzisiejszym meczu Ryga-Villeneuve.W profie kursy to 1,62-2,19 w sts podobnie a w bwin 2,2-1,6 to Francuzki są faworytem.Jak zapatrujecie się na ten mecz,który buk ma rację?Może warto zagrac gdzieś ten mecz?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Moze mi ktos wytlumaczyc skad kur u ziemniakow na Lille 2,25? Moglby ktos madrzejszy o demnie mi to wytlumaczyc? I skad info o szpitalu w Sopronie...Polskignomie jakbys cos napisal byloby milo

Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
riga slaba-lille wygra-nikt nie docenia tej druzyny a w 1kolejce wygraly z sopronem 87:67.
riga rok temu 6 meczy w leb w pucharze eurocup-wcale sie tak bardzo nie wzmocnily.mysle ze lille pojdzie za ciosem.
bwin jest wiarygodniejszy niz jakies tam sts czy prof.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Originally Posted by Fercio
fenerbache wygra kurs jest 2.25-grajcie bo zaraz spadnie albo zablokuja mecz-w sopronie szpital

W pierwszym meczu rowniez Sliskovic,Horvath i Eordogh nie graly w Sopronie i jakos nie zablokowali.Nie wykluczone ze ta ostatnia jednak zagra z fener.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by krycha84
Moze mi ktos wytlumaczyc skad kur u ziemniakow na Lille 2,25? Moglby ktos madrzejszy o demnie mi to wytlumaczyc? I skad info o szpitalu w Sopronie...Polskignomie jakbys cos napisal byloby milo
Chocby tu pisza o Sopronie:
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj1EsyH5rjn2.compID_jr6ZiXqeGhMBtfq1yxqV83.coid_8E,La-YZHUUh7WYjMGIit0.articleMode_on.html

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, betowiec, alfa, $-man, bukma, poozon, aker, Akhu), 2,328 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1