Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
comp #1790242 18/11/2007 23:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Drążę ten temat ale jest on bardzo ciekawy.

Po co ustalają minimalny kurs do obrotu, a później (długo to trwa więc zakładamy, że wiedzą, zresztą otwarcie ludzie tutaj chociażby o tym piszą) tego nie przestrzegają.

Nie wiedzę w tym sensu.

Bonus: Unibet
kamasss #1790436 19/11/2007 00:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
jak bedziecie dalej tak drazyc, to szybciej skonczy sie takie promo mad

pettersen #1790498 19/11/2007 00:54
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
pettersen ma racje...
Tak jest z każdą "promocją" jeśli chodzi o błędy. Bo zawsze ktoś się znajdzie "życzliwy"... dlatego z wszelkimi pomyłkami buków trzeba zachować jakąś "umiarkowaną dyskrecje".
Warto pomyśleć o tym na przyszłość.

kamasss #1790565 19/11/2007 01:14
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by kamasss
Drążę ten temat ale jest on bardzo ciekawy.

Po co ustalają minimalny kurs do obrotu, a później (długo to trwa więc zakładamy, że wiedzą, zresztą otwarcie ludzie tutaj chociażby o tym piszą) tego nie przestrzegają.

Nie wiedzę w tym sensu.

Nikt z tego forum Ci tego nie wytlumaczy. Jesli bardzo chcesz drazyc ten temat to napisz do supportu i juz.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
zdarza sie dosc czesto ze regulamin nie odpowiada rzeczywistości,czasami bywa ,że w jakiejs promocji pisze ze nie dotyczy mi. polski a mimo to można z tego skorzystać w praktyce.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by CarlosMarc
Originally Posted by kamasss
Drążę ten temat ale jest on bardzo ciekawy.

Po co ustalają minimalny kurs do obrotu, a później (długo to trwa więc zakładamy, że wiedzą, zresztą otwarcie ludzie tutaj chociażby o tym piszą) tego nie przestrzegają.

Nie wiedzę w tym sensu.

Nikt z tego forum Ci tego nie wytlumaczy. Jesli bardzo chcesz drazyc ten temat to napisz do supportu i juz.

Teraz to nie wiem czy to ironia czy serio porada dla kolegi...
bo własnie pisałem o tym, ze zawsze znajdzie się ktoś "życzliwy"...

Vader #1790686 19/11/2007 01:50
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
w czym wy macie problem mozna obracac po dowolnym kursie a Wam jeszcze zle nie rozumiem o co wam chodzi dajcie spokoj juz bo to zalosne JEST!!!

krycha84 #1790765 19/11/2007 02:08
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
wlasnie, gdyby mieli w reg. po 2.0 a liczyli by od 3.0 to mozna by bylos sie klocic, a tak nie ma sie czym podniecac!

krycha84 #1790907 19/11/2007 02:37
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by krycha84
w czym wy macie problem mozna obracac po dowolnym kursie a Wam jeszcze zle nie rozumiem o co wam chodzi dajcie spokoj juz bo to zalosne JEST!!!

dokładnie to jest żałosne...
proponuje zakończyć ten temat a więcej przyniesie to pożytku myślę...

Vader #1791379 19/11/2007 04:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Witam
Zweryfikowałem konto, zrobiłem tak:
Bonusowy stan konta 500.00
Obrót depozytem 500.00
Wymagany obrót depozytem 500.00
Teraz pytanie, dlaczego jak wejdę w historia to po prawej na górze pisze:
stan konta - zakłady sportowe - xxx bez kwoty bonusu.
Czy będę mógł normalnie zagrać bonusem chociaż że nie ma go tutaj wpisanego?

yazsm #1791505 19/11/2007 05:29
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
czy aby otrzymac bonus musze zarejestrowac sie z jakiegos specjalnego linka? czy wystarczy normalna rejestracja ze strony glownej?

gwidonek #1791519 19/11/2007 05:33
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489
Originally Posted by gwidonek
czy aby otrzymac bonus musze zarejestrowac sie z jakiegos specjalnego linka? czy wystarczy normalna rejestracja ze strony glownej?

normalna rejestracja ze strony głównej potem przyślą kod peace

pluton #1792647 19/11/2007 23:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
cos sie popsuli pod wzledem wystawiania kursow na World Cup siatkarzy. Dzisiaj musialem wstawac nad ranem zeby zagrac bo kurde nie mogli przez caly dzien kursow wystawic! Zanosi sie ze dzisiaj bedzie znowu to samo.

yazsm #1792899 20/11/2007 02:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Originally Posted by My$z@
Witam
Zweryfikowałem konto, zrobiłem tak:
Bonusowy stan konta 500.00
Obrót depozytem 500.00
Wymagany obrót depozytem 500.00
Teraz pytanie, dlaczego jak wejdę w historia to po prawej na górze pisze:
stan konta - zakłady sportowe - xxx bez kwoty bonusu.
Czy będę mógł normalnie zagrać bonusem chociaż że nie ma go tutaj wpisanego?

Tak, oczywiście będziesz mógł. Dlatego jest napisane 'Bonusowy stan konta' że jeszcze nie obróciłeś na 3 kafle i nie możesz tego bonusa wyjąć. Wyjąć teraz możesz tylko wpłacony cash + ewentualne zyski 'Stan konta'
Ale zagrać za bonus możesz, bez problemu.

pzdr Myszoch smile

comp #1793247 20/11/2007 04:24
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
BET365 wystawia kursy na hanciapy na siate czy nie? Prosilbym o odpowiedz bo nie wiem czy warto czekac czy grac odrazu bez hcp;)

krycha84 #1793388 20/11/2007 05:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
nie wystawia, przynajmniej ja się nie spotkałem na pucharze świata

Piostar #1793416 20/11/2007 05:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Potwierdzam, nie wystawia. Pisałem do nich w tej sprawie ale nie odpisali...

Szewa #1793651 20/11/2007 07:53
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
JAK PRZEBIEGA TREŚĆ ROZMOWY WERYFIKUJĄCEJ DANE?
Mam do wyboru rozmowę, albo paszport... zastanawiam się, czy podczas rozmowy nie stosują jakichś sztuczek...

Gandhi #1793662 20/11/2007 08:00
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Wybierz rozmowę , będą pytać o podstawowe dane, numer bezpieczeństwa, itp. O zakłady nie pytają, ale nie zaszkodzi przypomnieć sobie wink

moonlight #1793704 20/11/2007 08:29
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Dlugo bede czekal na uwolneinie kwoty bonusa , wlasnei im wyslalem skan dowodu osobistego ile bede czekal na uwolnienie kwoty bonusa ?

Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1