|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063 |
Mam pytanie. Czy dzisiaj warto stawiać na Namur-Valenciennes 2 1.58 i Wilno-Mondeville 1 1.23? Czy te zespoły jakoś znacznie osłabiły się w stosunku do poprzedniego sezonu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
ja tam gram vilno-mondeville 2 za 3.6
Nie ma 2 dobrych zawodniczek ktore zdobywaly najwiecej pkt dla Teo.Katie Douglas przeszla do Casares i juz nie bedzie zdobywala po 20pkt dla wilna.Wydaje mi sie ze tu moze byc niespodzianka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Mondeville też wydaje się słabsze niż przed rokiem...a Wilno to wizytówka klubowa na Europę żeńskiej koszykówki na Litwie. zamiast Douglas jest Nykesha Sales co jest powiedzmy równowagą. Z drugiej strony spred 9,5 to może być dosć dużo. Jeśli miałbym szukac niespodzianki to w Moskwie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
za Douglas i Hoffmann sa Sales i Haynie...slabe nie sa.
Ja na dzis nic nie widze dla siebie...raczej zwyciestwa gospodyn, ale nie przekonuja mnie na tyle, zeby to grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
Napoli zostanie rozjechane przez Cska.W pierwszym meczu niezle sie zaprezentowaly na wyjezdzie z Fenerbache dlatego licze na dobry kurs w tym meczu.Cska w meczu z Riga gralo tylko przez 2 kwarty pozniej calkiem odpuscily.Gdyby sprezyly sie wynik bylby wyzszy niz w meczu Ummc-Praha.Wszystkie zawodniczki sa zdrowe i gotowe na wyjazd do wloch.Nie oszukujmy sie ale wloskie druzyny nie sa zbyt mocne.Mysle ze bez wiekszego ryzyka mozna smialo stawiac na dawna Samare.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 49 |
ze bys pisal kiedy jest ten mecz, dzis jest poniedzialek wiec sie tak nie spiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
Bylem w stsie i sa kursy na tablicy na eurolige ale zablokowane. Napoli-Cska 3.30 1.30. Kursy sie zmienia jak w tamtym tygodniu wiec pewnie takiego nie bedzie. Ale jest jedna fajna para warta zachodu. Wisla Krakow-UMMC Jaketerinburg 1.85 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Bylem w stsie i sa kursy na tablicy na eurolige ale zablokowane. Ale jest jedna fajna para warta zachodu. Wisla Krakow-UMMC Jaketerinburg 1.85 1.85 Chyba wschodu Na poważnie wcale to nie jest oczywista oczywistość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
A co do tej oczywsitosci to chyba bardziej w storne zachodu jest oczywsita niz wschodu;)
A tak napowaznie jakby Cska bylo faktcyznei za 1,3 to byloby pieknie ale nie sadze... Zreszta poczekajmy zobaczymy nie ma co sie terz rozpisywac i balagan robic;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Kurs na Samare bedzie pewnie gowniany,ja polecam Fener 2 w Sopronie. Nie dosc ze oslabily sie przed sezonem Cserny,Matovic to jeszcze teraz 3 kontuzje.Z Lille -20 porazka i u siebie tez nie dadza rady z Fener.Fakt ze graja u siebie .Teresa Sutton,Yilmaz,Dalgalar.Pondexter,Branzowa- powinno wystarczyc doswiadczenie.A kurs spodziewam sie ok 1,6 = 1,7. dosc proste to wytlumaczenie ale Sopron w tym sezonie po prostu jest slaby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396 |
Kurs na Samare bedzie pewnie gowniany,ja polecam Fener 2 w Sopronie. Nie dosc ze oslabily sie przed sezonem Cserny,Matovic to jeszcze teraz 3 kontuzje.Z Lille -20 porazka i u siebie tez nie dadza rady z Fener.Fakt ze graja u siebie .Teresa Sutton,Yilmaz,Dalgalar.Pondexter,Branzowa- powinno wystarczyc doswiadczenie.A kurs spodziewam sie ok 1,6 = 1,7. dosc proste to wytlumaczenie ale Sopron w tym sezonie po prostu jest slaby. Kurs na Fener 2,25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
gdzie masz taki kurs na fener;)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
fenerbache wygra kurs jest 2.25-grajcie bo zaraz spadnie albo zablokuja mecz-w sopronie szpital
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
Fercio,ale gdzie masz taki kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
w stsie-ja gram tylko na ziemi za gruba kase-jesli jest na bwin albo innym wirtualnym to wale w druga strone-ja ci mowie ze fenerbache wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595 |
Zauważyłem znaczną różnicę w kursach w dzisiejszym meczu Ryga-Villeneuve.W profie kursy to 1,62-2,19 w sts podobnie a w bwin 2,2-1,6 to Francuzki są faworytem.Jak zapatrujecie się na ten mecz,który buk ma rację?Może warto zagrac gdzieś ten mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Moze mi ktos wytlumaczyc skad kur u ziemniakow na Lille 2,25? Moglby ktos madrzejszy o demnie mi to wytlumaczyc? I skad info o szpitalu w Sopronie...Polskignomie jakbys cos napisal byloby milo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 219 |
riga slaba-lille wygra-nikt nie docenia tej druzyny a w 1kolejce wygraly z sopronem 87:67. riga rok temu 6 meczy w leb w pucharze eurocup-wcale sie tak bardzo nie wzmocnily.mysle ze lille pojdzie za ciosem. bwin jest wiarygodniejszy niz jakies tam sts czy prof.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
fenerbache wygra kurs jest 2.25-grajcie bo zaraz spadnie albo zablokuja mecz-w sopronie szpital W pierwszym meczu rowniez Sliskovic,Horvath i Eordogh nie graly w Sopronie i jakos nie zablokowali.Nie wykluczone ze ta ostatnia jednak zagra z fener.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Moze mi ktos wytlumaczyc skad kur u ziemniakow na Lille 2,25? Moglby ktos madrzejszy o demnie mi to wytlumaczyc? I skad info o szpitalu w Sopronie...Polskignomie jakbys cos napisal byloby milo Chocby tu pisza o Sopronie: http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj1EsyH5rjn2.compID_jr6ZiXqeGhMBtfq1yxqV83.coid_8E,La-YZHUUh7WYjMGIit0.articleMode_on.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|