|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Tu podawajcie wyniki już zakończonych meczów - łatwiej będzie mi zrobić tabelę
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297 |
Witam
III Liga B
ŁKS Łomża - Widzew Łódz 0:0
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
III liga B
1 kolejka
Crystal Palace - Fc Barcelona 1:2
(siła strzału 7.8 - 9.1)
Proszę państwa to był mecz, żałujcie, że tego nie widzieliście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Wynik meczu I ligi (grupa A) Lincoln City FC - Hertha BSC Berlin 0:0.
Lincoln City FC - siła strzału 5 Hertha BSC - siła strzału 2.9
Pozdrawiam i dziękuje za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Gritz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Arka Gdynia - siła strzału 6.50 Pogoń Szczecin - siła strzału 5.05
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
II Liga Grupa A
Mecz Wygrzewcy Ząbki - Stomil Olsztyn
Mecz wyrównany i zacięty mnóstwo sytuacji ale niestety zakończony wynikiem 0:0.
Wygrzewcy Ząbki - 5.55 siła strzału Stomil Olsztyn - 6,75 siła strzału (niewiele brakowało)
Pozdrawiam Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Chyba Bedzie mecz kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Preston North End - Huragan Gąsocin 3-2 Dzieki walczylem jak moglem, ale ty grales przeciez w 12 bo na swoim terenie. Zrewanrzuje sie u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
III liga A 1 kolejka
INTER MEDIOLAN - Slask Wroclaw 4:0
(sila strzalu 12.54 - 5.22)
Po dobrej 1 polowie, jednak slask nie wytrzymal tempa meczu!!!Ale oni mieli dluga przerwe zimowa, a my mamy krocitka !!Ale kibice zobaczyli bramki i to jest najwazniejsze!! Pozdrawiam Mario145
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
Potwierdzam: PRESTON-HURAGAN 3-2 (1B) Zgadzam się że być może to był mecz kolejki bo zwycięstwo zapewnił mi zawodnik z meczu (Tenerife-Sevilla 1-1)strzelając gola w 90 min. Dzięki legias za grę i czekam na rewanż.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
1 LIGA gr.A GWAREK ZABRZE(DMK)-DRAGON ŚWINOUJŚCIE(SMOQ34) 1:0
Chyba drużyna miała ostatnio za dużo gier kontrolnych,i tylko bramkarz ocalił zespół przed wyższą przegraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> do drugiej bramki zabrakło 0.51 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
III Liga gr.A kolejka nr 1
OKO-PUCHAL FC (1-?) siła strzału 7,4
Mój przeciwnik chyba zapomniał o meczu i nie obstawił (ale ma jeszcze troszkę czau).... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Oryginalnie wysłał Kaziu: [qb]III Liga gr.A kolejka nr 1
OKO-PUCHAL FC (1-?) siła strzału 7,4
Mój przeciwnik chyba zapomniał o meczu i nie obstawił (ale ma jeszcze troszkę czau).... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Jak nie obstawi bedzie 3-0 dla ciebie.wyslalem mu meila zeby obstawil ale nie wiem co sie dzieje????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
A propos to mo przeciwnik tez nie podal. Co z takim fantem, tez walkower?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
II liga Grupa A
1 kolejka
Wisla Krakow - Zaglebie Sosnowiec 3:1
Pierwsza polowa znakomita w wykonaniu pilkarzy z Sosnowca , ktory bardzo dobrze wykonali zalozenia taktyczne , a wislacy nie potrafili wykorzystac kilku sytuacji bramkowych .W drugiej polowie pilkarze Bialej Gwiazdy pokazali swoj charakter strzelajac w koncowce spotkania az 3 bramki !!! Na uwage zasluguje fakt , iz kibice obydwu druzyn po meczu udali sie wspolnie do pubu na hekto litry piwa ... Tutaj gora juz byli kibice Sosnowieckiego Zaglebia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam i dzieki za pojedynek kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
III liga C
LZS LEŚNIEWO - KALESONY SOKRATESA 1 - 0
sila strzalu: LZS: 7,5 Kalesony: 4,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
II liga A Liverpool - UNTS Warszawa 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
III B
HALIFAX TOWN - Olimpia Zambrów 3-? SS: 11,33
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał kanion: [qb]II liga Grupa A
1 kolejka
Wisla Krakow - Zaglebie Sosnowiec 3:1
kanion[/qb] Ten wynik to totalna bzdura. Kolega Kanion nie czytał chyba regulaminu. Nie liczy się liczba trafionych typów a jest odpowiedni przelicznik. Z moich pobieżnych oględzin wynika że wynik jest WISŁA- Zagłebie Sosnowiec 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
I B
HAS Wartkowice - Gornik Zabrze 4-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Oryginalnie wysłał Szninkiel14: [qb]III liga B
1 kolejka
Crystal Palace - Fc Barcelona 1:2
(siła strzału 7.8 - 9.1)
Proszę państwa to był mecz, żałujcie, że tego nie widzieliście.[/qb] Przeciwnik chyba ogladal inny mecz, poniewaz moi podopieczni nie strzelili zadnej bramki, choc mieli kilka okazji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Crystal Palace - Fc Barcelona 1:0 (siła strzału 7.8 - 6.7)
|
|
|
Link skopiowany do schowka