|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
ah ahaaa, no jakaś taka inna jestem  a gostek to ma rzeczywiście problem  i chyba większy niż ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
Troche dziwna sporawa, winowajca i poszkodowany ukarani w jednakowy sposób...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Smutne ze niektore osoby nie zauwazaja jak wazna jest to sprawa dla wszystkich uzytkownikow korzystajacych z tego forum. Jesli rzeczywiscie ten link ktory podal Zbigniew byl zawirusowany to pewnym jest ze zrobil to z pelna swiadomoscia a na to nie powinno byc przyzwolenia ze strony modow/adminow. To ze Zbigniew dopisal "Wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc" dla mnie w zaden sposob go nie usprawiedliwia bo jest to SWIADOME dzialanie na niekorzysc uzytkownikow forum. Do tego jesli jest to dzialanie ze strony osoby ktora jest uzytkownikiem forum od dawna to tymbardziej naganne. Pytanie do modow: Czy na prawde chcecie zeby kazdy uzytkownik forum ktory zobaczy link w temacie "Smieszne" zastanawial sie czy to nie jest wirus ktory moze przyniesc mu spore wymierne szkody? Jesli odpowiecie sobie twierdzaco na to pytanie to nie powinniscie byc modami bo nie rozumiecie jaka jest wasza rola na forum. Nie bronie nikogo i nie mam zamiaru tego robic jednak zwracam uwage na pewne niebezpieczne zjawisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
Niektórzy zrobili sobie z tego forum zwykły chlew  Tyle ode mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Smutne ze niektore osoby nie zauwazaja jak wazna jest to sprawa dla wszystkich uzytkownikow korzystajacych z tego forum. Jesli rzeczywiscie ten link ktory podal Zbigniew byl zawirusowany to pewnym jest ze zrobil to z pelna swiadomoscia a na to nie powinno byc przyzwolenia ze strony modow/adminow. To ze Zbigniew dopisal "Wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc" dla mnie w zaden sposob go nie usprawiedliwia bo jest to SWIADOME dzialanie na niekorzysc uzytkownikow forum. Do tego jesli jest to dzialanie ze strony osoby ktora jest uzytkownikiem forum od dawna to tymbardziej naganne. Pytanie do modow: Czy na prawde chcecie zeby kazdy uzytkownik forum ktory zobaczy link w temacie "Smieszne" zastanawial sie czy to nie jest wirus ktory moze przyniesc mu spore wymierne szkody? Jesli odpowiecie sobie twierdzaco na to pytanie to nie powinniscie byc modami bo nie rozumiecie jaka jest wasza rola na forum. Nie bronie nikogo i nie mam zamiaru tego robic jednak zwracam uwage na pewne niebezpieczne zjawisko. podpisuję się pod tym zdaniem.W ciągu dnia korzystam z pracowego kompa i jak bym miał mieć problemy przez pół dnia to by mnie szlak trafił na taką rozrywkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Pytanie do modow: Czy na prawde chcecie zeby kazdy uzytkownik forum ktory zobaczy link w temacie "Smieszne" zastanawial sie czy to nie jest wirus ktory moze przyniesc mu spore wymierne szkody? Jesli odpowiecie sobie twierdzaco na to pytanie to nie powinniscie byc modami bo nie rozumiecie jaka jest wasza rola na forum. Nie bronie nikogo i nie mam zamiaru tego robic jednak zwracam uwage na pewne niebezpieczne zjawisko. Ze niby co? Napisane tresci wulgarne, czytac chyba kazdy potrafi, jako moderator mam wchodzic na taki link aby sprawdzic? Zbigniew ostrzegl, nie interesuje mnie cos takiego to nie wchodze, wiec koniec tematu, bany polecialy za to ze sie wyzywali a nie za jakies linki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195 |
experto- ile ty masz lat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Czyli wrzucanie takich linków jest dozwolone... Wystarczy tylko napisać, że się wchodzi na własną odpowiedzialność, dobrze rozumiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
experto- ile ty masz lat? 47 a co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
a ja zacytuje tylko inny tekst ze "Śmieszne" który idealnie pasuje do sytuacji Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?
1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona
14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić
7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki
1 który przeniesie temat do działu "oświetlenie "
2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"
7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki
5 którzy pojadą tym co wytykali błędy
3 którzy poprawią te błędy
6 którzy będą się kłócić czy pisze się żarówka czy rzarówka i 6 którzy powiedzą im że są głupi
2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się--lampa
15 wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się żarówka
19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach
11 którzy obronią temat mówiąc że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje
36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe
7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek
4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe
13 którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: Ja też/ Zgadzam się
5 którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek
4 którzy napiszą że BYŁO!
13 którzy napiszą żeby szukać zanim napisze się kolejne pytania o żarówki
1 który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson
1 nowy który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa tylko zamiast żarówki dwóch pedałów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Tam nie ma wirusa ;> niektóre antywirusy traktują tak właśnie takie strony gdzie trudno zamknąć okno lub przez kliknięcie otwiera nam się nowe okno. Wystarczy przez menedżer zadań zamknąć przeglądarke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
tylko zamiast żarówki dwóch pedałów  Nie mowi sie "pedal" tylko homoseksualista, gej lub kochajacy inaczej  Rancorn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
Czyli wrzucanie takich linków jest dozwolone... Wystarczy tylko napisać, że się wchodzi na własną odpowiedzialność, dobrze rozumiem? dokładnie, sprecyzujcie to...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195 |
kamelelon -zajeło ci to 12 godzin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195 |
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
biszop- ty się świetnie miewasz widze. Jak Twoja choroba nowotworowa? troche wyluzuj bo to nie jest smieszne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
kamelelon -zajeło ci to 12 godzin? Nie było do Ciebie tylko do osób, które dalej myślą, że jest tam wirus. Idź lepiej sprawdź czy Zbigniew czegoś znowu nie ukradł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195 |
to jest forum publiczne- mnie tez ta sprawa dotyczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
to jest forum publiczne- mnie tez ta sprawa dotyczy Coś czuje, że nie długo bedzie cie dotyczyć Weź rozbieg i jebnij głową w słupek.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|