|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
nikogo nie oceniłem. stwierdziłem fakt. profetów nie ma, machiny czasu póki co też nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Ja też mam z tego forum swojego nauczyciela  ktory mnie nauczył i nadal stara sie uczyć jak grać . Chociaż ani razu na live sie nie widzielismy. No nic stare dobre czasy juz nie po wrócą . Kasa i Neostrada zniszczyla to miejsce na zawsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
ja mam np 3 zachodnie strony jedna z piłki , druga z kosza i 3 blogi i wiem , że na ich analizach mozna sie gleboko zastanawiac i smialo grac  Wiem że z kosza na jednyej zagranicznej stronie bardzo dobrze typuje Gravedigger. Naprawde ma wiele świetnych typów z europejskiego kosza jak kiedyś znajde do tego link to Ci podrzuce herkules. No chyba że już masz na niego namiary  nie ale mam portal na ktorym typuje z BA dwoch typerow np Lakini
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
biszop . Cenie jego rady duzo mi pomógł i nadal pomaga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,512 |
ja mam np 3 zachodnie strony jedna z piłki , druga z kosza i 3 blogi i wiem , że na ich analizach mozna sie gleboko zastanawiac i smialo grac  Wiem że z kosza na jednyej zagranicznej stronie bardzo dobrze typuje Gravedigger. Naprawde ma wiele świetnych typów z europejskiego kosza jak kiedyś znajde do tego link to Ci podrzuce herkules. No chyba że już masz na niego namiary  nie ale mam portal na ktorym typuje z BA dwoch typerow np Lakini Wiem że Gravedigger też jest BA ale nie wiem czy typuje w tym samym portalu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
biszop . Cenie jego rady duzo mi pomógł i nadal pomaga 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
jeloł herkules. taka uwaga moja. w pierwszym poscie zwrociles uwage na problem. chciales o nim pogadac. a... potem przez 3 strony wymieniacie tylko nicki zasluzonych. przyznaje, nicki robia wrazenie. ale skoro ich tu juz nie ma to jaki sens ma wspominanie? druga sprawa. problem widzicie miedzy innymi w popularyzacji zakladow i dostepie do sieci. to fakt, ale co to zmieni? nic. mozna zaklac po nosem i albo cos ruszyc albo szkoda gadac, bo tylko piana bedzie bita. mi czasem sie wydaje, ze problem tkwi w fakcie, iz wielu 'zasluzonych' sie wylaczylo z tego forum (i tu mozna dlugo dyskutowac dlaczego, ale ja wiekszosci argumentow nie skumam, bo to ze "panosza sie dzieci neo" to dla mnie nie argument, a z kolei np tragedie osobiste zamykaja usta, wiec tez nie warto dyskutowac...), a gdyby znowu zjednoczyli sily to forum odzyskaloby moc... nie wiem co mnie wzielo, zeby sie rozpisywac, ale tak jakos...
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
tez juz siedze dlugo na tym forum, choc pisze od niedawna. Wiekszosc wymienionych tutaj typerow-legend pamietam doskonale, ale nie w tym rzecz. Moim zdaniem (i pewnie wielu z was)forum ginie przez dzial "To i owo" i cala reszte nie zwiazana z typowaniem. Trzeba pozbyc sie tego syfu, 50% ludzi odejdzie. Zostana Ci ktorzy bede szukac informacji o pilce, a nie jak rozwiazac zadanie z matmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
tez tak Barciu uwazalem/uwazam, ale zrozumialem, ze tego dzialu sie nie ruszy i juz. w sumie doskonale rozumiem dlaczego. ale w czym to przeszkadza by zainteresowani w odpowiednich dzialach dyskutowali rzeczowo?
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Taka mała dygresja - kiedyś BA miało swój klimat i swoją wartość i też się zmieniło na gorsze. Kiedyś tam pisałem, bo wiedziałem, że to ma sens - teraz wiem, że to sensu nie ma. Tak samo jest z meczem - może i kiedyś był sens podać coś wartościowego, ale teraz po co? Jeśli 90% użytkowników nie będzie wiedziało, dlaczego tak a nie inaczej, będzie prosiło mnie 10 razy dziennie na gadu o typy lub otwarcie private picks? Jak dla mnie te działy, PP oraz QC nie mają najmniejszego sensu, tak samo jak nie ma sensu pisanie postów - Czy wiecie cos o tym a tym zespole? Trochę samodzielnej pracy nikomu nie zaszkodziła, dlatego też na tym forum nie piszę żadnej analizy - i tak nikt tego nie doceni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
nie czytalem calego tematu, bo jestem jeszcze w gazie, jedyne co moge powiedziec, ze najlepsza osoba ktora moze ci pomodz to gienek_ustawka vel hustawka - zawsze posiadal najswiezsze newsy! jak chcesz moge podac ci jego numer telefonu 0 7 zero zero 123456 pozdrawiam ustawka rzecz swieta!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
o kutfa pomylilem nicki! najzwyczajniej w swiecie chodzilo mi o eugeniusza ustawke vel hustawke sorry za male zamieszanie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|