Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#178633 13/02/2002 21:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał pawelmaj:
[qb]III Liga grupa C
FC Fachowcy - Millwall 0:0
Kurde mialem sile strzalu 7,00 zabraklo tak niewiele. Non stop atakowalem a ta bramka jak zaczarowana[/qb]
O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> to sukces mojej drużyny. Dziękuję za spotkanie. Po tym meczu uważam, że Millwall i FC Fachowcy to drużyny między którymi rozstrzygnie się awans

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#178634 14/02/2002 03:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wynik 2 kolejki "I Ligi A"

Dream Team 2 (8,05) : 3 (9,79) FC Lincol City

#178635 14/02/2002 03:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Ze wzgledu ze juz znam wyniki to podam juz teraz bo takiego farta to dawno nie mialem.

2 Kolejka mecz Zgierz - Lechia :

sila strzalu Lechii 11.40 czyli jak narazie 4-?

Czekam na Kamcio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


SLAV

#178636 15/02/2002 17:44
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
III liga B
wynik drugiej kolejki
Odra (4.3) - Halifax (6,8)
teraz niech ktos mi pomoze bo nie wiem od ilu jest w koncu prog
ziutek

#178637 15/02/2002 17:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
Witam,

w regulaminie powinno byc uaktualnienie..
a z tego co wiem to teraz prog 6,01 i dalej co 1,5

Pzdr,

#178638 15/02/2002 18:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
H
member
member
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
Quote
Oryginalnie wysłał HEWIT77:
[qb]Tak wogóle to o co chodzi w tym temacie
???????????????????????????????????????
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]

Przepraszam za zaśmiecanie, ale nie przeczytałem wcześniej regulaminu. Teraz (po jego przeczytaniu) powyższe pytanie nie ma już sensu.
Tak wogóle to gratuluję pomysłu.
Jeżeli moglibyście podać w jaki sposób i kiedy mógłbym przystąpić do tej gry to proszę o kontakt
n e-mail : hewit33@poczta.onet.pl
lub hewit33@wp.pl
Pozdrówka
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#178639 15/02/2002 21:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
2 KOLEJKA

Huragan Gąsocin - Wściekłe Bidony 0-0
3,2-5,4

Szakal uznalem ci mecz portugalia-hiszpania, lecz i tak to nie zmienilo rezultat.Podzial punktami

#178640 16/02/2002 00:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
W REGULAMINIE JEST JUŻ ZMIENIONE OD 3 DNI
0 bramek - do 6,00
1 bramka - od 6,01 do 7,5
2 bramki - od 7,51 do 9,00
3 bramki - od 9,01 do 10,5
i dalej "idzie" co 1,5

#178641 16/02/2002 01:55
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
I Liga A (Grupa A)
Hertha BSC - FC Konstancin 1:0

Hertha SS: 6,55
Konstancin SS: 4,50

Conrad dzięki za pojedynek i czekam na rewanż...
pzdr. Gritz

#178642 16/02/2002 01:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
I liga B
Legia Warszawa - Treviso 0-2


Mimo kilku fatalnych pudeł, gościom udało się zwyciężyć. Na uwagę zasługuje zwłaszcza bardzo ładna bramka tureckiego napastnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#178643 16/02/2002 02:01
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
II kolejka

MU-Gwarek Zabrze 3:0 [9,5 : 5,1]

Po dobrym meczu zgodnie z oczekiwaniami dotychczasowy lider - zabrski Gwarek - nie sprostal potedze MU. Anglicy szybko objeli 3-bramkowe prowadzenie, a zabrzanie mimo bardzo dobrej grze w koncowce nie zdolali strzelic honorowego gola...

PS. Zeby bylo smiesznie to Polske oraz te 2 remisy to typy, ktore postawilem w realu zanim Ty je tu umiesciles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale niestety przez ociaganie sie z typami w EEL to Tobie musze ich pogratulowac!!

#178644 16/02/2002 02:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Mecz II kolejki grupy B

FC NANTES - HAS WARTKOWICE 2-0 [8,00 - 4,30]
"Kanarki" pokonały lidera na La Beaujoire. Bramki strzelili Mathieu Berson i Oliver Quint.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa, na słowa uznania zasługuje też bramkarz Mickael Landreau, który znowu nie dał się pokonać.

Dziękuje rywalom za emocję i walkę, HAS nie był łatwym rywalem, życzę powodzenia Wartkowicom bowiem ich wysokie miejsce w tabeli jest w pełni zasłużone.

#178645 16/02/2002 02:12
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
wynik I ligi grupa B

Górnik Zabrze : Arka Gdynia 0:1 (4,80:6,55)

Zwycięstwo Arki zasłużone, mogło być jeszcze wyższe ale w końcówce meczu nie wykorzystali rzutu karnego (nietrafiony mecz o kursie 1,03 :eek: ). Piłkarzom Górnika zabrakło trochę szczęścia w I połowie (strzały były minimalnie niecelne), groźnie zaatakowali w drugiej połowie oddając dwa celne strzały, nie starczyło jednak czasu na wyrównanie.

Dzięki xeo za mecz, zapraszam na rewanż do Gdyni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#178646 16/02/2002 02:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
[b] II LIGA A [b]
Mecz II Kolejki

Stomil Olsztyn - Liverpool
0:0
(3,30) : (4,5)

#178647 16/02/2002 02:34
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
tygrysiatka-alaves

tygrysiatka nie podały typów wiec mamy walkower a ALAVES STRZELIŁO MIMO WSZTSTKO JEDNEGO GOLA

SIŁA STRZAŁU - 6.30

#178648 16/02/2002 03:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
panowie co zrobic z meczem St.Patrick-Cork ktory mial byc grany dzis a bedzie dopiero w niedziele? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#178649 16/02/2002 03:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cze Cyborg mam ten sam problem....tylko tego meczu brakuje mojemu przeciwnikowi jak trafi będzie remis jak nie to ja wygram. Niech ktoś nam pomoże i powie co zrobić w takiej sytuacji?????
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#178650 16/02/2002 03:19
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
Witam.
Niestety druzyna Lazio nie dotarla na stadion Carbo, tak wiec sedzia oglosil walkower.

#178651 16/02/2002 03:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Wedlug mnie ten meczyk sie nie liczy.

W regulaminie pisze ze wynik musi byc znany do soboty do 5.00 rano.

Tez mam problem bo robie tabele i nie wiem co zrobic.

#178652 16/02/2002 04:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy ktoś z organizatorów mógłby się wypowiedzieć na temat tego meczu
St.Patrick-Cork
czekam z niecierpliwością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1