|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Ponieslismy wtedy kleske wg publiki nie kwalifikujac sie do polfinalu. Teraz Janas bylby Bogiem, a nie gburowatym wiesniakiem z Wronek gdyby cos takiego osiagnal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Taki tekst miałem dziś w hattricku:
Widać, że Kasper Zimnoch jest już bardzo zmęczony - ma 50 kg w nóżkach, w każdej nóżce po 50 kg, he he he...
Ciekawe co to za komentator był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
on juz raz nas poprowadzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W Argentynie rozegraliśmy 6 spotkań wygralismy 3 tyle samo co w Hiszpani jeden remis oraz dwie porażki z Argentyną Mistrzem Świata i Brazylią brązowym medalistą wiec nie wiem o co Ci chodzi ??Zeby było jeszcze śmieszniej to powiem że przez kolejne 3 Mistrzostwa w których gralismy tzn Meksyk,Korea/Japonia,Niemcy wygralismy też 3 spotkania czyli tyle samo ile za kadencji Gmocha w Argentynie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
przed chwila GMOCHU : Pirloo musi... Engel : Mówisz o Tottim G. : nie, Zidane E. Powiedziales totti G Nie, Pyrlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kocham go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dobry był Paulo Cozza w studiu PS po meczu, jak tłumaczył co Materazzi mógł Zizou powiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
dobry był Paulo Cozza w studiu PS po meczu, jak tłumaczył co Materazzi mógł Zizou powiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To było zajebiste: M: Zidane, najlepszy piłkarzu świata M: fajna fryzura Z: (łup) jaka fryzura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Beenhakker udowodnił, że jest fachowcem z najwyższej półki. Proszę zobaczyć, jakie ta drużyna robi postępy. Przegraliśmy z Danią i Finlandią, bo Holender nie znał jeszcze zespołu. Potem był dobry mecz z Serbią, z Kazachstanem mogliśmy wygrać i 5:0, gdyby nie zawiodła skuteczność, wreszcie wielkie zwycięstwo nad Portugalią - powiedział Gmoch.
- Niektórzy zastawiali się, czy Beenhakker nie ustawi Polski zbyt archaicznie. A w meczu z Portugalią biało-czerwoni zagrali bardzo nowoczesny futbol. Oczywiście znajdą się pseudofachowcy, którzy ciągle będą krytykowali Holendra. Tylko że oni znają w sumie trzy języki - jeden swój i dwa w butach - mówił Gmoch.
żródło - Gazeta Wyborcza
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
haha to był tekst do Tomaszewskiego zapewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> brawo Gmochu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Tekst Gmocha w przerwie meczu Polska-Portugalia.
"No, Cristiano Ronaldo jest trochę przetrącony, więc ....." I od razu delikatny śmieszek hahahahaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
W wczorajszym meczu: zamiast szachtar to szachtior 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
W wczorajszym meczu: zamiast szachtar to szachtior  Takie to śmieszne i egzotyczne, żeby aż odgrzebywać temat sprzed roku? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
W wczorajszym meczu: zamiast szachtar to szachtior  Takie to śmieszne i egzotyczne, żeby aż odgrzebywać temat sprzed roku?  Lepiej żeby odgrzebał niż miał nowy zakładać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Panowie, skoro powstaje tu już pewna encyklopedia tekstów Gmocha postanowiłem dopisać coś od siebie i dołożyć cegiełkę do tworzenia owej encyklopedi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
W wczorajszym meczu: zamiast szachtar to szachtior  No nie wiem. Tak właśnie się wymawia nazwę tego klubu po rosyjsku. Po ukraińsku oczywiście szachtar. Także obie formy są poprawne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Ja tak samo się ze Szpaka śmiałem, że mówił "Dado Pyrszo" na Prso.. Pojechałem do Chorwacji, a tam reklama wody, oczywiście twarzą reklamówki ten właśnie piłkarz i mówił "Ja jestem Dado Pyrszo".. Trochę mi kopara opadła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Borek kiedys mowil, ze przed mundialem... dziennikarz koreanski uczyl go wymawiać skośnych. Mnie wnerwia jak Twarowski i Nahorny mowia Pyo-Young Lee... Young- Pyo Lee badz samo Lee. Lee Young Pyo brzmi swojsko i wydaje sie naturalne. O Jacku to by ksiazke mozna napisac. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|