Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Kameleon
laugh laugh laugh

starych = rodziców

taki slang tongue
ah ahaaa, no jakaś taka inna jestem smirk a gostek to ma rzeczywiście problem wink i chyba większy niż ja grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Troche dziwna sporawa, winowajca i poszkodowany ukarani w jednakowy sposób...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Smutne ze niektore osoby nie zauwazaja jak wazna jest to sprawa dla wszystkich uzytkownikow korzystajacych z tego forum.
Jesli rzeczywiscie ten link ktory podal Zbigniew byl zawirusowany to pewnym jest ze zrobil to z pelna swiadomoscia a na to nie powinno byc przyzwolenia ze strony modow/adminow.
To ze Zbigniew dopisal "Wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc" dla mnie w zaden sposob go nie usprawiedliwia bo jest to SWIADOME dzialanie na niekorzysc uzytkownikow forum. Do tego jesli jest to dzialanie ze strony osoby ktora jest uzytkownikiem forum od dawna to tymbardziej naganne.
Pytanie do modow: Czy na prawde chcecie zeby kazdy uzytkownik forum ktory zobaczy link w temacie "Smieszne" zastanawial sie czy to nie jest wirus ktory moze przyniesc mu spore wymierne szkody? Jesli odpowiecie sobie twierdzaco na to pytanie to nie powinniscie byc modami bo nie rozumiecie jaka jest wasza rola na forum.
Nie bronie nikogo i nie mam zamiaru tego robic jednak zwracam uwage na pewne niebezpieczne zjawisko.

okey #1794712 21/11/2007 00:59
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Originally Posted by okey
Niektórzy zrobili sobie z tego forum zwykły chlew
piwo
Tyle ode mnie.

okey #1794728 21/11/2007 01:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Originally Posted by bukma
Smutne ze niektore osoby nie zauwazaja jak wazna jest to sprawa dla wszystkich uzytkownikow korzystajacych z tego forum.
Jesli rzeczywiscie ten link ktory podal Zbigniew byl zawirusowany to pewnym jest ze zrobil to z pelna swiadomoscia a na to nie powinno byc przyzwolenia ze strony modow/adminow.
To ze Zbigniew dopisal "Wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc" dla mnie w zaden sposob go nie usprawiedliwia bo jest to SWIADOME dzialanie na niekorzysc uzytkownikow forum. Do tego jesli jest to dzialanie ze strony osoby ktora jest uzytkownikiem forum od dawna to tymbardziej naganne.
Pytanie do modow: Czy na prawde chcecie zeby kazdy uzytkownik forum ktory zobaczy link w temacie "Smieszne" zastanawial sie czy to nie jest wirus ktory moze przyniesc mu spore wymierne szkody? Jesli odpowiecie sobie twierdzaco na to pytanie to nie powinniscie byc modami bo nie rozumiecie jaka jest wasza rola na forum.
Nie bronie nikogo i nie mam zamiaru tego robic jednak zwracam uwage na pewne niebezpieczne zjawisko.


podpisuję się pod tym zdaniem.W ciągu dnia korzystam z pracowego kompa i jak bym miał mieć problemy przez pół dnia to by mnie szlak trafił na taką rozrywkę.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by bukma
Pytanie do modow: Czy na prawde chcecie zeby kazdy uzytkownik forum ktory zobaczy link w temacie "Smieszne" zastanawial sie czy to nie jest wirus ktory moze przyniesc mu spore wymierne szkody? Jesli odpowiecie sobie twierdzaco na to pytanie to nie powinniscie byc modami bo nie rozumiecie jaka jest wasza rola na forum.
Nie bronie nikogo i nie mam zamiaru tego robic jednak zwracam uwage na pewne niebezpieczne zjawisko.

Ze niby co? Napisane tresci wulgarne, czytac chyba kazdy potrafi, jako moderator mam wchodzic na taki link aby sprawdzic? Zbigniew ostrzegl, nie interesuje mnie cos takiego to nie wchodze, wiec koniec tematu, bany polecialy za to ze sie wyzywali a nie za jakies linki.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
experto- ile ty masz lat?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Czyli wrzucanie takich linków jest dozwolone... Wystarczy tylko napisać, że się wchodzi na własną odpowiedzialność, dobrze rozumiem?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Mixer8899
experto- ile ty masz lat?

47 a co?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
a ja zacytuje tylko inny tekst ze "Śmieszne" który idealnie pasuje do sytuacji

Quote
Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?

1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona

14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić

7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki

1 który przeniesie temat do działu "oświetlenie "

2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"

7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki

5 którzy pojadą tym co wytykali błędy

3 którzy poprawią te błędy

6 którzy będą się kłócić czy pisze się żarówka czy rzarówka i 6 którzy powiedzą im że są głupi

2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się--lampa

15 wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się żarówka

19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach

11 którzy obronią temat mówiąc że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje

36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe

7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek

4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe

13 którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: Ja też/ Zgadzam się

5 którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek

4 którzy napiszą że BYŁO!

13 którzy napiszą żeby szukać zanim napisze się kolejne pytania o żarówki

1 który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson

1 nowy który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa

tylko zamiast żarówki dwóch pedałów laugh


Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Tam nie ma wirusa ;> niektóre antywirusy traktują tak właśnie takie strony gdzie trudno zamknąć okno lub przez kliknięcie otwiera nam się nowe okno. Wystarczy przez menedżer zadań zamknąć przeglądarke.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
rancorn-ile ty masz lat?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Rancorn
tylko zamiast żarówki dwóch pedałów laugh

Nie mowi sie "pedal" tylko homoseksualista, gej lub kochajacy inaczej laugh

Rancorn piwo

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by shane
Czyli wrzucanie takich linków jest dozwolone... Wystarczy tylko napisać, że się wchodzi na własną odpowiedzialność, dobrze rozumiem?
dokładnie, sprecyzujcie to...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
kamelelon -zajeło ci to 12 godzin?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by Mixer8899
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa?
troche wyluzuj bo to nie jest smieszne

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Mixer8899
kamelelon -zajeło ci to 12 godzin?

Nie było do Ciebie tylko do osób, które dalej myślą, że jest tam wirus. Idź lepiej sprawdź czy Zbigniew czegoś znowu nie ukradł.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
to jest forum publiczne- mnie tez ta sprawa dotyczy

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Mixer8899
to jest forum publiczne- mnie tez ta sprawa dotyczy

Coś czuje, że nie długo bedzie cie dotyczyć

Weź rozbieg i jebnij głową w słupek.

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Lukasz111, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1