Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19
nigeria #1758622 08/11/2007 10:38
Dołączył: Nov 2007
Posty: 49
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 49
apropos

czy kazdy z was otrzymal te przesylki od betfair te listy z blyta ulotka i promocja itp

Gralem na kazdego z rodziny dziadkow i babcie kiedys ale to bardzo kiedys aby otrzymac 25 e bonusu it o byly moje poczatki na betfair pare lat temu. a teraz dostalismy ze 20 kopert od nich
Napisalem im ze se niezycze aby mi jakies smieci wysylali a ponadto mogli uprzedzis o takich akcjach!!!

Bonus: Unibet
nigeria #1759020 08/11/2007 23:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
napisałes w imieniu babci i dziadka?! osoby trzecie nie moga reprezentowac wlascicieli kont w korespondencji z Betfair...

punter UK #1759147 09/11/2007 00:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
@nigeria laugh

czyli, ze babcie i dziadkowie dowiedzieli sie, ze graja w betfair? laugh i rozumiem, ze mieli Cie uprzedzic, zebys sam mogl uprzedzic listonosza, zeby nic nie wyszlo na jaw? smile przeciez zaakceptowales ich regulamin przy rejestracji (tak jak i Twoja rodzina), czyli mieli pelne prawo do wyslania Ci materialow promocyjnych...

yaaho #1759404 09/11/2007 02:12
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
a ja mam pytanie też związane z tymi listami, które przysłali mojej mamie, bo na nią miałem konto w bf, podkreślam, że miałem bo odbyłem rozmowę z mamą i zażyczyła sobie, aby zamknąć konto i nie chce mieć nic z tym wspólnego. Spróbowałem się zalogować i wyskoczył komunikat "twoje konto zostało zamknięte" (czyli tak jak planowałem), a mimo to te przesyłki przychodzą, chyba nie powinno tak być ?

ArtekPotito #1759418 09/11/2007 02:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
mozesz ich pozwac smile

yaaho #1760991 09/11/2007 07:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
wplacalem kiedys pieniazki do BF poprzez moneybookers, przegralem wszystko, ale zagladam niedawno i bylo kilkadziesiat Euro z programu partnerskiego, ugralem z tego troche ale na moneybookers juz nie wyplace, bo konto mam zamkniete, czy istnieje jakas inna mozliwosc wyplaty tych pieniazkow??

piotras #1761040 09/11/2007 08:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
pisz do supportu i wyjasnij

andrzejek_84 #1761089 09/11/2007 09:08
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Zdarzyło mi się wygrać. Chcę wypłacić na MB (tamtą drogą kasę ostatnio wpłaciłem), a tu :"ALARM Twoje zlecenie wypłaty nie zostało zaakceptowane. Aby móc wypłacić przez Moneybookers proszę upewnić się, że na innych metodach depozytów, z kórych korzystałeś (INTELIGO, RAIFA) wypłaciłeś kwoty równe lub większe od tych, które zdeponowałeś". Wpłacałem kiedyś co prawda kartami, ale to było dawno, obie karty są już nieaktywne, jedna z dwa lata, druga kilka miesięcy. I to jest Wasz ukochany buk ????? Mam wypłacać na karty których już nie ma ??? Żenada - tym bardziej iż obie karty figurują w BF jako "karta utraciła ważność" ...

Farciarz #1761261 09/11/2007 17:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Farciarz , ale piszesz do supportu jaka jest sprawa ( pewnie bedziesz musial wyslac skany kart lub wyciagi jakies ) i Ci karte wyrejestrują .

nigeria #1761264 09/11/2007 17:54
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by nigeria
ta cala akademia to tylko reklama, jak na stoisku z jogurtem, tam sie niczego nie nauczysz ani nowego niedowiesz, jaki sens tam jechac i co ulotki chcesz zebrac

Nauczyłbyś się przynajmniej kolego , że na dziadka i babcie kont się nie zakłada. Naprawdę to już sporo dla Ciebie wiedzy.

moonlight #1762036 10/11/2007 00:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Ile obecnie kosztuje przelew środków z Betfair na konto bankowe w III RP? EUR15 nadal?

zmarcin #1762066 10/11/2007 00:31
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Sorka za OT, ale III RP już nie ma laugh

moonlight #1762088 10/11/2007 00:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Nie no, jest z powrotem, ale w wersji III.1 podobno laugh

A wracając do mojego pytania, wie ktoś?

zmarcin #1762093 10/11/2007 00:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743

zmarcin #1775943 14/11/2007 04:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA
na zawsze POLSKA
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
Strasznie mi serwis muli frown (u Was też?) i k.u.... nie dalem rady obstawic Swansea - ciekawe czy bede zalowal?

inzynierk #1775980 14/11/2007 04:14
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
mi nie muli BF , muli mi tylko gg ale dla mnie gg to DNO

Mixer8899 #1776217 14/11/2007 04:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
Zapytam sie tutaj, a nuz ktos posiada u siebie i moglby sie podzielic. No ale do sedna.
Poszukuje wtyczki do Betfair pod IE lub Firefox'a albo jakis programik, ktory pokazywalby mi procentowe rozlozenie calkowitych postawionych srodkow na ktorykolwiek rynek BF.
Czyli np.
Arsenal (35%)
remis (40%)
Man Utd (25%)
Zdaje sobie sprawe, ze moge kliknac na ktorykolwiek zespol/zawodnika i uzyskac obstawione na niego srodki. I wtedy dzielimy to przez kwote calkowita tego rynku i jest %.
Czy jednak istnieje program/wtyczka, ktora pozwolilaby mi sledzic na biezaco procentowy rozklad srodkow, kiedy przegladam dany rynek (tj. widziec dostepne kursy wraz z tymi %)?
Bede wdzieczny za mozliwe sugestie.
Pozdrawiam
Lukasz

Luksi #1776655 14/11/2007 05:33
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
czy tylko mi glupieje bf

deresz #1776672 14/11/2007 05:37
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
U Mnie jest Ok

inzynierk #1776858 14/11/2007 06:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA
na zawsze POLSKA
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
Originally Posted by inzynierk
Strasznie mi serwis muli frown (u Was też?) i k.u.... nie dalem rady obstawic Swansea - ciekawe czy bede zalowal?

Swansea 1:0 - i znowu parę dyszek przeszło koło noska mad

Strona 17 z 19 1 2 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1