Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#599953 08/07/2006 17:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Ponieslismy wtedy kleske wg publiki nie kwalifikujac sie do polfinalu.
Teraz Janas bylby Bogiem, a nie gburowatym wiesniakiem z Wronek gdyby cos takiego osiagnal.

Bonus: Unibet
#599954 09/07/2006 08:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Taki tekst miałem dziś w hattricku:

Widać, że Kasper Zimnoch jest już bardzo zmęczony - ma 50 kg w nóżkach, w każdej nóżce po 50 kg, he he he...


Ciekawe co to za komentator był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#599955 09/07/2006 10:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Quote
on juz raz nas poprowadzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W Argentynie rozegraliśmy 6 spotkań wygralismy 3 tyle samo co w Hiszpani jeden remis oraz dwie porażki z Argentyną Mistrzem Świata i Brazylią brązowym medalistą wiec nie wiem o co Ci chodzi ??Zeby było jeszcze śmieszniej to powiem że przez kolejne 3 Mistrzostwa w których gralismy tzn Meksyk,Korea/Japonia,Niemcy wygralismy też 3 spotkania czyli tyle samo ile za kadencji Gmocha w Argentynie

#599956 09/07/2006 18:58
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
przed chwila

GMOCHU : Pirloo musi...
Engel : Mówisz o Tottim
G. : nie, Zidane
E. Powiedziales totti
G Nie, Pyrlo
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kocham go tongue

#599957 09/07/2006 21:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
dobry był Paulo Cozza w studiu PS po meczu, jak tłumaczył co Materazzi mógł Zizou powiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#599958 09/07/2006 23:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Quote
dobry był Paulo Cozza w studiu PS po meczu, jak tłumaczył co Materazzi mógł Zizou powiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To było zajebiste:

M: Zidane, najlepszy piłkarzu świata
M: fajna fryzura
Z: (łup) jaka fryzura

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#599959 14/10/2006 08:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Beenhakker udowodnił, że jest fachowcem z najwyższej półki. Proszę zobaczyć, jakie ta drużyna robi postępy. Przegraliśmy z Danią i Finlandią, bo Holender nie znał jeszcze zespołu. Potem był dobry mecz z Serbią, z Kazachstanem mogliśmy wygrać i 5:0, gdyby nie zawiodła skuteczność, wreszcie wielkie zwycięstwo nad Portugalią - powiedział Gmoch.

- Niektórzy zastawiali się, czy Beenhakker nie ustawi Polski zbyt archaicznie. A w meczu z Portugalią biało-czerwoni zagrali bardzo nowoczesny futbol. Oczywiście znajdą się pseudofachowcy, którzy ciągle będą krytykowali Holendra. Tylko że oni znają w sumie trzy języki - jeden swój i dwa w butach - mówił Gmoch.

żródło - Gazeta Wyborcza

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#599960 14/10/2006 09:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
haha to był tekst do Tomaszewskiego zapewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> brawo Gmochu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#599961 14/10/2006 10:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Tekst Gmocha w przerwie meczu Polska-Portugalia.

"No, Cristiano Ronaldo jest trochę przetrącony, więc ....."
I od razu delikatny śmieszek hahahahaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pszek #1800310 23/11/2007 00:47
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
W wczorajszym meczu: zamiast szachtar to szachtior laugh

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by superges
W wczorajszym meczu: zamiast szachtar to szachtior laugh
Takie to śmieszne i egzotyczne, żeby aż odgrzebywać temat sprzed roku? laugh

dondo #1800449 23/11/2007 01:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Originally Posted by dondo
Originally Posted by superges
W wczorajszym meczu: zamiast szachtar to szachtior laugh
Takie to śmieszne i egzotyczne, żeby aż odgrzebywać temat sprzed roku? laugh

Lepiej żeby odgrzebał niż miał nowy zakładać wink

dondo #1800753 23/11/2007 03:05
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Panowie, skoro powstaje tu już pewna encyklopedia tekstów Gmocha postanowiłem dopisać coś od siebie i dołożyć cegiełkę do tworzenia owej encyklopedi ooo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by superges
W wczorajszym meczu: zamiast szachtar to szachtior laugh

No nie wiem. Tak właśnie się wymawia nazwę tego klubu po rosyjsku. Po ukraińsku oczywiście szachtar. Także obie formy są poprawne smile

Szewa #1801707 23/11/2007 06:31
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Ja tak samo się ze Szpaka śmiałem, że mówił "Dado Pyrszo" na Prso.. Pojechałem do Chorwacji, a tam reklama wody, oczywiście twarzą reklamówki ten właśnie piłkarz i mówił "Ja jestem Dado Pyrszo".. Trochę mi kopara opadła wink

Morten #1801831 23/11/2007 08:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Borek kiedys mowil, ze przed mundialem... dziennikarz koreanski uczyl go wymawiać skośnych.

Mnie wnerwia jak Twarowski i Nahorny mowia Pyo-Young Lee... Young- Pyo Lee badz samo Lee.

Lee Young Pyo brzmi swojsko i wydaje sie naturalne.

O Jacku to by ksiazke mozna napisac. wink


Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1