|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Zdecydowanie tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
orientujesz sie moze jakie są koszta internetu w kom,ale na karte?jak to sie w ogole przlicza?10 MB w plusie kosztuje 10,spoko,ale na ile to starczy? Wszystko zależy od tego na jakie strony będziesz wchodził bo rozmiarami różnią się drastycznie. Niektóre strony buków mają wersje wap i tutaj jedna strona nie powinna zajmować więcej niż 5 kb. 1 MB ma 1024 kb więc możesz wejść na około 200 takich stron. Mniej więcej tyle samo "waży" strona livescore.com i reszty stron z wynikami na żywo. Z tym, że jedna wizyta na onecie i innych tego typu rozbudowanych stronach to już nawet do 100 kb za jedno wejście w zwyż. Naszczęscie onet czy wp mają specjalne serwisy przeznaczone na komórkę gdzie też pojedyńcza strona zajmuje max 5 kb. Jedna strona na forum to ok. 17-20 kb. Ja mam sam Nokie N73 i 50 mb na internet do wykorzystania co miesiąc. W 3 miesiące wykorzystałem 35 mb z tego większość podczas 2 tygodniowego pobytu w szpitalu gdzie jeszcze siedziałem na gg dodatkowo. Generalnie myślę, że 10 mb jak nie będziesz śmigał po stronach typu onet powinno ci na miesiąc wystarczyć, żeby poobstawiać i posprawdzać wyniki poza domem. Tylko musisz pamiętać, że niektóre strony buków, szczególnie gdy nie mają wapa też sporo ważą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
A ja mam takie pytanie Mam k750i z kablem. Jakim programem najlepiej przesyłać dane z komputera na telefon i odwrotnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Muzyke Np Programem Kopiuj-Wklej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Lupus Trzeba miec wgrane najpierw jakies oprogramowanie, zeby wykrywalo telefon. I własnie o nie mi chodzi. Niestety komp nie wykrywa telefonu jako dysk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Plyta byla dolaczona do tel w pudelku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Elegancko w tym necik smiga, zainstaluj sobie opere mini (w javie, nie symbian) i mozna caly dzien przesiedzieć  do tego mozesz zrobic ze z kompa przez bluetooth masz neta za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
właśnie wygrałem aukcje i jutro jadę po taki telefon:)!Napisales,ze opera lepsza.Wiem, ze od poczatku jest tam symbian...gdzie to ewentualnie zmienic?Jaki koszt:)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Symbian to najlepsza rzecz jaka została stworzona na telefony komórkowe. Opera mini jest darmowa, ściągasz z neta i instalujesz na telefonie. darkoo masz gdzieś instrukcje jak zrobić, żeby internet chodził przez tego bluetootha z kompa ? bo nie chce mi się do wc chodzić z laptopem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
A ja mam takie pytanie Mam k750i z kablem. Jakim programem najlepiej przesyłać dane z komputera na telefon i odwrotnie? Ten program to: Sony Ericsson PC Suite
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
a miał ktoś do czynienia z motorolką F3 ? jest bardzo prosta w użyciu kto ma chyab wie dlaczego  a propo nic nie da sie zmienic w tym fonie ? takie smieszne menu i to wszystko ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Symbian to najlepsza rzecz jaka została stworzona na telefony komórkowe. Opera mini jest darmowa, ściągasz z neta i instalujesz na telefonie. darkoo masz gdzieś instrukcje jak zrobić, żeby internet chodził przez tego bluetootha z kompa ? bo nie chce mi się do wc chodzić z laptopem  gnubox.prv.pl Robi się to łatwo i przyjemnie  Ale lenistwo po zrobieniu tego sięga zenitu  Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Symbian to najlepsza rzecz jaka została stworzona na telefony komórkowe. Opera mini jest darmowa, ściągasz z neta i instalujesz na telefonie. darkoo masz gdzieś instrukcje jak zrobić, żeby internet chodził przez tego bluetootha z kompa ? bo nie chce mi się do wc chodzić z laptopem  gnubox.prv.pl Robi się to łatwo i przyjemnie  Ale lenistwo po zrobieniu tego sięga zenitu  Powodzenia  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
kumpel ma iphone'a jezu jakie cudo to przesada. Poprostu miazga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
i zakupilem nokie e50 i pojawil sie problem.Moj sasiad w akademiku(studiujemy przy granicy z Polska) lapie normalnie w pokoju polska siec...a ja za chiny ludowe nie moge tego zrobic...Czy moze miec na to wplyw karta sim?Mam na karte,przy czym wspollokator ma e50 w abonamencie?A moze komorka jest zepsuta,choc ma dwa dni...co sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Juz zaczynam sie gubic.
Sony Ericsson K810i
Sony Ericsson K800i
Ktory model z nich jest nowszy, bo juz sie gubie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
K810i jest nowszy. Nie wiem jak parametry, podejrzewam, ze male roznice ale wyglad zmienili przez te nowe dziwne klawisze :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
kumpel ma iphone'a jezu jakie cudo to przesada. Poprostu miazga  j.w., wyglądem to inne telefony mu do pięt nie dorastają, do tego jaki cienki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
kumpel ma iphone'a jezu jakie cudo to przesada. Poprostu miazga  j.w., wyglądem to inne telefony mu do pięt nie dorastają, do tego jaki cienki  masakryczny  CHyba zmienie swoją k800i na ten
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Przymierzam się do kupna Nokii 6300. Może ktoś coś o niej powiedzieć? Zadowoleni jesteście? Jakieś wady, zalety? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|