Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Niestety NO nie dalo rady, bez Paula, i w dodatku urazu doznał Czandler.
Seria sie przelamala, zamiast poleciec z ciagiem blush

Co do Bykow i ich 72-10 (jednak jeszcze pamiec nie szwankuje) to mieli u siebie 2 porazki, a na wyj 8, wiec jak widac, kazdy polegnie kiedys wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
NY Kinicks vs GS Warriors

Ciekawy pojedynek zapowiada sie w MSG. Obie ekipy w tym sezonie nie zachwycają.
W New Yorku zle sie dzieje, media spekuluja ze dni Isiah sa policzone, do tego dochodzi konflikt w druzynie Marburego gdzie glosno mowi sie o Trade tego zawodnika, ale kto go bedzie chcial w innej druzynie?.
Mysle ze trenera tak szybko nie zwolnia w koncu ma poparcie(a przynajmniej mial) paru zawodnikow: Curry, Robinson. Predzej Marbury powedruje... w las(ostatni mecz wiecej przesiedzial na lawce niz gral na parkiecie).

Pierwsze co pomyslałem to: Win GSW, ale po zastanowieniu zmieniłem zdanie, uwazam ze mecz raczej na korzysc Gospodarzy z lekkim no bet smile "no to pojechałem".

Wojownicy to taka gorsza kopia Słoneczek ich atak polega na rzutach byle skad aby trafic!. Ostatni mecz z toronto - rzucanie nagminnie trojek, czasami z dobrych pozycji a czasami bezmyslne rzuty.
Siłą NYK w tym meczu bedzie zdecydowanie gra podkoszowa, nie widze nikogo w ekipie gości kto moze nawiazac walke z E.Curry i Z. Randolph jedyna bolaczka to obwod Crawford? Robinson? Marbury? jakos mnie nie przekonuja, a GSW ma czym postraszyc na tych pozycjach.

Resumujac jakbym miał typowac to jednak Knicksow na przelamania NYK +2

Pozdr.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Originally Posted by Gedzo
NY Kinicks vs GS Warriors

Ciekawy pojedynek zapowiada sie w MSG. Obie ekipy w tym sezonie nie zachwycają.
W New Yorku zle sie dzieje, media spekuluja ze dni Isiah sa policzone, do tego dochodzi konflikt w druzynie Marburego gdzie glosno mowi sie o Trade tego zawodnika, ale kto go bedzie chcial w innej druzynie?.
Mysle ze trenera tak szybko nie zwolnia w koncu ma poparcie(a przynajmniej mial) paru zawodnikow: Curry, Robinson. Predzej Marbury powedruje... w las(ostatni mecz wiecej przesiedzial na lawce niz gral na parkiecie).

Pierwsze co pomyslałem to: Win GSW, ale po zastanowieniu zmieniłem zdanie, uwazam ze mecz raczej na korzysc Gospodarzy z lekkim no bet smile "no to pojechałem".

Wojownicy to taka gorsza kopia Słoneczek ich atak polega na rzutach byle skad aby trafic!. Ostatni mecz z toronto - rzucanie nagminnie trojek, czasami z dobrych pozycji a czasami bezmyslne rzuty.
Siłą NYK w tym meczu bedzie zdecydowanie gra podkoszowa, nie widze nikogo w ekipie gości kto moze nawiazac walke z E.Curry i Z. Randolph jedyna bolaczka to obwod Crawford? Robinson? Marbury? jakos mnie nie przekonuja, a GSW ma czym postraszyc na tych pozycjach.

Resumujac jakbym miał typowac to jednak Knicksow na przelamania NYK +2

Pozdr.

moim skromnym zdaniem obstawianie wyniku tego meczu typując 1X2 mija sie z celem, naprawde lepiej sprobować obstawić że meczu padnie mniej niż 220 pkt(taka linia jest in. w bwin)i wydaje mi sie sporo przesadzona (jakieś 15-20pkt.) wiem że Golden State jest drużyną grającą ofensywnie, mecze z 2 tyg:
*14 listopada przegrana z Detroit 104-111
*16 listopada wygrana z LAC 122-105
*18 listopada wygrana z Toronto 106-100
średnia rzuconych punktów Golden State 110 pkt.nieźle,ale spójrzmy na zespół NY, mecze z ostatnich 2 tyg:
*11 listopada przegrana z Miami 72-75
*13 listopada przegrana z Phoenix 102-113
*14 listopada przegrana z LAC 81-84
*16 listopada przegrana z Sacramento 118-123(ale weżmy pod uwage
2 dogrywki w regulaminowym czasie gry był wynik 97-97)
*17 listopada przegrana z Denver 83-115
W tych 5 meczach NY rzucał średnio nieco ponad 91 pkt.nie licząc dogrywki z Sacramento średnia to marne 87 pkt.

Reasumując 110 pkt.Golden State i powiedzmy te 91 pkt NY to 201 pkt, gdzie te 20 które trzeba rzucić aby przekroczyc linie. Oczywiście może być tak ,że przekroczona zostanie ta granica ale patrząc chłodnym okiem linia 220 i kurs 1,91 w bwin(czy gdzie tam sobie życzysz warte zagrania z dość dużym prawdopodobieństwem wejścia powoedzmy 7/10 ja już troszke pieniązków postawiłem a co będzie czas pokaże .Pozdrawiam serdecznie

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Witam smile
Zauwazylem mały błąd w Toto mixie smile
Mianowicie.
Na mecz Atlanta-SA mamy kursy 2,95-1,4
a Kursy na SP:

ATLANTA SP1 98,5 1.80 1.80
SAN ANTONIO SP1 92,5 1.80 1.80

Dziwne smile

Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Busta może i under wejdzie w MSG jednak z tego co obserwowałem Golden ta ekipa jest mega, super fajna w ataku - jednak jeśli idzie o obronę to można im wrzucić dużo oczek - możemy mieć mecz w stylu kosz za kosz - akcje Golden kończą się zazwyczaj po 10 max 14 sekundach - chyba że Tomas wymyśli taktykę aby jak najbardziej spowolnić rywali grając samemu długie akcje - w co jednak wątpię - wiem że suma 220 czy coś koło tego wydaje się kolosalna ale moim skromnym zaniem mogą ją przeskoczyć - ale fakt faktem z punktu oglądalności powinniśmy mieć ciekawy mecz.

pozdrawiam
vson

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Originally Posted by grajus87
Witam smile
Zauwazylem mały błąd w Toto mixie smile
Mianowicie.
Na mecz Atlanta-SA mamy kursy 2,95-1,4
a Kursy na SP:

ATLANTA SP1 98,5 1.80 1.80
SAN ANTONIO SP1 92,5 1.80 1.80

Dziwne smile

fajnie ... tylko co zagrać ?:D

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
dzieki

Last edited by g00niek; 21/11/2007 07:51.
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
dzsiaj uwazam ze pewke Indiane

zmiotla Utah ostatnio i nabrali wiatru w zagle

A LA to la

Dzis czuje slaby mecz lakersów, dobra obrona Indiny nie pozwoli grac La zespołowo i tu zacznie sie wszytsko psuc. Kobas bedzie pórbował wsyztsko napriawiac ale mu to nie wyjdzie i ma słaba skutecznosc ostatnio

Indiana ma przewage pod koszem w ataku i obronie. Mają lepszych rozgrywających i trojka im siedzi dobrze. La zagra mecz jak mnie przyzwyczili, czyli słabo i amatorsko, poczulem profesjonalizm w ekipie indiany i to oni beda bardzo dzis regularni

i jeszcze uwazam ze ekipa la nie przekroczy 104 pkt, typ z toto-mixa
Ja tak czuje i widze ten mecz a bardzo długo nad nim myslalem
Pozdrawiam smile Nyga z za oceanu

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Witam.

koszWAS-PHI linia 188.5.
Bilans 8O-2U.
WAS notuje serie 2O,PHI 4U.
Bilans gospodarzy 3O-6U,w domu 1O-3U.
Goscie natomiast 2O-7U,w rozjazdach 1O-3U.
W ost.7 meczach rozegranych w Washington padlo 6 over.
Ostatnie 19 spotkan H2H zakonczylo sie bilansem 14O-5U.
Jak dla mnie linia troszke za niska,majac na uwadze mecze w Washington razej over.

koszATL-SA linia 190.5.
Bilans 3O-7U.
ATL notuje serie 3O,Ostrogi 1U.
Bilans Hawks 4O-5U,na swoim parkiecie 3O-2U.
SA 5O-5U,na wyjezdzie 2O-2U.

koszCLE-MIL linia 195.5.
Bilans 3O-7U.
CLE seria 1U,MIL 1O.
CLE (6O-4U),(2O-2U home)
MIL (5O-3U),(3O-1U away).
Wynik underowy padl 11 razy w ost. 14 spotkaniach,natomiast w 7 meczach rozgrywanych w Cleveland bilans 5U-2O.

koszIND-LAL linia 207.5.
Bilans OO-10U.
Gospodarze maja serie 2O,Jeziorowcy 3U.
IND(5O-5U),(3O-3U H).
LAL(4O-5U),(2O-1U A).
Ostatnie 4 mecze zakonczone 4U.
Ost.5 spotkan W Indianie bilans 4U-1O.
Statystyki mowia ze powinien byc under,ale zawsze jest ten pierwszy raz.LAL w niezlej dyspozycji,rzuca cala druzyna,poszukam tutaj overka,byc moze po OT.

koszNY-GSW linia 220.
Bilans 1O-9U.
Knicks ma serie 1U,Wojownicy identycznie.
NY (5O-4U),(2O-2U H).
GSW(7O-1U),(2O-1U A).
Ostatnie 10 spotkan zakonczylo sie siedmiokrotnie wynikiem over.
Wojownicy to zespol niezwykle ofensywny.Ich ostatnie spotkanie przeciwko TOR gdzie w polowie zawodow druzyny mialy zdobyte 119 oczek,dzieki temu ze w ostatniej kwarcie TOR rzucilo tylko 12 oczek over nie wszedl, a linia byla bodajze 218.5.
Podejrzewam ze tutaj linia takze nie zostanie przekroczona.

koszDAL-TOR linia 196.5.
Bilans 7O-3U.
DAL notuje serie 2O,TOR ma 1U.
DAL (6O-3U),(4O-1U H).
TOR (5O-5U),(2O-2U A).
Wynik over padl 6 razy w ost.7 meczach rozegranych w Dallas.
Natomiast w ost.6 spotkaniach padl 4 razy over.
Ja sklaniam sie nad overem.

koszDEN-CHI linia 201.5.
Bilans 7O-3U.
Seria DEN to 2U,Byki maja serie rowniez 2U.
DEN (5O-5U),(2O-3U H).
CHI (3O-6U),(2O-3U A).
Over padl 5 razy w ost.6 meczach rozegranych w Denver,natomiast na 5 ost.spotkan 4 zakonczyly sie wynikami over.
W druzynie gospodarzy awizowana jest kontuzja Kenyon Martin.
Linia nie jest za wysoka spowodowana zapewne kontuzjami w obu zespolach.
Odpuszczam to spotkanie.

koszSAC-PHO linia 215.5.
Bilans 6O-4U.
Krolowie notuja serie 4O,Slonca 3O.
SAC (6-3-1),(2-2-1 H).
PHO (5O-5U),(2O-4U A).
Tutaj takze jest awizowana kontuzja Amare Stoudemire.
Tutaj mysle nad przelamaniem seriii nad underkiem.

Pozdrawiam piwo





Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Na dzisiaj proponuje dubelek Wizards + Spurs. AKO z tych dwóch zdarzeń wychodzi w granicach 1,9.

kosz Washington Wizards - Philadelphia 76ers

Gospodarze po fatalnym począku sezonu, kiedy to zanotowali 5 porażek z rzędu, w końcu zaczęli grać na miarę oczekiwań. W ostatnich spotkaniach bardzo dobrze prezentują się Butler i Jamison. W dobrej formie jest również center Haywood. Niepewny jest dzisiaj występ Arenasa, ale i bez tego zawodnika Wizards potrafią dobrze grać, co pokazał choćby ostatni mecz z Portland. Philadelphia natomiast na wyjazdach gra słabo. Na 4 spotkania udało im się wygrać tylko raz, z będącymi wtedy w słabej formie Bykami. Ze składu wypadł Korver, co w pewien sposób osłabia ofensywę 76ers. Czarodzieje od 4 spotkań grają bardzo dobrze w obronie, ciężko dostać się pod ich strefę podkoszową. Butler powinien odpowiednio zaopiekować się Iguodala, natomiast Haywood - Dalembertem. Jak dla mnie można również spróbować zagrać handicap -6,5.

kosz Atlanta Hawks - San Antonio Spurs

Koszykarze Hawks sprawili na początku sezonu dwie niespodzianki pokonując dwie ekipy z zachodu - wielkich faworytów Dallas i Phoenix. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z kolejną z WIELKICH drużyn - San Antonio Spurs. Wątpię, żeby Atlanta sprawiła kolejną sensację. Ostatnio "Jastrzęie" przegrały u siebie z Seattle i na wyjeździe z Milwaukee co świadczy o lekkim spadku formy. Jeżeli San Antonio zagra poprawnie w defensywie i nie pozwoli graczą gospodarzy za ofensywne zbiórki to powinni ten mecz spokojnie wygrać. Koszykarze Hawks w spotkaniu z Phoenix dużą ilość pkt zdobywali właśnie po tzw "drugiej szansie". Duncan i spółka powinni postawić zdecydowanie twardsze warunki. Obrona gospodarzy na pewno będzie miała sporo problemów z szybkim Parkerem, na którym złapią parę fauli. W dobrej formie jest Ginobili.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Originally Posted by nyger
dzsiaj uwazam ze pewke Indiane

zmiotla Utah ostatnio i nabrali wiatru w zagle

A LA to la

Dzis czuje slaby mecz lakersów, dobra obrona Indiny nie pozwoli grac La zespołowo i tu zacznie sie wszytsko psuc. Kobas bedzie pórbował wsyztsko napriawiac ale mu to nie wyjdzie i ma słaba skutecznosc ostatnio

Indiana ma przewage pod koszem w ataku i obronie. Mają lepszych rozgrywających i trojka im siedzi dobrze. La zagra mecz jak mnie przyzwyczili, czyli słabo i amatorsko, poczulem profesjonalizm w ekipie indiany i to oni beda bardzo dzis regularni

i jeszcze uwazam ze ekipa la nie przekroczy 104 pkt, typ z toto-mixa
Ja tak czuje i widze ten mecz a bardzo długo nad nim myslalem
Pozdrawiam smile Nyga z za oceanu

Po głębszym zastanowieniu postanowiłem również zagrać Indianę. Szansę w tym meczu oceniałbym mniej więcej po równo, a że buki (konkretnie bwin) oferują na Pacers kurs 2,20 to ja z niego skorzystam. Pacers rozbili ostatnio u siebie Utah i całkiem prawdopodobne, że dzisiaj pójdą za ciosem. Lakersi po raz pierwszy zagrają wyjazdowy mecz na wschodzie, gdzie w tamtym sezonie nie radzili sobie zbyt dobrze.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 47
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 47
Popieram kurs na Indiane, ale za skromną stawkę (powiedzmy 5/10). Szansę w tym spotkaniu są bardzo wyrównane. W LAL nie zagra Kwame, który wprawdzie tytanem defensywy nie jest, ale bez niego Jermaine powinien mieć jeszcze łatwiej.

Mnie natomiast zaineteresowało spotkanie Milwaukee - Cleveland. Lebron i spółka grają w tym seoznie bardzo nierówno, ale w ostatnich spotkaniach widać małą zwyżkę formy. Ze skłądy wylecial Hughes, ale biorąc pod uwagę formę jaką prezentował, to może być nawet wzmocnienie kawalerzystów tongue Na dodatek bardzo realny jest powrót jedynego sensownego PG w tej drużynie - Erica Snowa. Natomiast Milwaukee przegrało wszystkie 4 tegoroczne mecze na wyjeździe i to wszystkie różnicą ponad 10 pkt. Nie wydaje mi się, zeby dzkiś mieli przełamać tą serię. Brak też im sensownej odpowiedzi w obronie na Lebrona, który dzisiaj powinien poszaleć. HC nie jest jakieś strasznie zawyżone i myśle, ze bardzo realne do pokrycia przez CLE.

MIlwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers (-6,5) 2 1.91

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
transfer lakers-magic
do magic przychodzi maurice evans i braian cook , do la przenosi sie trevor ariza , traktuje to jako wzmocnienie magikow

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Golden State Warriors - New York Knicks

Typ: 1

Kurs: 1.806

Buk: pinnaclesports.com

Bilans: +171 <> 12-6-0


ostatnie spotkanie tych ekip to
Golden State 97, New York 106 w Madison Square Garden
dodam, że wtedy nie grał ani Davis ani Jackson ( Barnes dość mała strata ) - czyli dość spory trzon wojowników
goście wygrali 8 z 10 ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami
NY skłócony wewnętrznie dzięki 'fantastycznemu' trenerowi al'a Kijewski przegral ostatnie spotkanie na wyjeździe 32 punktami sic ! a w domu dostali z beznadziejnymi Heat.
Moim zdaniem wojownicy, będący obecnie wreszcie na fali wznoszącej, po serii przegranych na początku sezonu powinni odnieść kolejne zwycięstwo. Udało im sie to prawie z o wiele lepszymi ekipami jak Dallas, Cleveland czy Detroit - oczywiście można powiedzieć, że grali w domu , aczkolwiek... NY are 1-7 ATS in their last 8 home games - i to mnie również przekonuje :>
solidny typ do którego można dodać jedną 'peffkę' na podbicie kursu typu Phoenix, Dallas, Denver - the choice is up to you

enjoy the game ! ;-)

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
No panowie ta Indiana to byla Mina konkretna boli asz do teraz

na jednym kuponie mialem la ze nie pzezuci 104 frown

a na drugim indiane

a reszta wlazła jak masło, nie bylo zadnej nie spodzianki

a ponadto ten bład toto-mix potraktował jako dobre zakłady a gralem ze atlanta nie przezuci 98 a ze san przezuci 92

na obu kuponech bylo po ponad 5 tysia do wyjecia a stawki po 100

kazdy mecz wszedł jak masło nie bylo trezba analizy a ja se upatrzyle indiane i was do tego potrochu namówiłem

Przepraszam was, bardzo przepraszam

Dzis sie odegramy i szukajmy błedów w toto-mixie smile

jeszce Spicie ja sie biore za analizke i wstawiaj pewki czekajcie z 1 h

Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Washington @ Charlotte - 01:00
Golden State @ Boston - 01:30
Atlanta @ Miami - 01:30
Dallas @ Houston - 01:30
New York @ Detroit - 02:00
LA Lakers @ Milwaukee - 02:00
Toronto @ Memphis - 02:00
Indiana @ NO - 02:00
Cleveland @ Minnesota - 02:00
Orlando @ San Antonio - 02:30
Savcramento @ Phoenix - 03:00
New Jersy @ Portland - 04:00
Denver @ LA Clippers - 04:30

Dzis trzeba sie nachapac bo jutro przerwa.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
alesz to jest irytujace

gdzie i kiedy i jak mam sie dowiedziec teraz

czy zagrają zawodnicy z wachignton

prawie pół zespolu pisze qwstiontable 21 na mecz z boobcets

ja sprawdzam info na sportsline.com na priev meczu

tak samo w meczu n hornets z indiana pisze o ch paulu . tesz qwstiontable 21 na mecz z indiane, czy oni potrafia sie okreslic czy dany zawodnik zagra bo to jest wazne

pomózcie czy oni zagraja i gdzie to sprawdzac ???

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
a nba.com jest jeszce gorsze, to co ja ma stawiac mecz w ciemno niewiedzac w ajkim składzie zagra wash, albo new orleany czy z poulem

no caman !!!!!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz San Antonio Spurs &#8211; Orlando Magic
Typ: 1 (-5.5 pkt)
Kurs: 1.909
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Orlando Magic, to jedna z rewelacji sezonu. Będący największą gwiazdą drużyny Dwight Howard gra niczym Shaquille O&#8217;Neal sprzed ponad 10 lat, zaś pozostała reszta zespołu z Rashardem Lewisem i Hedo Turkoglu na czele dzielnie go wspierają. Mimo to w dzisiejszym starciu nie widzę zbyt wielkich szans dla przyjezdnych na odniesienie korzystnego wyniku. &#8222;Magikom&#8221; przyjdzie bowiem zmierzyć się z tak doskonałymi defensorami, jak Tim Duncan, czy Bruce Bowen, którzy bardzo surowo zweryfikują umiejętności przyjezdnych. Co więcej w starciu z tak szczwanymi lisami, jak Tony Parker, czy Manu Ginobili sam polot, fantazja i entuzjazm młodych zawodników gości mogą nie wystarczyć. Dlatego też spodziewam się pewnej wygranej &#8222;Ostróg&#8221;, dla których przeskoczenie handicapu nie powinno stanowić większego problemu.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
[Linked Image] vs [Linked Image]


Przed Raptors trzeci mecz w ciagu czterech dni, a po nim udadza sie na dwudniowy odpoczynek - nastepny mecz czeka ich dopiero w sobotni wieczor - przeciwko Cavs. Dwa ze wspomnianych trzech pojedynkow, Raptors przegrali, a dzis jada do Memphis z nadzieja na korzystniejszy rezultat.
Podczas gdy Raptors grali przeciwko Mavs, Misie wczoraj odpoczywaly po wygranym pojedynku z SuperSonics, koncentrujac sie na dzisiejszym spotkaniu. Poki co prezentuja sie bilansem 3-7. Ostatnio jednak ich forma idzie ku gorze, brakuje tylko kolejnych zwyciestw. Byli blisko pokonania NOH, ale polegli po dogrywce, pozniej zaledwie 3-punktowa porazka z Mavs, w Dallas, az w koncu przyszedl poniedzialkowy wieczor i upragnione zwyciestw nad Seattle. Czy pojda za ciosem?

Co warte odnotowania wczorajszej przegranej Raptors przeciwko Dallas, to az 45 minut spedzonych na parkiecie Chrisa Bosha! Po troche ponad 20 minutach, z gry musial zrezygnowac TJ Ford i niepewny jest jego dzisiejszy wystep. To tez jest chyba jeden z powodow dla ktorego, az tyle na parkiecie spedzil Bosh.

Zajrzalem sobie w historie pojedynkow miedzy Misiami i Raptors. Z ostatnich 10 spotkan, az 8 wygrali zawodnicy z Memphis! A w swojej hali, ostatnio wyzszosc Raptors uznac musieli pod koniec 2002 roku. A tegoroczna druzyna Grizzlies wydaje sie byc zdecydowanie silniejsza niz ta sprzed roku, czy 2 lat. Sprowadzony Navarro z Barcelony, ktory spedza na parkiecie juz dobrze ponad 20 minut i prezentuje sie bardzo dobrze. W dodatku wielki postep w porownaniu z zeszlym sezonem zrobil Rudy Gay i obecnie rzuca srednio 18.5 punktow na mecz, co pozwala mu byc najlepsza strzelba Memphis. Niepewnym jest, czy wystapi dzisiaj Darko Milicic. Przeciwko SuperSonics nie pojawil sie na parkiecie. Czy dzis zagra - to okaze sie, gdy bedziemy juz blizej spotkania. To samo tyczy sie Forda z Raptors.

Druzyna Misiow nie zanotowala jeszcze w tym sezonie serii chocby 2W. Byli blisko zwyciestw przeciwko takim ekipom, jak NOH, Dallas, az w koncu wygrali z Seattle. Mysle, ze dzisiaj maja spore szanse na pierwsze w tym sezonie zwyciestwo po zwyciestwie. Raptors powinni byc lekko podmeczenie. Szczegolnie Bosh. Niepewny jest wystep Forda - bardzo waznej postaci dla Kanadyjczykow. Co wiecej, lawka rezerwowych gospodarzy wyglada zdecydowanie silniej od tej z Toronto i Marc Iavaroni czesto rotuje w skladzie podczas meczu.


Moj typ: Memphis Grizzlies -3 1.94

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1