|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał pawelmaj: [qb]III Liga grupa C FC Fachowcy - Millwall 0:0 Kurde mialem sile strzalu 7,00 zabraklo tak niewiele. Non stop atakowalem a ta bramka jak zaczarowana[/qb] O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> to sukces mojej drużyny. Dziękuję za spotkanie. Po tym meczu uważam, że Millwall i FC Fachowcy to drużyny między którymi rozstrzygnie się awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Wynik 2 kolejki "I Ligi A"
Dream Team 2 (8,05) : 3 (9,79) FC Lincol City
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ze wzgledu ze juz znam wyniki to podam juz teraz bo takiego farta to dawno nie mialem.
2 Kolejka mecz Zgierz - Lechia :
sila strzalu Lechii 11.40 czyli jak narazie 4-?
Czekam na Kamcio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
III liga B wynik drugiej kolejki Odra (4.3) - Halifax (6,8) teraz niech ktos mi pomoze bo nie wiem od ilu jest w koncu prog ziutek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
Witam,
w regulaminie powinno byc uaktualnienie.. a z tego co wiem to teraz prog 6,01 i dalej co 1,5
Pzdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 104 |
Oryginalnie wysłał HEWIT77: [qb]Tak wogóle to o co chodzi w tym temacie ??????????????????????????????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Przepraszam za zaśmiecanie, ale nie przeczytałem wcześniej regulaminu. Teraz (po jego przeczytaniu) powyższe pytanie nie ma już sensu. Tak wogóle to gratuluję pomysłu. Jeżeli moglibyście podać w jaki sposób i kiedy mógłbym przystąpić do tej gry to proszę o kontakt n e-mail : hewit33@poczta.onet.pl lub hewit33@wp.pl Pozdrówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
2 KOLEJKA
Huragan Gąsocin - Wściekłe Bidony 0-0 3,2-5,4
Szakal uznalem ci mecz portugalia-hiszpania, lecz i tak to nie zmienilo rezultat.Podzial punktami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
W REGULAMINIE JEST JUŻ ZMIENIONE OD 3 DNI 0 bramek - do 6,00 1 bramka - od 6,01 do 7,5 2 bramki - od 7,51 do 9,00 3 bramki - od 9,01 do 10,5 i dalej "idzie" co 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
I Liga A (Grupa A) Hertha BSC - FC Konstancin 1:0
Hertha SS: 6,55 Konstancin SS: 4,50
Conrad dzięki za pojedynek i czekam na rewanż... pzdr. Gritz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
I liga B Legia Warszawa - Treviso 0-2
Mimo kilku fatalnych pudeł, gościom udało się zwyciężyć. Na uwagę zasługuje zwłaszcza bardzo ładna bramka tureckiego napastnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
II kolejka
MU-Gwarek Zabrze 3:0 [9,5 : 5,1]
Po dobrym meczu zgodnie z oczekiwaniami dotychczasowy lider - zabrski Gwarek - nie sprostal potedze MU. Anglicy szybko objeli 3-bramkowe prowadzenie, a zabrzanie mimo bardzo dobrej grze w koncowce nie zdolali strzelic honorowego gola...
PS. Zeby bylo smiesznie to Polske oraz te 2 remisy to typy, ktore postawilem w realu zanim Ty je tu umiesciles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale niestety przez ociaganie sie z typami w EEL to Tobie musze ich pogratulowac!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Mecz II kolejki grupy B
FC NANTES - HAS WARTKOWICE 2-0 [8,00 - 4,30] "Kanarki" pokonały lidera na La Beaujoire. Bramki strzelili Mathieu Berson i Oliver Quint. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwycięstwa, na słowa uznania zasługuje też bramkarz Mickael Landreau, który znowu nie dał się pokonać.
Dziękuje rywalom za emocję i walkę, HAS nie był łatwym rywalem, życzę powodzenia Wartkowicom bowiem ich wysokie miejsce w tabeli jest w pełni zasłużone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
wynik I ligi grupa B
Górnik Zabrze : Arka Gdynia 0:1 (4,80:6,55)
Zwycięstwo Arki zasłużone, mogło być jeszcze wyższe ale w końcówce meczu nie wykorzystali rzutu karnego (nietrafiony mecz o kursie 1,03 :eek: ). Piłkarzom Górnika zabrakło trochę szczęścia w I połowie (strzały były minimalnie niecelne), groźnie zaatakowali w drugiej połowie oddając dwa celne strzały, nie starczyło jednak czasu na wyrównanie.
Dzięki xeo za mecz, zapraszam na rewanż do Gdyni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
[b] II LIGA A [b] Mecz II Kolejki
Stomil Olsztyn - Liverpool 0:0 (3,30) : (4,5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385 |
tygrysiatka-alaves
tygrysiatka nie podały typów wiec mamy walkower a ALAVES STRZELIŁO MIMO WSZTSTKO JEDNEGO GOLA
SIŁA STRZAŁU - 6.30
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
panowie co zrobic z meczem St.Patrick-Cork ktory mial byc grany dzis a bedzie dopiero w niedziele? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cze Cyborg mam ten sam problem....tylko tego meczu brakuje mojemu przeciwnikowi jak trafi będzie remis jak nie to ja wygram. Niech ktoś nam pomoże i powie co zrobić w takiej sytuacji????? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509 |
Witam. Niestety druzyna Lazio nie dotarla na stadion Carbo, tak wiec sedzia oglosil walkower.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Wedlug mnie ten meczyk sie nie liczy.
W regulaminie pisze ze wynik musi byc znany do soboty do 5.00 rano.
Tez mam problem bo robie tabele i nie wiem co zrobic.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy ktoś z organizatorów mógłby się wypowiedzieć na temat tego meczu St.Patrick-Cork czekam z niecierpliwością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|