|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Drążę ten temat ale jest on bardzo ciekawy.
Po co ustalają minimalny kurs do obrotu, a później (długo to trwa więc zakładamy, że wiedzą, zresztą otwarcie ludzie tutaj chociażby o tym piszą) tego nie przestrzegają.
Nie wiedzę w tym sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
jak bedziecie dalej tak drazyc, to szybciej skonczy sie takie promo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
pettersen ma racje... Tak jest z każdą "promocją" jeśli chodzi o błędy. Bo zawsze ktoś się znajdzie "życzliwy"... dlatego z wszelkimi pomyłkami buków trzeba zachować jakąś "umiarkowaną dyskrecje". Warto pomyśleć o tym na przyszłość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Drążę ten temat ale jest on bardzo ciekawy.
Po co ustalają minimalny kurs do obrotu, a później (długo to trwa więc zakładamy, że wiedzą, zresztą otwarcie ludzie tutaj chociażby o tym piszą) tego nie przestrzegają.
Nie wiedzę w tym sensu. Nikt z tego forum Ci tego nie wytlumaczy. Jesli bardzo chcesz drazyc ten temat to napisz do supportu i juz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
zdarza sie dosc czesto ze regulamin nie odpowiada rzeczywistości,czasami bywa ,że w jakiejs promocji pisze ze nie dotyczy mi. polski a mimo to można z tego skorzystać w praktyce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Drążę ten temat ale jest on bardzo ciekawy.
Po co ustalają minimalny kurs do obrotu, a później (długo to trwa więc zakładamy, że wiedzą, zresztą otwarcie ludzie tutaj chociażby o tym piszą) tego nie przestrzegają.
Nie wiedzę w tym sensu. Nikt z tego forum Ci tego nie wytlumaczy. Jesli bardzo chcesz drazyc ten temat to napisz do supportu i juz. Teraz to nie wiem czy to ironia czy serio porada dla kolegi... bo własnie pisałem o tym, ze zawsze znajdzie się ktoś "życzliwy"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
w czym wy macie problem mozna obracac po dowolnym kursie a Wam jeszcze zle nie rozumiem o co wam chodzi dajcie spokoj juz bo to zalosne JEST!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
wlasnie, gdyby mieli w reg. po 2.0 a liczyli by od 3.0 to mozna by bylos sie klocic, a tak nie ma sie czym podniecac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
w czym wy macie problem mozna obracac po dowolnym kursie a Wam jeszcze zle nie rozumiem o co wam chodzi dajcie spokoj juz bo to zalosne JEST!!! dokładnie to jest żałosne... proponuje zakończyć ten temat a więcej przyniesie to pożytku myślę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Witam Zweryfikowałem konto, zrobiłem tak: Bonusowy stan konta 500.00 Obrót depozytem 500.00 Wymagany obrót depozytem 500.00 Teraz pytanie, dlaczego jak wejdę w historia to po prawej na górze pisze: stan konta - zakłady sportowe - xxx bez kwoty bonusu. Czy będę mógł normalnie zagrać bonusem chociaż że nie ma go tutaj wpisanego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399 |
czy aby otrzymac bonus musze zarejestrowac sie z jakiegos specjalnego linka? czy wystarczy normalna rejestracja ze strony glownej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489 |
czy aby otrzymac bonus musze zarejestrowac sie z jakiegos specjalnego linka? czy wystarczy normalna rejestracja ze strony glownej? normalna rejestracja ze strony głównej potem przyślą kod 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
cos sie popsuli pod wzledem wystawiania kursow na World Cup siatkarzy. Dzisiaj musialem wstawac nad ranem zeby zagrac bo kurde nie mogli przez caly dzien kursow wystawic! Zanosi sie ze dzisiaj bedzie znowu to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Witam Zweryfikowałem konto, zrobiłem tak: Bonusowy stan konta 500.00 Obrót depozytem 500.00 Wymagany obrót depozytem 500.00 Teraz pytanie, dlaczego jak wejdę w historia to po prawej na górze pisze: stan konta - zakłady sportowe - xxx bez kwoty bonusu. Czy będę mógł normalnie zagrać bonusem chociaż że nie ma go tutaj wpisanego? Tak, oczywiście będziesz mógł. Dlatego jest napisane 'Bonusowy stan konta' że jeszcze nie obróciłeś na 3 kafle i nie możesz tego bonusa wyjąć. Wyjąć teraz możesz tylko wpłacony cash + ewentualne zyski 'Stan konta' Ale zagrać za bonus możesz, bez problemu. pzdr Myszoch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
BET365 wystawia kursy na hanciapy na siate czy nie? Prosilbym o odpowiedz bo nie wiem czy warto czekac czy grac odrazu bez hcp;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
nie wystawia, przynajmniej ja się nie spotkałem na pucharze świata
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Potwierdzam, nie wystawia. Pisałem do nich w tej sprawie ale nie odpisali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
JAK PRZEBIEGA TREŚĆ ROZMOWY WERYFIKUJĄCEJ DANE? Mam do wyboru rozmowę, albo paszport... zastanawiam się, czy podczas rozmowy nie stosują jakichś sztuczek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Wybierz rozmowę , będą pytać o podstawowe dane, numer bezpieczeństwa, itp. O zakłady nie pytają, ale nie zaszkodzi przypomnieć sobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Dlugo bede czekal na uwolneinie kwoty bonusa , wlasnei im wyslalem skan dowodu osobistego ile bede czekal na uwolnienie kwoty bonusa ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|