Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#178573 10/02/2002 22:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Tu podawajcie wyniki już zakończonych meczów - łatwiej będzie mi zrobić tabelę

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#178574 10/02/2002 22:57
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
Witam

III Liga B

ŁKS Łomża - Widzew Łódz 0:0



Pozdrawiam

#178575 10/02/2002 23:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
III liga B

1 kolejka

Crystal Palace - Fc Barcelona 1:2

(siła strzału 7.8 - 9.1)

Proszę państwa to był mecz, żałujcie, że tego nie widzieliście.

#178576 10/02/2002 23:37
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Wynik meczu I ligi (grupa A) Lincoln City FC - Hertha BSC Berlin 0:0.

Lincoln City FC - siła strzału 5
Hertha BSC - siła strzału 2.9

Pozdrawiam i dziękuje za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Gritz

#178577 10/02/2002 23:48
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Arka Gdynia - siła strzału 6.50
Pogoń Szczecin - siła strzału 5.05

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:0

#178578 11/02/2002 00:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
II Liga Grupa A

Mecz Wygrzewcy Ząbki - Stomil Olsztyn

Mecz wyrównany i zacięty mnóstwo sytuacji ale niestety zakończony wynikiem 0:0.

Wygrzewcy Ząbki - 5.55 siła strzału
Stomil Olsztyn - 6,75 siła strzału (niewiele brakowało)

Pozdrawiam
Goodman

#178579 11/02/2002 00:34
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Chyba Bedzie mecz kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Preston North End - Huragan Gąsocin 3-2
Dzieki
walczylem jak moglem, ale ty grales przeciez w 12 bo na swoim terenie. Zrewanrzuje sie u siebie

#178580 11/02/2002 00:43
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
III liga A
1 kolejka

INTER MEDIOLAN - Slask Wroclaw 4:0

(sila strzalu 12.54 - 5.22)

Po dobrej 1 polowie, jednak slask nie wytrzymal tempa meczu!!!Ale oni mieli dluga przerwe zimowa, a my mamy krocitka !!Ale kibice zobaczyli bramki i to jest najwazniejsze!!
Pozdrawiam Mario145

#178581 11/02/2002 01:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Potwierdzam: PRESTON-HURAGAN 3-2 (1B)
Zgadzam się że być może to był mecz kolejki bo zwycięstwo zapewnił mi zawodnik z meczu (Tenerife-Sevilla 1-1)strzelając gola w 90 min. Dzięki legias za grę i czekam na rewanż.

#178582 11/02/2002 01:05
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
1 LIGA gr.A
GWAREK ZABRZE(DMK)-DRAGON ŚWINOUJŚCIE(SMOQ34) 1:0

Chyba drużyna miała ostatnio za dużo gier kontrolnych,i tylko bramkarz ocalił zespół przed wyższą przegraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> do drugiej bramki zabrakło 0.51 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#178583 11/02/2002 01:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
III Liga gr.A
kolejka nr 1

OKO-PUCHAL FC (1-?)
siła strzału 7,4

Mój przeciwnik chyba zapomniał o meczu i nie obstawił (ale ma jeszcze troszkę czau).... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#178584 11/02/2002 01:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Quote
Oryginalnie wysłał Kaziu:
[qb]III Liga gr.A
kolejka nr 1

OKO-PUCHAL FC (1-?)
siła strzału 7,4

Mój przeciwnik chyba zapomniał o meczu i nie obstawił (ale ma jeszcze troszkę czau).... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]

Jak nie obstawi bedzie 3-0
dla ciebie.wyslalem mu meila zeby obstawil ale nie wiem co sie dzieje????

#178585 11/02/2002 02:05
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A propos to mo przeciwnik tez nie podal.
Co z takim fantem, tez walkower?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


SLAV

#178586 11/02/2002 02:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
II liga Grupa A

1 kolejka

Wisla Krakow - Zaglebie Sosnowiec 3:1

Pierwsza polowa znakomita w wykonaniu pilkarzy z Sosnowca , ktory bardzo dobrze wykonali zalozenia taktyczne , a wislacy nie potrafili wykorzystac kilku sytuacji bramkowych .W drugiej polowie pilkarze Bialej Gwiazdy pokazali swoj charakter strzelajac w koncowce spotkania az 3 bramki !!!
Na uwage zasluguje fakt , iz kibice obydwu druzyn po meczu udali sie wspolnie do pubu na hekto litry piwa ... Tutaj gora juz byli kibice Sosnowieckiego Zaglebia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam i dzieki za pojedynek
kanion

#178587 11/02/2002 02:28
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
III liga C

LZS LEŚNIEWO - KALESONY SOKRATESA 1 - 0

sila strzalu:
LZS: 7,5
Kalesony: 4,15

#178588 11/02/2002 02:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
II liga A
Liverpool - UNTS Warszawa 0:0

#178589 11/02/2002 03:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
III B

HALIFAX TOWN - Olimpia Zambrów 3-?
SS: 11,33

#178590 11/02/2002 03:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]II liga Grupa A

1 kolejka

Wisla Krakow - Zaglebie Sosnowiec 3:1

kanion[/qb]

Ten wynik to totalna bzdura. Kolega Kanion nie czytał chyba regulaminu. Nie liczy się liczba trafionych typów a jest odpowiedni przelicznik.
Z moich pobieżnych oględzin wynika że wynik jest

WISŁA- Zagłebie Sosnowiec 0-0

#178591 11/02/2002 03:18
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
I B

HAS Wartkowice - Gornik Zabrze 4-0

#178592 11/02/2002 03:26
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Quote
Oryginalnie wysłał Szninkiel14:
[qb]III liga B

1 kolejka

Crystal Palace - Fc Barcelona 1:2

(siła strzału 7.8 - 9.1)

Proszę państwa to był mecz, żałujcie, że tego nie widzieliście.[/qb]

Przeciwnik chyba ogladal inny mecz, poniewaz moi podopieczni nie strzelili zadnej bramki, choc mieli kilka okazji... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Crystal Palace - Fc Barcelona 1:0

(siła strzału 7.8 - 6.7)

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, aker), 1,356 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,258
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1