|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 49 |
apropos
czy kazdy z was otrzymal te przesylki od betfair te listy z blyta ulotka i promocja itp
Gralem na kazdego z rodziny dziadkow i babcie kiedys ale to bardzo kiedys aby otrzymac 25 e bonusu it o byly moje poczatki na betfair pare lat temu. a teraz dostalismy ze 20 kopert od nich Napisalem im ze se niezycze aby mi jakies smieci wysylali a ponadto mogli uprzedzis o takich akcjach!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
napisałes w imieniu babci i dziadka?! osoby trzecie nie moga reprezentowac wlascicieli kont w korespondencji z Betfair...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
@nigeria  czyli, ze babcie i dziadkowie dowiedzieli sie, ze graja w betfair?  i rozumiem, ze mieli Cie uprzedzic, zebys sam mogl uprzedzic listonosza, zeby nic nie wyszlo na jaw?  przeciez zaakceptowales ich regulamin przy rejestracji (tak jak i Twoja rodzina), czyli mieli pelne prawo do wyslania Ci materialow promocyjnych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
a ja mam pytanie też związane z tymi listami, które przysłali mojej mamie, bo na nią miałem konto w bf, podkreślam, że miałem bo odbyłem rozmowę z mamą i zażyczyła sobie, aby zamknąć konto i nie chce mieć nic z tym wspólnego. Spróbowałem się zalogować i wyskoczył komunikat "twoje konto zostało zamknięte" (czyli tak jak planowałem), a mimo to te przesyłki przychodzą, chyba nie powinno tak być ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mozesz ich pozwac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
wplacalem kiedys pieniazki do BF poprzez moneybookers, przegralem wszystko, ale zagladam niedawno i bylo kilkadziesiat Euro z programu partnerskiego, ugralem z tego troche ale na moneybookers juz nie wyplace, bo konto mam zamkniete, czy istnieje jakas inna mozliwosc wyplaty tych pieniazkow??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
pisz do supportu i wyjasnij
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Zdarzyło mi się wygrać. Chcę wypłacić na MB (tamtą drogą kasę ostatnio wpłaciłem), a tu :"ALARM Twoje zlecenie wypłaty nie zostało zaakceptowane. Aby móc wypłacić przez Moneybookers proszę upewnić się, że na innych metodach depozytów, z kórych korzystałeś (INTELIGO, RAIFA) wypłaciłeś kwoty równe lub większe od tych, które zdeponowałeś". Wpłacałem kiedyś co prawda kartami, ale to było dawno, obie karty są już nieaktywne, jedna z dwa lata, druga kilka miesięcy. I to jest Wasz ukochany buk ????? Mam wypłacać na karty których już nie ma ??? Żenada - tym bardziej iż obie karty figurują w BF jako "karta utraciła ważność" ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Farciarz , ale piszesz do supportu jaka jest sprawa ( pewnie bedziesz musial wyslac skany kart lub wyciagi jakies ) i Ci karte wyrejestrują .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
ta cala akademia to tylko reklama, jak na stoisku z jogurtem, tam sie niczego nie nauczysz ani nowego niedowiesz, jaki sens tam jechac i co ulotki chcesz zebrac Nauczyłbyś się przynajmniej kolego , że na dziadka i babcie kont się nie zakłada. Naprawdę to już sporo dla Ciebie wiedzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Ile obecnie kosztuje przelew środków z Betfair na konto bankowe w III RP? EUR15 nadal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Sorka za OT, ale III RP już nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Nie no, jest z powrotem, ale w wersji III.1 podobno  A wracając do mojego pytania, wie ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA 
|
|
na zawsze POLSKA 
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135 |
Strasznie mi serwis muli  (u Was też?) i k.u.... nie dalem rady obstawic Swansea - ciekawe czy bede zalowal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195 |
mi nie muli BF , muli mi tylko gg ale dla mnie gg to DNO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294 |
Zapytam sie tutaj, a nuz ktos posiada u siebie i moglby sie podzielic. No ale do sedna. Poszukuje wtyczki do Betfair pod IE lub Firefox'a albo jakis programik, ktory pokazywalby mi procentowe rozlozenie calkowitych postawionych srodkow na ktorykolwiek rynek BF. Czyli np. Arsenal (35%) remis (40%) Man Utd (25%) Zdaje sobie sprawe, ze moge kliknac na ktorykolwiek zespol/zawodnika i uzyskac obstawione na niego srodki. I wtedy dzielimy to przez kwote calkowita tego rynku i jest %. Czy jednak istnieje program/wtyczka, ktora pozwolilaby mi sledzic na biezaco procentowy rozklad srodkow, kiedy przegladam dany rynek (tj. widziec dostepne kursy wraz z tymi %)? Bede wdzieczny za mozliwe sugestie. Pozdrawiam Lukasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA 
|
|
na zawsze POLSKA 
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135 |
Strasznie mi serwis muli  (u Was też?) i k.u.... nie dalem rady obstawic Swansea - ciekawe czy bede zalowal? Swansea 1:0 - i znowu parę dyszek przeszło koło noska 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|