|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
dlaczego sa kasowane niektóre posty zostały skasowne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bo to temat o NHL. Bo rozmawialem z Lemexem.
Bo wiekszosc z was pala do mnie taka nienawiscia, ze nie potrafi ocenic tego na spokojnie. Wiec mowie po raz ostatni. Nominacje to subiektywna ocena.
W tej kategorii nominuje wiec Homraj, choc bardziej podpada pod hokej niz typer hokeja, ale to za rozmowe od czasu do czasu
I mysle, ze w tej chwili jest wszystko jasne. Nigdzie ani nigdy (wczesniej) nie podwazylem wiedzy Lemexa na temat NHL. Zalecam wiecej spokoju.
EOT
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
No ok. Ale ja oceniam to na spokojnie. Wynika z tego, że nie ma osoby z która możesz porozmawiać na forum o hokeju. Więc generalnie zanegowałes wszystkich co tu pisza. Inaczej nie mozna tego zrozumiec. Mnie to osobiscie nie dotyka bo pojawilem sie tutaj niedawno. Ale inni co tu sie udzielaja i to od dluzszego czasu mogli poczuc sie urażeni. Poza tym kazdy ma chyba jakies zdanie na ten temat. A kasowanie postów w dyskusji nie jest chyba jednak wyjsciem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tak, ale dla mnie hokej to nie tylko bukmacherka, ale rowniez rozmowy na temat druzyn, wyczynow zawodnikow. Z niektorymi gram juz od kilku lat rowniez w fantasy i to naturalne ze z nimi mam wiekszy kontakt prawda? Piszac 2 tyg temu post w nominacjach, nawet nie mialem na mysli Lemexa, i dla mnie to troche dziwne, ze tak to zostalo odebrane. Wiec to juz naprawde EOT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Lemex,stary(chyba mogę tak powiedzieć,bo jestem starszy od Ciebie)co Ty odwalasz.Obraziłeś się ,że jakiś  lupus :p,napisał to co napisał?To jest jego ocena-tylko jego.Śledzę ten temet od lat i powiem ,ze właściwie nawet nie grając w danym dniu NHL,wchodziłem tylko po to by poczytać to co piszesz.Zawsze szanowałem Twoje "pióro" za styl ,poczucie humoru,rozbieranie spotkań na czynniki pierwsze itp. itd.Więc nie marudź i pisz choćby dla takich jak ja. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
No tak ale to forum służy głównie dla celów bukmacherki. I tu ocrniamy pod kątem buków. Ja też mam kolegów, którzy znaja sie na hokeju, koszu itd. ( bo sa np. dziennikarzami sportowymi) ale nie grają na bukach. Mimo, że maja wielką wiedzę. A ja dla zabawy zakładam się z nimi o piwo Ale ok. Nie ma co ciągnąć tematu... Każdy jakiś pogląd sobie wyrobił. A tak na marignesie oglądałem własnie mecz BOS- NYI. 4rest pisalismy kiedys o underach na 1 ter. Tutaj dziś czułem under 1.5 na 1 ter. Ale, że grałem na bet365 i tam nie było takiego zakładu więc wziąłem under na cały mecz po 1.71 w bet365. A tak z dzisijszych meczów czuje under 1,5 w mwczu dal- tor. /Poza tym ten mecz caly na under. Oby nos mnie nie mylil przez chorobe... pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528 |
Lemex,stary(chyba mogę tak powiedzieć,bo jestem starszy od Ciebie)co Ty odwalasz.Obraziłeś się ,że jakiś  lupus :p,napisał to co napisał?To jest jego ocena-tylko jego.Śledzę ten temet od lat i powiem ,ze właściwie nawet nie grając w danym dniu NHL,wchodziłem tylko po to by poczytać to co piszesz.Zawsze szanowałem Twoje "pióro" za styl ,poczucie humoru,rozbieranie spotkań na czynniki pierwsze itp. itd.Więc nie marudź i pisz choćby dla takich jak ja. Pozdrawiam Lemex ja starszy nie jestem choć swoje lata mam podpisuje sie obiema rękami pod postem kolegi od lat czytam Twoje posty ,dziś już takich ludzi jak TY nie ma. Miej na uwadzę swój talent i nie opuszczaj tego tematu bo przestanie tętnić życiem. Już w tamtym roku po Twoim wycofaniu, mimo że chłopaki sie bardzo starali temat podupadł.NIE OPUSZCZAJ NAS 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
no własnie a mecz MIN- CBJ, 1 tercja under 1,5. Choć nie grałem to jednak MIN pisaliśmy już, że daje spore szanse na ten typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam wszystkich serdecznie  St. Louis Blues - Vancouver Canucks Nutki w okresie od 2 sezonów wstecz na swoim lodzie z Orkami wygrały na 4 mecze aż 3 w regulaminowym czasie gry. Czy dziś ten trend się potwierdzi? Oby 6 poziom progresji na L Van @ 2.30 11j Exp  [ Linked Image] Oby gracze St.Louis cieszyli się dzisiejszej nocy jak najczęsciej. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Pozwolicie, że zabiore głos w kwestii Moderator-Lemex. Słowa Lupusa: Typer roku. Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja. kolejne: Tak, ale dla mnie hokej to nie tylko bukmacherka, ale rowniez rozmowy na temat druzyn, wyczynow zawodnikow. Z niektorymi gram juz od kilku lat rowniez w fantasy i to naturalne ze z nimi mam wiekszy kontakt prawda? Tak więc jak to jest? Miano typera roku otrzymać może tylko kolega, który z Tobą pisze na temat hokeja? Typer to typer i w tej kwestii wydaje mi sie ze liczy sie cos innego od "rozmow na temat drużyn, wyczynów zawodników". Gdyby wyróżnienie brzmiało: Najbardziej rozmowny użytkownik na temat hokeja, to wtedy w pełni rozumie podejście twoje co do tej kwestii. Zmierzam do tego że drogi Lupusie nie zabardzo rozumisz co oznacza hasło "Typer roku" i dlatego nie potrafisz spojrzeć obiektywnie na to wszystko. Natomiast to zdanie: "Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja" nie powinno nikogo aż tak ruszać (chodzi o ten temat). Dlaczego? Ano dlatego ze moderator ma tu racje, bo wiekszosc typerow, powtarzam typerow tego tematu rzadko, a raczej sporadycznie pisze cos na temat skladow, wywiadów, informacji dotyczących danych druzyn itp., itd. a nawet jeśli coś takiego napisze to równie rzadko ktoś podejmuje dyskusje na te tematy. Chyba wiecie o co mi chodzi Nie zmienia to faktu, że błąd popełnił moderator, bo typer to gosc ktory podaje typ, uzasadnia go (moze krótko, może długo) i co najwazniejsze trafia to co sobie zalozyl. I pod tym własnie katem powinien być wybierany typer roku na tym forum. I jeszcze jedno chciałbym napisac. Teraz gdy Lemex sie wkurzył i napisał że kończy z podawaniem typów, nagle odzywają się ludzie którzy wcześniej nie pisali i proszą aby Wujo wrócił... Brać coś, w zamian nie dawać nic - to wasza mysl.Gratuluje PS. Dziś mój typ/mecz dobiegł już końca i to był jedyny zagrany kupon dzisiejszego wieczoru/nocy, którego ze względu na brak wolnego czasu nie wrzuciłem do tematu. Jednak sie tym wcale nie przejmuje widzac tutaj tych niektorych darmozjadow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68 |
Witam
Nie jestem specjalistą od NHL to więc tutaj potestuję swoje na ten temat przemyślenia. Na dziś:
Florida - N.Y. Rangers
Wychodzią mi tutaj dwie opcje:
1. Florida +1.5 Bwin kurs 1,40 2. powyżej 5.5 goli Expekt kurs 2.15
Szczególnie polecam ten pierwszy, ale mnie nie słuchajcie na tym naprawdę mało się znam. Pozwodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
I jeszcze jedno chciałbym napisac. Teraz gdy Lemex sie wkurzył i napisał że kończy z podawaniem typów, nagle odzywają się ludzie którzy wcześniej nie pisali i proszą aby Wujo wrócił... Brać coś, w zamian nie dawać nic - to wasza mysl.Gratuluje PS. Dziś mój typ/mecz dobiegł już końca i to był jedyny zagrany kupon dzisiejszego wieczoru/nocy, którego ze względu na brak wolnego czasu nie wrzuciłem do tematu. Jednak sie tym wcale nie przejmuje widzac tutaj tych niektorych darmozjadow  no to mi się dostało,mnie nazywać darmozjadem,noo... Fakt przyznaję się nie pisałem tu, bo po co?Skoro inni robili to lepiej i żyli tym na codzień.Dla niektórych jest to żywioł w którym poruszają i czują doskonale,więc po co? by się ośmieszyć? Na forum mecz prowadziłem 6 czy 7 tematów,razem miały ok 200tys odsłon ,po co tam ludzie zaglądali ,tego nie wiem,ale do tej pory nie uświadczyłem zwykłego dziękuję,ani niezwykłego pocałuj mnie w d...za swoją pracę. Wystarczy zrozumieć ,że ktoś poprostu nie ma na tyle czasu,by żyć tylko życiem mecz.pl.Na zewnątrz też jest życie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Florida - N.Y. Rangers
2. powyżej 5.5 goli Expekt kurs 2.15 A ja tak sobie zerknałem własnie teraz na ten mecz. Właśnie dlatego, że napisales o nim. Co do linii U/O. NYR po serii 3 meczów overowych ostatnio mieli 2 undery i to mocne. Z kolei FLA po serii 3 underów ostatnio mieli 2 overy mocne. Brakarze w ekipach którzy pradopodobnie wystąpią to: FLA - Vokoun prezentuje się nieźle. W Rangersach pewnie wystąpi Lundqvist. Ogladałem ostatni mecz TBL-NYR. Trzeba przyznać, że bronił doskonale ( chyba przypomniał mu się mecz finałowy IO w Turynie). Więc na moje reasumując wychodzi, że dziś może paść under na cały mecz a także mozliwy jest under 1,5 na 1 tercje. No ale, że różnie bywa to może być także z 4 gole w 1 tercji... Co ciekawe ostatnio NYR mieli sporo remisów. A jak patrze w historie spotkań tych ekip to na ostatnich 8 spotkań było aż 6 remisów. Ostatnie 2 mecze NYR na mocnym "styku". To może dziś remis po ok. 4,30? under 1,5 na 1 ter po ok. 1.70? no i under na caly mecz po ok. 2? Lemex a Ty co dziś wymyśliłes? Może jednak się odezwiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
[ Linked Image] Dallas - Toronto [ Linked Image] [ Linked Image] M. Turco vs V. Toskala [ Linked Image] kilka suchych faktów: # Maple Leafs are 1-4 in their last 5 games playing on 2 days rest. # Maple Leafs are 1-4 in their last 5 overall. # Maple Leafs are 1-5-2 in their last 8 vs. Pacific. # Stars are 4-1 in their last 5 after allowing 2 goals or less in their previous game. # Stars are 5-2 in their last 7 vs. Northeast. dodatkowo Dallas ostatni mecz u siebie z Toronto przegrało ( liczę na przełamanie ) Stars są 'w gazie' i liczę na ich kolejny dobry występ na własnej tafli Lemex a Ty co dziś wymyśliłes? Może jednak się odezwiesz  taki stary byk a focha strzelił  nie wierzę... sam przecież pouczał 4rest żeby nie być gumą i nie pękać z byle powodu ;-) cheer up 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
A tak z dzisijszych meczów czuje under 1,5 w mwczu dal- tor. /Poza tym ten mecz caly na under. No i nos nie zawodzi...  Florida - N.Y. RangersCo ciekawe ostatnio NYR mieli sporo remisów. A jak patrze w historie spotkań tych ekip to na ostatnich 8 spotkań było aż 6 remisów. Ostatnie 2 mecze NYR na mocnym "styku". To może dziś remis po ok. 4,30? under 1,5 na 1 ter po ok. 1.70? no i under na caly mecz po ok. 2?  Mimo, że w bramce NYR dziś jednak wystąpił Stephen Valiquette to jednak scenariusz napisany przeze mnie chłopaki wykonali  5/5  Dziś wieczorne mecze ( czasu polskiego) można było obejrzeć ale z nocnymi było już ciężko namierzyć. Jak ma ktoś może jakieś linki do streamów i chciałby się podzielić tym to proszę o podesłanie na prv. Ja dziś tylko namierzyłem mecze: Bos- Nyi, Buf- Mtl i Atl- Njd. Jak ktoś widział coś więcej to proszę o info na prv. Nie zastanawia Was co dziś było godne uwagi według Lemexa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68 |
Florida - N.Y. Rangers
2. powyżej 5.5 goli Expekt kurs 2.15 A ja tak sobie zerknałem własnie teraz na ten mecz. Właśnie dlatego, że napisales o nim. Co do linii U/O. NYR po serii 3 meczów overowych ostatnio mieli 2 undery i to mocne. Z kolei FLA po serii 3 underów ostatnio mieli 2 overy mocne. Brakarze w ekipach którzy pradopodobnie wystąpią to: FLA - Vokoun prezentuje się nieźle. W Rangersach pewnie wystąpi Lundqvist. Ogladałem ostatni mecz TBL-NYR. Trzeba przyznać, że bronił doskonale ( chyba przypomniał mu się mecz finałowy IO w Turynie). Więc na moje reasumując wychodzi, że dziś może paść under na cały mecz a także mozliwy jest under 1,5 na 1 tercje. No ale, że różnie bywa to może być także z 4 gole w 1 tercji... Co ciekawe ostatnio NYR mieli sporo remisów. A jak patrze w historie spotkań tych ekip to na ostatnich 8 spotkań było aż 6 remisów. Ostatnie 2 mecze NYR na mocnym "styku". To może dziś remis po ok. 4,30? under 1,5 na 1 ter po ok. 1.70? no i under na caly mecz po ok. 2? Lemex a Ty co dziś wymyśliłes? Może jednak się odezwiesz  Wszystko się zgadza, ale pisałem że handi pewniejsze  Poza tym tak sobie patrzyłem również na p2p i pierwszy mecz w sezonie z NYR na lodzie Florydy to przeważnie były overki. Dziś 2-2 w regulaminowym niestety nie miałem racjie ale jak wspominałem orłem w tym nie jestem. Na mnie za bardzo nie patrzcie. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Witaj Maracana! Kolego nie było moim celem robienia jakiejś tam tzw. "napinki". Muszę Tobie podziękować  Dzięki Tobie zerknąłem na ten mecz i go "przeanalizowałem". Nie chciałem czegokolwiek udowadniać. Pisz więcej  Gratki za +1,5 Fla powodzenia i pozdrawiam!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|