Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
taaaa ma strzelić 10 bramek w rundzie jesiennej i 10 na wiosne laugh

a chyba o majstra jeszcze walczą w Poznaniu z tego co pamiętam.

Robak w niedziele nie gra to wybiore się w sobote do knajpy może znów napije się z nim wódeczki.

P.S. Bednarek prawdopodobnie pauza do końca rundy

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Wszystko sie zgadza, tylko zeby mowic ze gdzies sie jedzie po mistrza, albo gdzies sie jedzie po 3 punkty trzeba miec do tego chociaz troszke argumentów:)
Wagner i Niemczyk mieli bardzo mocne ekipy tak samo jak teraz nasi piłkarze reczni wiec to zrozumiałe ze tak mowili mowia. A Pan Engel sie skompromitował takim mowieniem i tyle.
Przeciez nie bedziemy oczekiwac od naszego mistrza który daj Boze załapie sie do Ligi Mistrzow zeby przed wyprawa np na
Santiago Bernabeu mowił ze jedzie po 3 punkty.
Do wszystkiego potrzebne jest racjonalne podejscie, tak w zyciu jak i w sporcie

pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Przed chwila na TVN24 mowili ze Ekstraklasa SA rozwaza powstanie kanalu ktory transmitowalby na zywo wszystkie spotkania kazdej kolejki Orange Ekstraklasy. Prawa do transmitowania sprzedawaliby kazdej zainteresowanej kablowce i platfornmie cyfrowej. w ten sposob nasza liga trafilaby do 5 milionw gospodarstw domowych czyli 15 milonow widzow

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
ja o tym czytalem juz wczoraj.. ciekawy pomysl i pewnie na tym sie skonczy a szkoda frown

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by jackm
ja o tym czytalem juz wczoraj.. ciekawy pomysl i pewnie na tym sie skonczy a szkoda frown

Ja tam kibicuję Polsatowi, bo mają lepszą ekipę i myślę, że lepiej zrobiliby transmisje niż C+
Ponom ST trzeba podziękować mad

Gdyby ktoś inny niż C+ wygrał przetarg, to byłoby więcej dobrej ligowej piłki w samym C+

Wracając do podejścia
Dla mnie nie ważne jest, czy po drugiej stronie jest Real, MU, czy kto inny.
Oczywiście, trochę realizmu jest potrzebnego, ale nie mozna poddawać się przed meczem

Leverkusen, choć mocniejszy, wygrał nie tak dawno z Realem 3:0
Wtedy jak Krzynek strzelił bramkę
Oni nie przestraszyli się, podjęli walkę i trener mogł być z nich zadowolony laugh

Nasi boją się o wiele slabszych ekip i czesto przegrywają przed meczem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
a moim zdaniem pomysl do du.py.

Co najlepiej pokazuje co się dzieje w Hiszpani, gdzie na początku były problemy z zobaczeniem meczu np. Real - Atletico czy chyba Barca - Atletico.
Dajmy to na przykłądzie meczu Lech - Legia.

Powiedzmy Lech ma podpisaną umowę z TV Puls a Legia z TVN. Legia sobie wrzuca to do n sport gdzie chyba to ma nie więcej niż 100 osób w Polsce, a Tv Puls puszca to w swoje, stacji.
Jeśli przed każda kolejką były by sprzedawne mecze to byłby niezły bajzel i pewnie wiele meczy byśmy wcale nie zobaczyli.

Niech wygra znów C+ . Znają się na rzeczy, mają dobrych fachowców i robią to najlepiej. Bo jak mam oglądać tych patałachów z TVN to tylko ttrzeba mute w pilocie i jakąs muzyczke sobie puścić

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
nie o to chodzi zeby kazda druzyna podpisywala oddzielne umowy, ekstraklasa tworzy jeden kanal ze wszystkimi meczami ktory kupuja kablowki

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
hmmm, a kto by te mecze realizował?? Komentatorzy, sprzęt, obsługa?? - NIERELANE.

Musieli by zlecić jakimś firomom (telewizjom??) to wszystko

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Gol Macieja Zurawskiego grin

http://www.sport.pl/sport/1,65025,4657054.html

Dobrze ze Zuraw strzela. Reprezentacja go potrzebuje smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
MAm kilka pytań:
1. Dlaczego w Bełchatowie nie gra ten Zegarra?
2. Co się dzieje z Boninem i Hernanim(dzisiaj rezerwa)?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
2. Boniek kontuzja do końca roku, Hernani rezerwa

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Wow, dlaczego Hernani gra w rezerwie? Wydawało mi się, że to zawsze filar obrony...
I jeszcze jedno, czemu ten Reyes w Bełchatowie nie kopie nic?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Czytam i oczy przecieram ze zdumienia
http://www.legialive.pl/news/24046_Kibicowskie_relacje_w_prasie.html

Gdyby to się działo w jakimś prowincjonalnym klubiku, to jeszcze bym zrozumiał
Ale to Legia, klub z ambicjami

Zastanawiam się, czy ITI to sponsor, czy krwiopijca

Co ten Walter tam za lody odwala



Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Niestety wydarzenia z Wilna ciągną się i ciągną. Klub zerwał wszelkie kontakt ze Stowarzyszeniem Kibiców, ba ludzie co robili oprawy zostali nazwani bandydatami a ci co prowadzili doping jak "Staruch" nie mają już wejścia na stadion.

Wszystko wygląda źle ja od sezonu 1996/1997 regularnie jestem na Legii i muszę powiedzieć, że tak źle nigdy nie było. Szczerze to już nawet straciłem zapał jaki kiedyś miałem. Siedzę teraz na Krytej i tak naprawdę z nudów rozmawiam ze znajomymi czy bratem: "a co tam w waszym życiu prywatnym". Gry piłkarzy to nawet nie chce mi się komentować, bo po co się denerwować smile .

Na szczęście chyba włodarze klubowi poszli po rozum do głowy są zapowiadane jakieś rozmowy o przyszłości na linii klub-kibice. Oby tylko w dobrym to kieruku poszło smile .

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
dziś PE , nigdy sie tym nie interesowałem więc niech ktoś mnie oświeci ile drużyn z grupy wychodzi???????????


zwrócił moją uwagę mecz GKSu z Górnikiem.. Zabrscy 3W w pucharze, gospodarze masakra ale mecz jest o 20, pokazywany w tv, chcą zachęcić kibiców do przyjscia na mecz bo bilety są po 5zł, jako v-ce mistrz kraju chyba bede chcieli pokazac sie w dobrej strony zwlaszcza po ostatnich zawirowaniach


Górnik przyjezdza do Bełchatowa w 16 osób bez Jarki, Zahorskiego, Gołosia, Hajty i Marciniaka....

na Gks kurs 2,37? :|

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by rene
Zastanawiam się, czy ITI to sponsor, czy krwiopijca

Co ten Walter tam za lody odwala

Ani sponsor ani krwiopijca.

Czerwony biznesmen ,rodem z PRLu ,wiec chce zarabiac ,a sportem sie nie interesuje ...ma od tego swoich ,pożal sie Boze ,ludzi.

Gierkowski pupil TV w Legii ,magazynier z Myslenic w Wisle ,a Liga Mistrzów predzej dla Białorusi niz dla Polski.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
mura Puchar Ekstraklasy to dziwne rozgrywki. Niby kiedyś ich chciano teraz nie bardzo. Głównie grają rezerwy więc jeśli już bardzo chcesz to malutka staweczka.

amkwish no pewnie, że bliżej Białorusi mistrz tego kraju grał w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt i jak się nie mylę to na Białorusi był wynik (2:2). Dopiero w rewanżu wygrała Steaua.

Moim osobistym zdaniem jedyną drużyną, która realnie może wejść do fazy grupowej z Polski jest Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" ma najwięcej punktów rankingowych w UEFiE z naszego kraju i dzięki temu na pewno będzie rozstawiona w drugiej rundzie kwalifikacyjnej. Tylko nie wiem czy przypadkiem Polska nie będzie musiała grać już od pierwszej rundy. Podobno takie zagrożenie było.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
W ostatnim czasie wiele razem zdziałaliśmy w dziale liga polska i za to do was kieruje wielkie uznania piwo

Wiele pomocnych tematów już mamy smile . Jednak zastanawiam mnie jeszcze jeden topic i myślę, że może być to pozycja, która pomoże nam w typowaniu.

Temat mógłby nazywać się: "Wszystkie absencje piłkarzy w Ekstraklasie, II i III lidze".

Każdy z nas kibicuje jakiejś drużynie i ma świetne rozenzeznanie: kto zagra a kto nie.

Dlatego tuż przed weekendem w oddzielnym temacie każdy kibic z różnych klubów wpisywałby listę kontuzjowany, pauzujących za kartki czy odsuniętych od drużyny za nie sportowe zachowanie.

Chciałbym w tej materii poznać wasze zdanie, bo ono jest najważniejsze smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Ciekawie bedzie w LM.

Wlasnie doszlo do kompromisu pomiedzy najsilniejszymi klubami i federacjami, a Platinim.

Platini pierwotnie proponowal zeby miejsce w eliminacjach ligi mistrzow mieli zwyciezcy krajowych pucharow( 6 miejsc) ale ta propozycja zostala odrzucona.

Decyzje jakie podjeto:od przyszlego roku 3 druzyna ligi angielskiej bedzie grac bez eliminacji, nie wiem jak z pozostalym ale podejrzewam, ze podobnie moze byc z hiszpanskimi i wloskimi druzynami. Natomiast druzyna z 4 miejsca bedzie musiala przejsc 2 rundy, a nie jedna jak dotychczas.

Ale wazniejsze postanowienie z polskiego punktu widzenia jest takie, ze miejsce w grupowej fazie ligi mistrzow bedzie mialo zapewnione 6 klubow z federacji, ktore zajmuja miejsca od 13 w dol w rankingu UEFA. Zatem nie bedzie juz obawy o wylosowanie Realu, Barcelony czy Liverpoolu. Dobrze przygotowana i doswiadczona polska druzyna powinna miec szanse na nawiazanie walki z Anderlechtami i Red Bullami tego swiata. Te propozycje maja byc ratyfikowane na poczatku przyszlego miesiaca i wtedy sie dowiemy wszystkich szczegolow.


Dołączył: Oct 2007
Posty: 475
addict
addict
Dołączył: Oct 2007
Posty: 475
Myśle że to bardzo dobry pomysł.

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, Lukasz111, forty), 2,842 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1