Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 25 1 2 23 24 25
raiders_ #1802911 24/11/2007 03:33
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
dlaczego sa kasowane niektóre posty zostały skasowne?

Bonus: Unibet
Vader #1802967 24/11/2007 03:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bo to temat o NHL.
Bo rozmawialem z Lemexem.

Bo wiekszosc z was pala do mnie taka nienawiscia, ze nie potrafi ocenic tego na spokojnie.
Wiec mowie po raz ostatni.
Nominacje to subiektywna ocena.

W tej kategorii nominuje wiec Homraj, choc bardziej podpada pod hokej niz typer hokeja, ale to za rozmowe od czasu do czasu

I mysle, ze w tej chwili jest wszystko jasne.
Nigdzie ani nigdy (wczesniej) nie podwazylem wiedzy Lemexa na temat NHL.
Zalecam wiecej spokoju.

EOT

lupus #1803120 24/11/2007 04:04
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
No ok.
Ale ja oceniam to na spokojnie.
Wynika z tego, że nie ma osoby z która możesz porozmawiać na forum o hokeju.
Więc generalnie zanegowałes wszystkich co tu pisza. Inaczej nie mozna tego zrozumiec. Mnie to osobiscie nie dotyka bo pojawilem sie tutaj niedawno. Ale inni co tu sie udzielaja i to od dluzszego czasu mogli poczuc sie urażeni. Poza tym kazdy ma chyba jakies zdanie na ten temat.
A kasowanie postów w dyskusji nie jest chyba jednak wyjsciem.

Vader #1803149 24/11/2007 04:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tak, ale dla mnie hokej to nie tylko bukmacherka, ale rowniez rozmowy na temat druzyn, wyczynow zawodnikow.
Z niektorymi gram juz od kilku lat rowniez w fantasy i to naturalne ze z nimi mam wiekszy kontakt prawda?

Piszac 2 tyg temu post w nominacjach, nawet nie mialem na mysli Lemexa, i dla mnie to troche dziwne, ze tak to zostalo odebrane.

Wiec to juz naprawde EOT wink

_zvonimir_ #1803269 24/11/2007 04:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Lemex,stary(chyba mogę tak powiedzieć,bo jestem starszy od Ciebie)co Ty odwalasz.Obraziłeś się ,że jakiś tongue lupus :p,napisał to co napisał?To jest jego ocena-tylko jego.Śledzę ten temet od lat i powiem ,ze właściwie nawet nie grając w danym dniu NHL,wchodziłem tylko po to by poczytać to co piszesz.Zawsze szanowałem Twoje "pióro" za styl ,poczucie humoru,rozbieranie spotkań na czynniki pierwsze itp. itd.Więc nie marudź i pisz choćby dla takich jak ja.

Pozdrawiam

Big #1803324 24/11/2007 04:56
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
No tak ale to forum służy głównie dla celów bukmacherki. I tu ocrniamy pod kątem buków. Ja też mam kolegów, którzy znaja sie na hokeju, koszu itd. ( bo sa np. dziennikarzami sportowymi) ale nie grają na bukach. Mimo, że maja wielką wiedzę. A ja dla zabawy zakładam się z nimi o piwo smile
Ale ok. Nie ma co ciągnąć tematu...
Każdy jakiś pogląd sobie wyrobił.
A tak na marignesie oglądałem własnie mecz BOS- NYI.

4rest pisalismy kiedys o underach na 1 ter. Tutaj dziś czułem under 1.5 na 1 ter. Ale, że grałem na bet365 i tam nie było takiego zakładu więc wziąłem under na cały mecz po 1.71 w bet365.
A tak z dzisijszych meczów czuje under 1,5 w mwczu dal- tor. /Poza tym ten mecz caly na under. Oby nos mnie nie mylil przez chorobe...
pozdr

Big #1803364 24/11/2007 05:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 528
Originally Posted by Big
Lemex,stary(chyba mogę tak powiedzieć,bo jestem starszy od Ciebie)co Ty odwalasz.Obraziłeś się ,że jakiś tongue lupus :p,napisał to co napisał?To jest jego ocena-tylko jego.Śledzę ten temet od lat i powiem ,ze właściwie nawet nie grając w danym dniu NHL,wchodziłem tylko po to by poczytać to co piszesz.Zawsze szanowałem Twoje "pióro" za styl ,poczucie humoru,rozbieranie spotkań na czynniki pierwsze itp. itd.Więc nie marudź i pisz choćby dla takich jak ja.

Pozdrawiam
Lemex ja starszy nie jestem choć swoje lata mam podpisuje sie obiema rękami pod postem kolegi od lat czytam Twoje posty ,dziś już takich ludzi jak TY nie ma. Miej na uwadzę swój talent i nie opuszczaj tego tematu bo przestanie tętnić życiem. Już w tamtym roku po Twoim wycofaniu, mimo że chłopaki sie bardzo starali temat podupadł.NIE OPUSZCZAJ NAS smile

Vader #1803370 24/11/2007 05:13
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
no własnie a mecz MIN- CBJ, 1 tercja under 1,5. Choć nie grałem to jednak MIN pisaliśmy już, że daje spore szanse na ten typ.

Vader #1803445 24/11/2007 05:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Witam wszystkich serdecznie piwo

St. Louis Blues - Vancouver Canucks

Nutki w okresie od 2 sezonów wstecz na swoim lodzie z Orkami wygrały na 4 mecze aż 3 w regulaminowym czasie gry. Czy dziś ten trend się potwierdzi?
Oby grin

6 poziom progresji na L Van @ 2.30 11j Exp

cool

[Linked Image]

Oby gracze St.Louis cieszyli się dzisiejszej nocy jak najczęsciej.

Pozdro

lupus #1803559 24/11/2007 06:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Pozwolicie, że zabiore głos w kwestii Moderator-Lemex.
Słowa Lupusa:
Originally Posted by lupus
Typer roku. Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja.

kolejne:
Originally Posted by lupus
Tak, ale dla mnie hokej to nie tylko bukmacherka, ale rowniez rozmowy na temat druzyn, wyczynow zawodnikow.
Z niektorymi gram juz od kilku lat rowniez w fantasy i to naturalne ze z nimi mam wiekszy kontakt prawda?

Tak więc jak to jest? Miano typera roku otrzymać może tylko kolega, który z Tobą pisze na temat hokeja? Typer to typer i w tej kwestii wydaje mi sie ze liczy sie cos innego od "rozmow na temat drużyn, wyczynów zawodników". Gdyby wyróżnienie brzmiało:
Najbardziej rozmowny użytkownik na temat hokeja,
to wtedy w pełni rozumie podejście twoje co do tej kwestii. Zmierzam do tego że drogi Lupusie nie zabardzo rozumisz co oznacza hasło "Typer roku" i dlatego nie potrafisz spojrzeć obiektywnie na to wszystko.

Natomiast to zdanie: "Generalnie na forum nie ma osoby z ktora mogbym porozmawiac na temat hokeja" nie powinno nikogo aż tak ruszać (chodzi o ten temat). Dlaczego? Ano dlatego ze moderator ma tu racje, bo wiekszosc typerow, powtarzam typerow tego tematu rzadko, a raczej sporadycznie pisze cos na temat skladow, wywiadów, informacji dotyczących danych druzyn itp., itd. a nawet jeśli coś takiego napisze to równie rzadko ktoś podejmuje dyskusje na te tematy. Chyba wiecie o co mi chodzi wink

Nie zmienia to faktu, że błąd popełnił moderator, bo typer to gosc ktory podaje typ, uzasadnia go (moze krótko, może długo) i co najwazniejsze trafia to co sobie zalozyl. I pod tym własnie katem powinien być wybierany typer roku na tym forum.


I jeszcze jedno chciałbym napisac. Teraz gdy Lemex sie wkurzył i napisał że kończy z podawaniem typów, nagle odzywają się ludzie którzy wcześniej nie pisali i proszą aby Wujo wrócił...
Brać coś, w zamian nie dawać nic - to wasza mysl.Gratulujesmirk

PS. Dziś mój typ/mecz dobiegł już końca i to był jedyny zagrany kupon dzisiejszego wieczoru/nocy, którego ze względu na brak wolnego czasu nie wrzuciłem do tematu. Jednak sie tym wcale nie przejmuje widzac tutaj tych niektorych darmozjadow ooo

_zvonimir_ #1803736 24/11/2007 07:17
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
Witam

Nie jestem specjalistą od NHL to więc tutaj potestuję swoje na ten temat przemyślenia.
Na dziś:

Florida - N.Y. Rangers

Wychodzią mi tutaj dwie opcje:

1. Florida +1.5 Bwin kurs 1,40
2. powyżej 5.5 goli Expekt kurs 2.15

Szczególnie polecam ten pierwszy, ale mnie nie słuchajcie na tym naprawdę mało się znam. Pozwodzenia


Hans #1803768 24/11/2007 07:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Originally Posted by Hans
I jeszcze jedno chciałbym napisac. Teraz gdy Lemex sie wkurzył i napisał że kończy z podawaniem typów, nagle odzywają się ludzie którzy wcześniej nie pisali i proszą aby Wujo wrócił...
Brać coś, w zamian nie dawać nic - to wasza mysl.Gratulujesmirk

PS. Dziś mój typ/mecz dobiegł już końca i to był jedyny zagrany kupon dzisiejszego wieczoru/nocy, którego ze względu na brak wolnego czasu nie wrzuciłem do tematu. Jednak sie tym wcale nie przejmuje widzac tutaj tych niektorych darmozjadow ooo


no to mi się dostało,mnie nazywać darmozjadem,noo...
Fakt przyznaję się nie pisałem tu, bo po co?Skoro inni robili to lepiej i żyli tym na codzień.Dla niektórych jest to żywioł w którym poruszają i czują doskonale,więc po co? by się ośmieszyć?
Na forum mecz prowadziłem 6 czy 7 tematów,razem miały ok 200tys odsłon ,po co tam ludzie zaglądali ,tego nie wiem,ale do tej pory nie uświadczyłem zwykłego dziękuję,ani niezwykłego pocałuj mnie w d...za swoją pracę.
Wystarczy zrozumieć ,że ktoś poprostu nie ma na tyle czasu,by żyć tylko życiem mecz.pl.Na zewnątrz też jest życie.

_zvonimir_ #1803826 24/11/2007 08:02
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Maracana
Florida - N.Y. Rangers

2. powyżej 5.5 goli Expekt kurs 2.15

A ja tak sobie zerknałem własnie teraz na ten mecz. Właśnie dlatego, że napisales o nim.
Co do linii U/O. NYR po serii 3 meczów overowych ostatnio mieli 2 undery i to mocne. Z kolei FLA po serii 3 underów ostatnio mieli 2 overy mocne.
Brakarze w ekipach którzy pradopodobnie wystąpią to: FLA - Vokoun prezentuje się nieźle. W Rangersach pewnie wystąpi Lundqvist. Ogladałem ostatni mecz TBL-NYR. Trzeba przyznać, że bronił doskonale ( chyba przypomniał mu się mecz finałowy IO w Turynie). Więc na moje reasumując wychodzi, że dziś może paść under na cały mecz a także mozliwy jest under 1,5 na 1 tercje. No ale, że różnie bywa to może być także z 4 gole w 1 tercji...

Co ciekawe ostatnio NYR mieli sporo remisów. A jak patrze w historie spotkań tych ekip to na ostatnich 8 spotkań było aż 6 remisów. Ostatnie 2 mecze NYR na mocnym "styku". To może dziś remis po ok. 4,30? under 1,5 na 1 ter po ok. 1.70? no i under na caly mecz po ok. 2? wink

Lemex a Ty co dziś wymyśliłes? Może jednak się odezwiesz piwo

Vader #1804005 24/11/2007 09:35
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
[Linked Image] Dallas - Toronto [Linked Image]

[Linked Image] M. Turco vs V. Toskala [Linked Image]

kilka suchych faktów:
# Maple Leafs are 1-4 in their last 5 games playing on 2 days rest.
# Maple Leafs are 1-4 in their last 5 overall.
# Maple Leafs are 1-5-2 in their last 8 vs. Pacific.
# Stars are 4-1 in their last 5 after allowing 2 goals or less in their previous game.
# Stars are 5-2 in their last 7 vs. Northeast.

dodatkowo Dallas ostatni mecz u siebie z Toronto przegrało ( liczę na przełamanie )

Stars są 'w gazie' i liczę na ich kolejny dobry występ na własnej tafli

Originally Posted by Vader
Lemex a Ty co dziś wymyśliłes? Może jednak się odezwiesz piwo

taki stary byk a focha strzelił crazy nie wierzę... sam przecież pouczał 4rest żeby nie być gumą i nie pękać z byle powodu ;-)

cheer up piwo

Vader #1804215 24/11/2007 12:52
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Vader
A tak z dzisijszych meczów czuje under 1,5 w mwczu dal- tor. /Poza tym ten mecz caly na under.

No i nos nie zawodzi... smile

Originally Posted by Vader
Florida - N.Y. Rangers
Co ciekawe ostatnio NYR mieli sporo remisów. A jak patrze w historie spotkań tych ekip to na ostatnich 8 spotkań było aż 6 remisów. Ostatnie 2 mecze NYR na mocnym "styku". To może dziś remis po ok. 4,30? under 1,5 na 1 ter po ok. 1.70? no i under na caly mecz po ok. 2? wink

Mimo, że w bramce NYR dziś jednak wystąpił Stephen Valiquette to jednak scenariusz napisany przeze mnie chłopaki wykonali wink
5/5 smile
Dziś wieczorne mecze ( czasu polskiego) można było obejrzeć ale z nocnymi było już ciężko namierzyć.
Jak ma ktoś może jakieś linki do streamów i chciałby się podzielić tym to proszę o podesłanie na prv.
Ja dziś tylko namierzyłem mecze: Bos- Nyi, Buf- Mtl i Atl- Njd. Jak ktoś widział coś więcej to proszę o info na prv.

Nie zastanawia Was co dziś było godne uwagi według Lemexa?

Vader #1804294 24/11/2007 17:44
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
Originally Posted by Vader
Originally Posted by Maracana
Florida - N.Y. Rangers

2. powyżej 5.5 goli Expekt kurs 2.15

A ja tak sobie zerknałem własnie teraz na ten mecz. Właśnie dlatego, że napisales o nim.
Co do linii U/O. NYR po serii 3 meczów overowych ostatnio mieli 2 undery i to mocne. Z kolei FLA po serii 3 underów ostatnio mieli 2 overy mocne.
Brakarze w ekipach którzy pradopodobnie wystąpią to: FLA - Vokoun prezentuje się nieźle. W Rangersach pewnie wystąpi Lundqvist. Ogladałem ostatni mecz TBL-NYR. Trzeba przyznać, że bronił doskonale ( chyba przypomniał mu się mecz finałowy IO w Turynie). Więc na moje reasumując wychodzi, że dziś może paść under na cały mecz a także mozliwy jest under 1,5 na 1 tercje. No ale, że różnie bywa to może być także z 4 gole w 1 tercji...

Co ciekawe ostatnio NYR mieli sporo remisów. A jak patrze w historie spotkań tych ekip to na ostatnich 8 spotkań było aż 6 remisów. Ostatnie 2 mecze NYR na mocnym "styku". To może dziś remis po ok. 4,30? under 1,5 na 1 ter po ok. 1.70? no i under na caly mecz po ok. 2? wink

Lemex a Ty co dziś wymyśliłes? Może jednak się odezwiesz piwo

Wszystko się zgadza, ale pisałem że handi pewniejsze tongue Poza tym tak sobie patrzyłem również na p2p i pierwszy mecz w sezonie z NYR na lodzie Florydy to przeważnie były overki. Dziś 2-2 w regulaminowym niestety nie miałem racjie ale jak wspominałem orłem w tym nie jestem. Na mnie za bardzo nie patrzcie. Pozdrawiam hura

Maracana #1805086 25/11/2007 00:14
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Witaj Maracana!
Kolego nie było moim celem robienia jakiejś tam tzw. "napinki". Muszę Tobie podziękować piwo Dzięki Tobie zerknąłem na ten mecz i go "przeanalizowałem". Nie chciałem czegokolwiek udowadniać.
Pisz więcej wink
Gratki za +1,5 Fla
powodzenia i pozdrawiam!!!

Strona 25 z 25 1 2 23 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1