Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Bramkarze z Kwadratowej byli dobrzy.

Na początku jak podchodzili to my "Siwy, nie śpij!". I był luzik. A potem bramkarz podszedł do nas i sam: "Siwy, k****, nie śpij!" laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No to i ja coś napiszę od siebie. Na początku sprostowanie, nie ja bajerowałem tą beybe, tylko ona mnie wink Ogólnie spotkanie wypaliło wg mnie, mimo początkowych perypetii z PKP (pociągpośpieszny z 40-minutowym opóźnieniem ...), spóźnieniem się na mecz, utraty mojego piwa na rzecz ochroniarzy wink Ogólnie było przesympatycznie, kupa śmiechu, ale też poważnych rozmów, przykładowo z Gnacikiem o kobietach laugh laugh

Akcja w restauracji była dobra, najpierw awantura, że nie podali nam jeszcze kart, a później zamówienie - shane: 'yyy podwójne frytki proszę', mina zdziwionego kelnera - BEZCENNE laugh

PS Kamel, laska o której shane wspomniał, była Twoja jak nic, izi grin

PS 2 shane podaj konto, na które mamy wpłacać za te frytki laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Mnie też ochroniarz w Kwadratowej nie chciał wpuścić, kazał mi patrzeć w stronę światła, czego nie mogę zrozumieć do tej pory confused

jeszcze coś mi się przypomniało, jak Kamel gadał z Kasą przez telefon i dał Siwego do słuchawki, a ten ni stąd ni zowąd:

"ołłł...ołłł... ołwer" laugh laugh

Ogólnie siwy świetny zawodnik piwo Pił sobie piwo i popijał fantą laugh Ciągle wbijał Kamelowi: 'ssij' laugh

Ewidentnie ten wypad do powtórki, kwestia tylko gdzie i kiedy tongue


PS Shane skąd Ty kuźwa masz tyle biletów? Ja nie miałem żadnego z SKM-ki, tak dużo potem jeździliście?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Za frytki jakoś się rozliczymy, numery konta na PW Wam powysyłam laugh

Jeden porządny Stoin uregulował wszystko na miejscu smile tongue

Następnym razem każdy daje po 4zł i kupujemy 5 takich talerzy frytek smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by _Korver_
Shane skąd Ty kuźwa masz tyle biletów? Ja nie miałem żadnego z SKM-ki, tak dużo potem jeździliście?


hyhyhy, no jeździło się trochę potem :GRIN: a jeden to kupiłem jako pamiątka sobie smile

ołweeeeeeeeeeer laugh haha to mnie rozwaliło. hyhy, swoją drogą też gadałem z Kasiorem :GRIN:

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Witam grin

Mimo kilku nieprzyjemnych sytuacji z łysymi tępakami spotkanie można zaliczyć do udanych smile

Chłopaki wszystko ładnie opisali.

Mam nadzieję, że niedługo powtórzymy to drink party. Teraz już przynajmniej wiemy gdzie nie iść laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kur... a mnie tam nie było frown

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Tomo, następnym razem musisz wziąć urlop smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
grin NIGDY WIECEJ WODKI Z PLASTIKOWEJ BUTELKI cool

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
Originally Posted by siwy212
grin NIGDY WIECEJ WODKI Z PLASTIKOWEJ BUTELKI cool

a co zła była? laugh

ogólnie wypad udany, mimo że meczu widziałem może 5 minut, ale nie to było priorytetem tego wieczoru cool

ja skończyłem najebany o 4 w nocy w salonie gier przy ruletce z jakimś równie najebanym kolesiem, co potem zabrał mnie na kebaba i piwko (oczywiście na jego koszt :D)

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Gienek Kiejewski [Linked Image] Gienek Kiejwski [Linked Image]

doping mecz.pl gdy handi na TAU izi siedziało laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
siwy, w jaki ty pociąg wsiadłeś??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by osin
siwy, w jaki ty pociąg wsiadłeś??

Do Elbląga żeby nie czekać na dworcu grin i jak uświadomił mnie pan konduktor pomyliłem tory frown co kosztowalo mnie 30 zł na rzecz konduktora

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
siwy pojechał do [T]-errora po ołver smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ale on dzwonił do Kasy laugh tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
jakieś zdjęcia macie ? grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ktoś robił, ale niestety tylko telefonem. Stoin? Osin? Nie pamiętam tongue pamiętam tylko, że Siwy próbował, ale nie mógł ujarzmić telefonu laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by siwy212
Originally Posted by osin
siwy, w jaki ty pociąg wsiadłeś??

Do Elbląga żeby nie czekać na dworcu grin i jak uświadomił mnie pan konduktor pomyliłem tory frown co kosztowalo mnie 30 zł na rzecz konduktora

A no i ten pociąg był chyba do Wawy tak, że wysiadłem w Iławie i udało mi się dogonić właściwy pociąg do Ełku w Olsztynie smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by _Korver_
ktoś robił, ale niestety tylko telefonem. Stoin? Osin? Nie pamiętam tongue pamiętam tylko, że Siwy próbował, ale nie mógł ujarzmić telefonu laugh

laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Stoin robił ale jakość dalikatnie mówiąc fatalna :]

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei), 1,877 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,593
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1