|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Bramkarze z Kwadratowej byli dobrzy. Na początku jak podchodzili to my "Siwy, nie śpij!". I był luzik. A potem bramkarz podszedł do nas i sam: "Siwy, k****, nie śpij!" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No to i ja coś napiszę od siebie. Na początku sprostowanie, nie ja bajerowałem tą beybe, tylko ona mnie  Ogólnie spotkanie wypaliło wg mnie, mimo początkowych perypetii z PKP (pociąg pośpieszny z 40-minutowym opóźnieniem ...), spóźnieniem się na mecz, utraty mojego piwa na rzecz ochroniarzy  Ogólnie było przesympatycznie, kupa śmiechu, ale też poważnych rozmów, przykładowo z Gnacikiem o kobietach  Akcja w restauracji była dobra, najpierw awantura, że nie podali nam jeszcze kart, a później zamówienie - shane: 'yyy podwójne frytki proszę', mina zdziwionego kelnera - BEZCENNE  PS Kamel, laska o której shane wspomniał, była Twoja jak nic, izi  PS 2 shane podaj konto, na które mamy wpłacać za te frytki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mnie też ochroniarz w Kwadratowej nie chciał wpuścić, kazał mi patrzeć w stronę światła, czego nie mogę zrozumieć do tej pory  jeszcze coś mi się przypomniało, jak Kamel gadał z Kasą przez telefon i dał Siwego do słuchawki, a ten ni stąd ni zowąd: "ołłł...ołłł... ołwer" Ogólnie siwy świetny zawodnik  Pił sobie piwo i popijał fantą  Ciągle wbijał Kamelowi: 'ssij'  Ewidentnie ten wypad do powtórki, kwestia tylko gdzie i kiedy  PS Shane skąd Ty kuźwa masz tyle biletów? Ja nie miałem żadnego z SKM-ki, tak dużo potem jeździliście?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Za frytki jakoś się rozliczymy, numery konta na PW Wam powysyłam  Jeden porządny Stoin uregulował wszystko na miejscu  Następnym razem każdy daje po 4zł i kupujemy 5 takich talerzy frytek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Shane skąd Ty kuźwa masz tyle biletów? Ja nie miałem żadnego z SKM-ki, tak dużo potem jeździliście? hyhyhy, no jeździło się trochę potem :GRIN: a jeden to kupiłem jako pamiątka sobie  ołweeeeeeeeeeer  haha to mnie rozwaliło. hyhy, swoją drogą też gadałem z Kasiorem :GRIN:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Witam Mimo kilku nieprzyjemnych sytuacji z łysymi tępakami spotkanie można zaliczyć do udanych  Chłopaki wszystko ładnie opisali. Mam nadzieję, że niedługo powtórzymy to drink party. Teraz już przynajmniej wiemy gdzie nie iść 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Kur... a mnie tam nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Tomo, następnym razem musisz wziąć urlop 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
 NIGDY WIECEJ WODKI Z PLASTIKOWEJ BUTELKI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
 NIGDY WIECEJ WODKI Z PLASTIKOWEJ BUTELKI  a co zła była?  ogólnie wypad udany, mimo że meczu widziałem może 5 minut, ale nie to było priorytetem tego wieczoru  ja skończyłem najebany o 4 w nocy w salonie gier przy ruletce z jakimś równie najebanym kolesiem, co potem zabrał mnie na kebaba i piwko (oczywiście na jego koszt :D)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Gienek Kiejewski [ Linked Image] Gienek Kiejwski [ Linked Image] doping mecz.pl gdy handi na TAU izi siedziało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
siwy, w jaki ty pociąg wsiadłeś??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
siwy, w jaki ty pociąg wsiadłeś?? Do Elbląga żeby nie czekać na dworcu  i jak uświadomił mnie pan konduktor pomyliłem tory  co kosztowalo mnie 30 zł na rzecz konduktora
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
siwy pojechał do [T]-errora po ołver 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ale on dzwonił do Kasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
jakieś zdjęcia macie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ktoś robił, ale niestety tylko telefonem. Stoin? Osin? Nie pamiętam  pamiętam tylko, że Siwy próbował, ale nie mógł ujarzmić telefonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
siwy, w jaki ty pociąg wsiadłeś?? Do Elbląga żeby nie czekać na dworcu  i jak uświadomił mnie pan konduktor pomyliłem tory  co kosztowalo mnie 30 zł na rzecz konduktora A no i ten pociąg był chyba do Wawy tak, że wysiadłem w Iławie i udało mi się dogonić właściwy pociąg do Ełku w Olsztynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Stoin robił ale jakość dalikatnie mówiąc fatalna :]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|