Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Zdecydowanie tak wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
orientujesz sie moze jakie są koszta internetu w kom,ale na karte?jak to sie w ogole przlicza?10 MB w plusie kosztuje 10,spoko,ale na ile to starczy?

Wszystko zależy od tego na jakie strony będziesz wchodził bo rozmiarami różnią się drastycznie. Niektóre strony buków mają wersje wap i tutaj jedna strona nie powinna zajmować więcej niż 5 kb. 1 MB ma 1024 kb więc możesz wejść na około 200 takich stron. Mniej więcej tyle samo "waży" strona livescore.com i reszty stron z wynikami na żywo. Z tym, że jedna wizyta na onecie i innych tego typu rozbudowanych stronach to już nawet do 100 kb za jedno wejście w zwyż. Naszczęscie onet czy wp mają specjalne serwisy przeznaczone na komórkę gdzie też pojedyńcza strona zajmuje max 5 kb. Jedna strona na forum to ok. 17-20 kb.

Ja mam sam Nokie N73 i 50 mb na internet do wykorzystania co miesiąc. W 3 miesiące wykorzystałem 35 mb z tego większość podczas 2 tygodniowego pobytu w szpitalu gdzie jeszcze siedziałem na gg dodatkowo.

Generalnie myślę, że 10 mb jak nie będziesz śmigał po stronach typu onet powinno ci na miesiąc wystarczyć, żeby poobstawiać i posprawdzać wyniki poza domem. Tylko musisz pamiętać, że niektóre strony buków, szczególnie gdy nie mają wapa też sporo ważą.


Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
A ja mam takie pytanie
Mam k750i z kablem. Jakim programem najlepiej przesyłać dane z komputera na telefon i odwrotnie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Muzyke Np Programem Kopiuj-Wklej wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Lupus
Trzeba miec wgrane najpierw jakies oprogramowanie, zeby wykrywalo telefon.
I własnie o nie mi chodzi. Niestety komp nie wykrywa telefonu jako dysk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Plyta byla dolaczona do tel w pudelku.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Originally Posted by remik
nie znam się na telefonach, więc proszę o wyrozumiałość:)!Czy z takiego telefonu:

http://www.allegro.pl/item260720684_nokia_e_50_nowa_lublin_pulawy.html

będę mógł normalnie wchodzic na strony buków i grać zakłady?

Elegancko w tym necik smiga, zainstaluj sobie opere mini (w javie, nie symbian) i mozna caly dzien przesiedzieć wink do tego mozesz zrobic ze z kompa przez bluetooth masz neta za darmo wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
właśnie wygrałem aukcje i jutro jadę po taki telefon:)!Napisales,ze opera lepsza.Wiem, ze od poczatku jest tam symbian...gdzie to ewentualnie zmienic?Jaki koszt:)?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Symbian to najlepsza rzecz jaka została stworzona na telefony komórkowe. Opera mini jest darmowa, ściągasz z neta i instalujesz na telefonie.

darkoo masz gdzieś instrukcje jak zrobić, żeby internet chodził przez tego bluetootha z kompa ? bo nie chce mi się do wc chodzić z laptopem wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Originally Posted by march88
A ja mam takie pytanie
Mam k750i z kablem. Jakim programem najlepiej przesyłać dane z komputera na telefon i odwrotnie?

Ten program to: Sony Ericsson PC Suite

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
a miał ktoś do czynienia z motorolką F3 ? jest bardzo prosta w użyciu kto ma chyab wie dlaczego laugh a propo nic nie da sie zmienic w tym fonie ? takie smieszne menu i to wszystko ? smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Originally Posted by Goget
Symbian to najlepsza rzecz jaka została stworzona na telefony komórkowe. Opera mini jest darmowa, ściągasz z neta i instalujesz na telefonie.

darkoo masz gdzieś instrukcje jak zrobić, żeby internet chodził przez tego bluetootha z kompa ? bo nie chce mi się do wc chodzić z laptopem wink

gnubox.prv.pl

Robi się to łatwo i przyjemnie wink Ale lenistwo po zrobieniu tego sięga zenitu grin

Powodzenia wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by darkoo
Originally Posted by Goget
Symbian to najlepsza rzecz jaka została stworzona na telefony komórkowe. Opera mini jest darmowa, ściągasz z neta i instalujesz na telefonie.

darkoo masz gdzieś instrukcje jak zrobić, żeby internet chodził przez tego bluetootha z kompa ? bo nie chce mi się do wc chodzić z laptopem wink

gnubox.prv.pl

Robi się to łatwo i przyjemnie wink Ale lenistwo po zrobieniu tego sięga zenitu grin

Powodzenia wink

piwo

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
kumpel ma iphone'a jezu jakie cudo to przesada. Poprostu miazga grin

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
i zakupilem nokie e50 i pojawil sie problem.Moj sasiad w akademiku(studiujemy przy granicy z Polska) lapie normalnie w pokoju polska siec...a ja za chiny ludowe nie moge tego zrobic...Czy moze miec na to wplyw karta sim?Mam na karte,przy czym wspollokator ma e50 w abonamencie?A moze komorka jest zepsuta,choc ma dwa dni...co sądzicie?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Juz zaczynam sie gubic.

Sony Ericsson K810i

Sony Ericsson K800i

Ktory model z nich jest nowszy, bo juz sie gubie?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
K810i jest nowszy. Nie wiem jak parametry, podejrzewam, ze male roznice ale wyglad zmienili przez te nowe dziwne klawisze :/

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Adammm
kumpel ma iphone'a jezu jakie cudo to przesada. Poprostu miazga grin

j.w., wyglądem to inne telefony mu do pięt nie dorastają, do tego jaki cienki shocked

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by Skipper
Originally Posted by Adammm
kumpel ma iphone'a jezu jakie cudo to przesada. Poprostu miazga grin

j.w., wyglądem to inne telefony mu do pięt nie dorastają, do tego jaki cienki shocked


masakryczny smile

CHyba zmienie swoją k800i na ten

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Przymierzam się do kupna Nokii 6300. Może ktoś coś o niej powiedzieć? Zadowoleni jesteście? Jakieś wady, zalety? smile

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,320 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1